fllenseninq.nl Oma Wielemaker Dag Oma 22 I Dinsdag 14 juli 2009 kijk ook op Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons nichtje Matty Kole-Quaak Wij wensen Chris, Sharon, Detny en Roan veel kracht en sterkte toe, Agatha (in herinnering) en KOOS Chris en Lydia Bep en Henk (in herinnering) Danielle en Leonard Ronnie (in herinnering) en Dini Ronald en Elly Eric en Petra Christine en Rinus Peter en Manneke Ben en Marna Anette en Peter Sid en Jolande achterneven en -nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve nicht Matty Kole-Quaak We wensen Chris. Sharon, Demy en Roan, haar ouders, zus. schoonmoeder, oma en verdere familie heel veel sterkte toe. Oostburg tante Heieen Oostburg oom Martien Schoondijke tante fanny en Oom fos neven en nichten Geschokt en bedroefd zijn wij door het overlijden van de zus van onze goede vriendin Marleen Matty Kole-Quaak Wij wensen Chris, de kinderen, ouders en Marleen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Ame en Sonja Marco en Annette, Tim en Floor Matty, Dit stond niet in onze plannen voor "later als we groot zijn" toch? Ik ga je missen meisje! Chris, Sharon, Demi en Roan, Mevrouw en Meneer Quaak en Marleen heel veel sterkte met jullie verschrikkelijke verlies. Els, André, Robbin en Noëlle Bustraan 'Marretje' Vaarwel Pa en Ma van der Lijn Marjolein Annemieke, Pernell, Pasquenel en Ayla. Rust zacht Lieve Matty Wij wensen Chris en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Kees en judith. Kim. Stan Andre en Ellen, Evi, Gido Kees en Miranda, Sharon, Nadine Dag bure Matty we zullen je erg missen. fan. Marleen. Judith. Geertjan, Ruben. Lisette, Daniël, en Esther Jan, Siem en Louk We moeten afscheid nemen van een bijzondere vrouw en fijne collega Matty Kole Ze was bij onze afdeling enthousiast aan het werk voor het project "Ontwikkelingsvisie Zeeuwse Passage" toen ze plotseling ziek werd. Langzaam werd duidelijk dat zij niet meer beter zou worden. Ze was een spontane collega, recht door zee. Haar inbreng en goede ideeën zullen we erg missen. We wensen Chris en de kinderen veel sterkte toe. Collega's van de afdeling Verkeer en Vervoer Provincie Zeeland Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Matty Kole medewerkster projectondersteuning bij de directie Economie en Mobiliteit Mattv heeft 19 jaar voor de provincie gewerkt op verschil lende plekken en afdelingen. Sinds 2007 was zij bij het projectbureau OZP aan het werk om het project Kanaal zone mee te helpen opzetten. Met respect en waardering denken wij terug aan haar enthousiaste inzet. Wij wensen Chris. Sharon, Demy, Roan en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers van directie Economie en Mobiliteit Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van Mattv Kole medewerkster projectondersteuning bij de directie Economie en Mobiliteit Met waardering denken wij aan de wijze waarop zij haar werkzaamheden bij de provincie Zeeland heeft verricht. Onze deelneming gaat uit naar haar echtgenoot, kinderen en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verdult, secretaris Lieve Matty Was er maar meer tijd. Samen werken, lachen, lunchen, van alles wat. Ook al is dit nu voorbij. Jij blijft voor altijd in ons hart. Willeke. Yvonne en Bianca Als je verdrietig bent kijk dan diep in je hart en je zult zien dat je huilt om wat je vreugde schonk. Wij wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Demy wij zijn er voor jou! Namens je teamgenootjes van Kloetinge Dl: Renzo, Tom C.. loost. Michael, Mark. Anouk, Tom L., Ruben, Rick, Tibor, Romek, Sam, Niek, laimy, Remy en ouders en de trainers Pepijn en fordy Wij ontvingen het droevige bericht dat na een ernstige ziekte op de leeftijd van slechts 44 jaar is overleden Matty Kole-Quaak Ons meeleven gaat uit naar haar man Chris, naar haar kinderen Sharon, Demy en^ Roan en verdere familie. Sharon zit in klas KB3A van onze scholengemeenschap. Wij wensen hen allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos. A. Brand, rector Lieve Sharon en familie Wij wensen jullie veel sterkte met dit verlies. Maar Sharon: ook met je verdriet en pijn, zullen we er altijd voor je zijn. Toen en nu. Nu en straks. Heel veel liefs je klasgenoten: Judith, Ilse v A, Deborah, Sharmaine, Josianne, Elvira, Dewy, Soraya, Serena, Remi, Monique. Davida, Kim, Veerle, Roos, Ilse v N, Roy, Manon, Christine, Joyce, Angelique, Mary, Nicky, Naomi, Bianca en je mentor Thea Kole Klas KB 3A Ostrea Lyceum Goes Zoveel woorden te verzinnen, maar we komen woorden tekort om te zeggen wat we willen. Heel verdrietig zijn wij door het bericht dat is overleden Matty Kole Moeder van onze klasgenoten Roan (groep 7a) en Demy (groep 8a) We wensen Chris, Roan, Demy en Sharon veel sterkte, we zullen er voor jullie zijn. Groep 7a en 8a van de Prinses Beatrixschool in Goes, meester Iman, juf Kirsa en juf Betty ui Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Matty Kole moeder van onze leerlingen Roan uit groep 7a, Demy uit groep 8a en onze oud-leerlinge Sharon Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in de komende moeilijke periode. Team, Medezeggenschapsraad en Activiteitencommissie van de Prinses Beatrixschool, Goes College van Bestuur Alpha Scholengroep Afscheid nemen betekent de geboorte van een herinnering. Na een periode van langzaam afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen, mijn vader, schoonvader en onze opa Evert Marinus de Veer Rotterdam, 18 juni 1924 Zierikzee, 11 juli 2009 weduwnaar van Truus de Groot levensgezel van Netty van Nieuwkoop Zonnemaire: Yvonne en Bart Goudzwaard de Veer Mart en Eric Dordrecht: Netty van Nieuwkoop Heieen Andeweg Hidde en Tijmen Désirée Andeweg Deborah en Iris Oostweg 8 4316 BC Zonnemaire Donderdag 16 juli zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in crematorium Rotterdam, Maeter- linckweg 101 te Rotterdam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. -Geen bloemen- -Geen toespraken- - Enige en algemene kennisgeving - Heden is zacht en kalm ingeslapen, in de leeftijd van 89 jaar. mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, overgrootoma, schoonzus en tante Hendrika Wielemaker-Lammers Rika Herman Görner Krijn en Freda Herman en Leuni Elly Ria Klein- en achterkleinkinderen Lies en Piet Beekman-Wielemaker Neven en nichten 12 juli 2009 Maasstraat 5.3 4335 KS Middelburg Rika is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 15 juli a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Na een mooi leven is onze oma en 'oud' omaatje in haar slaap overleden. Rust zacht 06-04-1920 t 12-07-2009 Middelburg Anita en Eddy José en Niels Manouk Wouter t Biggekerke Joke en Frank Niels en Vivian Nadia en Vincenzo Middelburg Sander en Eric Vergeten zullen we je nooit Linda en Betinho, Babet Paul en Suzanne, Rosa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48