>">00t°" (Ilensenlinq.nl Catharina JCramers-van Westen 22 I Dinsdag 14 juli 2009 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons nichtje Matty Kole-Quaak Wij wensen Chris, Sharon, Demy en Roan veel kracht en sterkte toe. Agatha (in herinnering) en Koos Chris en Lyclici Bep en Henk (in herinnering) Daniëlle en Leonard Ronnie (in herinnering) en Dini Ronald en Elly Eric en Petra Christine en Rinus Peteren Hanneke Ben en Marna Anette en Peter Sid en Jolande achterneven en -nichten Bedroefd hebben w% kennisgenomen van het overlijden van onze lieve nicht Matty Kole-Quaak We wensen Chris, Sharon, Demy en Roan, haar ouders, zus, schoonmoeder, oma en verdere familie heel veel sterkte toe. Oostburg tante Heieen Oostburg oom Martien Schoondijke tante Janny en Oom los neven en nichten We moeten afscheid nemen van een bijzondere vrouw en fijne collega Matty Kole Ze was bij onze afdeling enthousiast aan het werk voor het project "Ontwikkelingsvisie Zeeuwse Passage" toen ze plotseling ziek werd. Langzaam werd duidelijk dat zij niet meer beter zou worden. Ze was een spontane collega, recht door zee. Haar inbreng en goede ideeën zullen we erg missen. We wensen Chris en de kinderen veel sterkte toe. Collega's van de afdeling Verkeer en Vervoer Provincie Zeeland Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Matty Kole medewerkster projectondersteuning bij de directie Economie en Mobiliteit Matty heeft 19 jaar voor de provincie gewerkt op verschil lende plekken en afdelingen. Sinds 2007 was zij bij het projectbureau OZP aan het werk om het project Kanaal zone mee te helpen opzetten. Met respect en waardering denken wij terug aan haar enthousiaste inzet. Wij wensen Chris, Sharon, Demy, Roan en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers van directie Economie en Mobiliteit Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van Matty Kole medewerkster projectondersteuning bij de directie Economie en Mobiliteit Met waardering denken wij aan de wijze waarop zij haar werkzaamheden bij de provincie Zeeland heeft verricht. Onze deelneming gaat uit naar haar echtgenoot, kinderen en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verdult, secretaris Wij ontvingen het droevige bericht dat na een ernstige ziekte op de leeftijd van slechts 44 jaar is overleden Matty Kole-Quaak Ons meeleven gaat uit naar haar man Chris, naar haar kinderen Sharon, Demy en Roan en verdere familie. Sharon zit in klas KB3A van onze scholengemeenschap. Wij wensen hen allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos. A. Brand, rector Lieve Sharon en familie Wij wensen jullie veel sterkte met dit verlies. Maar Sharon: ook met je verdriet en pijn, zullen we er altijd voor je zijn. Toen en nu. Nu en straks. Heel veel liefs je klasgenoten: Judith, Ilse v A, Deborah, Sharmaine, Josianne, Elvira, Dewy, Soraya, Serena, Remi, Monique, Davida, Kim, Veerle, Roos, Use v N, Roy, Manon, Christine, Joyce, Angelique, Mary, Nicky, Naomi, Bianca en je mentor Thea Kole Klas KB 3A Ostrea Lyceum Goes IJ hebt mijn ziel in benauwdheden gekend" Ps. 51 :8b Met grote verslagenheid delen wij u mee dat op het aller onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man en onze vader Jan Adriaan Hoogesteger in de leeftijd van 60 jaar. MiddelburgPlony Hoogesteger-Lagendijk Rob Mark Hedy Andrea Aaron 12 juli 2009 Berkenlaan 39 4334 BS Middelburg Op woensdag 15 juli is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaart centrum, Bachweg 2 te Middelburg. Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen op donderdag 16 juli om 13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig en geschokt delen wij u mee dat onverwacht is overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Jan Hoogesteger N. Hoogesteger-Alewijnse Elly en Peter Kees en Mientje Wil en Leen Tineke en }an Neven en nichten We wensen Plony en haar kinderen Gods troost en veel sterkte toe. Vlissingen, 12 juli 2009 Diep geschokt delen wij u mee dat onverwacht is over leden onze zwager en oom Jan Hoogesteger Arie Lagendijk (in herinnering) Lenie Lagendijk-Zwemer Karei Lagendijk Leny Lagendijk-Langerak Ria Nieuwenhuize-Lagendijk Cees Nieuwenhuize Ada van Goudswaard-Lagendijk Jan van Goudswaard Neven en nichten Wij wensen onze zus Plony en de kinderen Rob, Mark, Hedy, Andrea en Aaron Gods nabijheid en veel sterkte toe. Middelburg, 12 juli 2009 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Jan Hoogesteger Jan was dit jaar 40 jaar in dienst bij ons bedrijf. Slechts enkele weken geleden mochten we hem nog feliciteren met dit mooie jubileum. Jan kon enthousiast vertellen over speciale gebeurtenissen en bijzondere personen die hij de afgelopen 40 jaar tijdens zijn dienstverband heeft mee gemaakt. Wij zullen Jan herinneren als een echte vakman en bovenal een fijne, enthousiaste collega die zich altijd trouw heeft ingezet voor ons bëdrijf en onze personeelsvereniging. Wij wensen Plony en de kinderen, en verder alle familie en vrienden van Jan heel veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Directie en collega's Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Verdrietig maar met veel goede herinneringen, hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Rinie Borssele, 20 maart 1936 -j- Assen, 10 juli 2009 Vincent en Lotte Kim, Katja Ron Roel De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 16 juli om 13.45 uur in de Catharina Kerk aan het Plein te Borssele. Aansluitend brengen wij Rinie naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, een half uur voor aanvang van de dienst. Na de begrafenis willen wij u graag ontmoeten in het Dorpshuis "Vijverzicht" te Borssele. Correspondentieadres: Verhagenmetmanstraat 23 2282 GL Rijswijk Verdrietig en terneergeslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante Riny Kramers-van Westen Zij werd 73 jaar. Hoogeveen: Kees Francke Axel: Rinus en Susan van Westen-van de Bossche Rotterdam: Mien van Westen-Schout Borssele; Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Goes: Janny van Westen-de Krijger Nisse: Piet en Koos van Westen-Krijger Goes: Francien van Westen-Walhout Neven en Nichten In herinnering: Rijswijk: Vincent Kramers Hoogeveen: Maps Francke-van Westen Rotterdam: Jan van Westen Borssele: Nous van Westen Goes: Toob van Westen Goes: Jaap van Westen Onze gedachten gaan uit naar: Vincent en Lotte, Kim en Katja Ron En levenspartner Roel Sneijder Nisse Juli 2009 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Christine echtgenote van onze collega Peter Verhage van de afdeling Processing. Wij wensen Peter, zijn kinderen Amber en Ard en overige familie veel sterkte en kracht om dit verlies te verwerken. Directie en collega's Innoseeds b.v. Kapelle 14 juli 2009 Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Christine Verhage-de Kam Echtgenote van onze collega Peter Verhage Wij wensen Peter, Amber en Ard heel veel sterkte toe. Medewerkers Magazijn Innoseeds Kapelle, 13 juli '09

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24