Uver leden Marinus Adrianus Heestermans Rien Catharina Xramers-van 'Westen 20 I Dinsdag 14 juli 2009 Hij hacl de ruimte van de polder lief Het land van de vruchtbaarheid en verten Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar dat aan zijn lijden een eind is gekomen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze goede vader en lieve opa Thonis Jacob Boot echtgenoot van Johanna Lena Glerum Kruiningen, 25-8- 1933 Goes, 13 - 7 - 2009 Kruiningen: J.L. Boot-Glerum Kruiningen: Leenjan Boot Janine Boot-Boogert Tonis, Paulien Amersfoort: Hein Boot Clothilde Bun Twan, Camiel, Ellen Correspondentieadres: Zanddijk 15 4416 PR Kruiningen De begrafenis zal op verzoek van de overledene in besloten kring plaatsvinden. Condoleances gaarne schriftelijk. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de mensen van Allévo voor de goede zorgen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Tonny Boot Wij zullen zijn vriendschap na een jarenlange samen werking missen. Jaap en Annie Boot-Verhulst Maris ka en Anton Carola en Wim, Karsten Kapelle, 13 juli 2009 Uit onze familiekring werd weggenomen onze beste zwager en oom Thonis Jacob Boot echtgenoot van Johanna Lena Glerum 25-8-1933 t 13-7-2009 Wij wensen fopie en haar kinderen sterkte toe voor de komende tijd. Wageningen: C.A. Glerum-Glerum J.C. Glerum Kapelle: A.C. in 't Anker-Glerum W.T. in 't Anker (in herinnering) Schore: Joh. Glerum Neven en nichten God heeft haar thuisgebracht Zondag is overleden onze geliefde zuster en tante Jans Dekker-Marijs in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Familie Marijs Rustig en stil is zij heengegaan uit dit aardse bestaan. Voor haar is nu het Licht verschenen. Zij krijgt nu een ander nieuw leven. Uit ons midden is weggenomen onze schoonzus en tante Jans Dekker-Marijs in de ouderdom van 92 jaar Dekker T. Dekker-de Kam C. Dekker-de Koeijer W. Dekker-Maljaars S. Dekker-Siereveld N. Dekker-de Groot J. Dekker-Maljaars P. Dekker J. Dekker-Moens W. Dekker H. Ridderbos J. Huisken-Dekker H. Huisken Neven en nichten 12 juli 2009 We zijn niet bedroefd omdat we haar hebben verloren, maar dankbaar dat wij haar in ons leven hebben gehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder en schoonzus Philomena Paulina Broeckaert sinds 3 augustus 2005 weduwe van Josephus van Geersdaele 17 maart 1930 t 12 juli 2009 Vlissingen: Hans en Bianca en kinderen Familie van Geersdaele- Broeckaert "We bedanken het verzorgend personeel van "Roggeveen" voor de liefdevolle verzorging". Correspondentieadres: Westerzicht 446, 4385 BP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 16 juli van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 1 5.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er de mogelijkheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Heel bijzonder, heelgewoon Gewoon een heel bijzondere man... Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Jaap Berendsen 3 maart 1926 Vlissingen 12 juli 2009 Philippine: Harry Berendsen Jeanne Berendsen-de Smet Nina en Do mi en Lieke Vlissingen: Annelies Berendsen Theo van den Berge Correspondentieadres: Schorrenkruidlaan 31 4553 BZ Philippine De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. De zon schijnt, de bloemen bloeien, de vogels fluiten maar het is stil nu geheel onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Jan Johannes Cornelis Bolier Jan in de leeftijd van 57 jaar. Gerda Familie Bolier Familie Knaap Zierikzee, 13 juli 2009 Vallettaflat 1de Jongestraat 3 Correspondentieadres: Grevelingenhout 10 4311 NL Bruinisse Woensdag 15 juli is er op zijn huisadres van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal gehouden worden donderdag 16 juli in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 11.00 uur. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. kijk ook op 0 JTl0nSenlinq.nl On the road Jack Kerouac Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Oude Tonge, 13 mei 1928 Middelburg, 9 juli 2009 Betty Heestermans - Selders Hanny en Wil Jaquet - Heestermans Amy Toiny en Peter t van der Meijden - Heestermans Lizzy Hof ter Veste 82, 4333 HE Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig maar met veel goede herinneringen, hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Hinie Borssele, 20 maart 1936 ■j" Assen, 10 juli 2009 Vincent en Lotte Kim, Kaffa Ron Roel De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 16 juli om 13.45 uur in de Catharina Kerk aan het Plein te Borssele. Aansluitend brengen wij Rinie naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, een half uur voor aanvang van de dienst. Na de begrafenis willen wij u graag ontmoeten in het Dorpshuis "Vijverzicht" te Borssele. Correspondentieadres: Verhagenmetmanstraat 23 2282 GL Rijswijk Verdrietig en terneergeslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante Riny Kramers-van Westen Zij werd 73 jaar. Hoogeveen: Kees Francke Axel: Rinus en Susan van Westen-van de Bossche Rotterdam: Mien van Westen-Schout Borssele: Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Goes: Janny van Westen-de Krijger Nisse: Piet en Koos van Westen-Krijger Goes: Francien van Westen-Walhout Neven en Nichten In herinnering: Rijswijk: Vincent Kramers Hoogeveen: Maps Francke-van Westen Rotterdam: )an van Westen Borssele: Nous van Westen Goes: Toob van Westen Goes: Jaap van Westen Onze gedachten gaan uit naar: Vincent en Lotte, Kim en Katja Ron En levenspartner Roel Sneijder Nisse Juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34