zeeland 19 op aanspreken, blijf ik hier rijden' dichtgaat, verlies ik waarschijnlijk de helft van mijn omzet' "Spaaracties? Doe mij maar gewoon de laagste prijs voor A-merken en huismerken. Mét het Discount merk Mét het Huismerk Mét het A-merk Mét het Suikervrije merk dinsdag 14 juli 2009 B foto Willem Mieras schap Zeeuwse Eilanden. Zij stem de, evenals de overgrote meerder heid van de aanwezigen, voor afslui ting van de polderwegen ten zui den van Kloetinge. Of het er echt van komt, moet be gin september blijken, als het dage lijks bestuur van het waterschap een besluit neemt. Bert van Nieu- wenhuyze verkoopt aardappelen aan de Abbekindersezandweg. Zijn collega Mare Kesselaar aan de Spaanweg, vlakbij knooppunt Vier- wegen, doet in fruit. Van Nieuwen- huyze is tegen afsluiting, al hield hij zich vrij koest op de informatie avond. Waarschijnlijk om de lieve vrede te bewaren. Maar 'tegen' is hij, en zijn collega Kesselaar is dat nog veel meer. „Vas te klanten zorgen voor vijftig pro cent van mijn omzet. Ik haal de rest uit verkoop aan passanten. Ik wil dat niet missen." Aanwonenden stelden voor een aantrekkelijk verkoopbord voor de landbouwers te plaatsen, als de Spaanweg en Abbekindersezand weg alleen voor bestemmingsver keer openblijven. Kesselaar vreest dat dat niet zal helpen. „Als je spe ciaal de doorgaande weg af moet,# doe je dat niet." Waterschap Zeeuw se Eilanden wil sluipers verleiden vanaf Vierwegen over 's-Gravenpol- der naar GoesZuid te rijden, zolang er geen nieuwe As8-afslag is bij het Goese ziekenhuis. Maar ook veel be woners van de Kloetingse wijk Oostmolenpark rijden via de pol derwegen naar de A58 bij Kapelle. Wie de bestaande routes wel eens heeft gereden, weet dat het lood om oud ijzer is. De rit vanaf Vier wegen via 's-Gravenpolder naar Emergis is ruim zes kilometer lang en duurt - rond negen uur 's och tends - zes minuten. Van Emergis via de Abbekindersezandweg is het naar Vierwegen korter: 3,8 kilome ter in vijf minuten. De reis van Emergis via de Buys Ballotstraat in Kloetinge naar Vierwegen (5,4 kilo meter) kost zeven minuten. Waar hebben we het over? Laura van Rooyen fan van Dirk sinds 2003 Pak 400 gram elders .99" Pak 200 gram fTifj elders JJKf BS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45