Familieberichten fïlensen.inq.nl Overleden T Cees de Backer Cees de Backer m u - Marinus Adrianus Heestermans Rien Dag Oma 20 I Dinsdag 14 juli 2009 kijk ook op Hij had de ruimte van de polder lief Het land van de vruchtbaarheid en verten Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar dat aan zijn lijden een eind is gekomen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze goede vader en lieve opa Thonis Jacob Boot echtgenoot van Johanna Lena Glerum Kruiningen, 25 - 8 - 1933 Goes, 13 - 7 - 2009 Kruiningen: J.L. Boot-Glerum Kruiningen: Leenjan Boot Janine Boot-Boogert Tonis, Paulien Amersfoort: Hein Boot Clothilde Bun Twan, Camiel, Ellen Correspondentieadres: Zanddijk 15 4416 PR Kruiningen De begrafenis zal op verzoek van de overledene in besloten kring plaatsvinden. Condoleances gaarne schriftelijk. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de mensen van Allévo voor de goede zorgen. Uit onze familiekring werd weggenomen onze beste zwager en oom Thonis Jacob Boot echtgenoot van Johanna Lena Glerum A 25-8- 1933 13-7-2009 Wij wensen Jopie en haar kinderen sterkte toe voor de komende tijd. Wageningen: C.A. Glerum-Glerum J.C. Glerum Kapelle: A.C. in 't Anker-Glerum W.T. in 't Anker (in herinnering) Schore: Joh. Glerum Neven en nichten Tot onze grote ontsteltenis hebben we kennisgenomen van het geheel onverwacht overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker Meer dan veertig jaar het Cees zich ingezet voor Hougkoeling. Vanaf het prille begin van de oprichting van Hougkoeling was Cees betrokken bij ons bedrijf. Met grote toewijding en vakkundigheid heeft Cees zijn beste krachten aan onze onderneming gegeven. Wij zijn hem daarvoor heel dankbaar. Cees heeft helaas tekort van zijn gepensioneerde leven mogen genieten. Wij wensen zijn vrouw Netty, zijn dochter Wendy en de kleinkinderen Bob en Babs veel sterkte toe, in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Hougkoeling Halsteren Wij zijn zeer geschokt en diep bedroefd door het plotseling overlijden van onze oud-collega Cees was een fantastische collega, een vriendelijk, begripvol persoon, die iedereen met raad en daad steunde. Nadat Cees met pensioen was, kwam hij nog trouw iedere week op de zaak om op de hoogte te blijven en om gezellig bij te praten. Cees, wij zullen je warme persoonlijkheid missen. Wij wensen zijn vrouw Netty, dochter Wendy en de kleinkinderen Bob en Babs veel sterkte toe met dit grote verlies. Jaap sr. - Jose Piet - Tiny Jan - Els Fons - Jeanne Ad - Erna Niels - Chantal Carlos - Carla Coby Thom - Rina Heel bijzonderheelgewoon Gewoon een heel bijzondere man... Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Jaap Berendsen 3 maart 1926 Vlissingen 12 juli 2009 Philippine: Harry Berendsen Jeanne Berendsen-de Smet Nina en Domien Lieke Vlissingen: Annelies Berendsen Theo van den Berge Correspondentieadres: Schorrenkruidlaan 31 4553 BZ Philippine De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man, papa en opa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Willy Collet echtgenoot van Marga Collet-Vonck Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Hulst: Marga Collet-Vonck Sas van Gent: Mary-Lou en Mare Jeffry, Ingelyse Lamswaarde: Cindy en Koen Jorik, Pepijn, Matis 12 juli 2009 Oude Polderstraat 18,4561 NH Hulst U kunt afscheid nemen van hem in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 14 juli van 14.00 tot 16.00 uur en op woensdag 15 juli van 14.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 17 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint lansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in Grand café 'de Kroon' te St.Jansteen. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Opa Op een dag jouw zonnige lach Op een keer Opa, zien we je weer Jeffry, Ingelyse Jorik, Pepijn, Matis Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve oom, zwager en 'nonkel' Willy Wij wensen Marga en de verdere familie veel sterkte. Marijke Fanny Ria Ruul Tilly Jo Tilly Lizette We zijn niet bedroefd omdöt we haar hebben verloren, maar dankbaar dat wij haar in ons leven hebben gehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder en schoonzus Philomena Paulina Broeckaert sinds 3 augustus 2005 weduwe van Josephus van Geersdaelé 17 maart 1930 Vlissingen: t 12 juli 2009 Hans en Bianca en kinderen Familie van Geersdaele- Broeckaert "Wc bedanken het verzorgend personeel van "Roggeveen" voor de liefdevolle verzorging". Correspondentieadres: Westerzicht 446, 4385 BP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 16 juli van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er de mogelijkheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. "On the road" Jack Kerouac Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa OudeTonge, 13 mei 1928 Middelburg, 9 juli 2009 Betty Heestermans - Selders Hanny en Wil Jaquet - Heestermans Amy Toiny eruPeter t van der Meijden - Heestermans Lizzy Hof ter Veste 82, 4333 HE Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. - Enige en algemene kennisgeving - Heden is zacht en kalm ingeslapen, in de leeftijd van 89 jaar, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, overgrootoma, schoonzus en tante Hendrika Wielemaker-Lammers Rika Herman Görner Krijn en Freda Herman en Leuni Elly Ria Klein- en achterkleinkinderen Lies en Piet Beekman-Wielemaker Neven en nichten 12 juli 2009 Maasstraat 53 4335 KS Middelburg Rika is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 15 juli a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Vergeten zullen we je nooit Linda en Betinho, Babet Paul en Suzanne, Rosa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22