ntensenlfnq.nl de emotie. O DP familieberichten Christien Christine Lieve Christine Christine Verhage Colofon Familieberichten Wat blijft is familieberichtenon line, nl 14 I Maandag 13 juli 2009 kijk ook op Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Wat zullen we haar liefde en vriendschap missen. Wij wensen Peter, Amber, Ard en andere familieleden kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Heinkenszand Adri Nieuwenhuijse Kitty Nieuwenhuijse-Krijger Breda Abgar Nieuwenhuijse Corine Helmink Diepbedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Karl Karla Mike Danni Gerrit Magré Eva Wilco And ré Petra Talitha Franklyn Loek, Willy Christianne Esmé Anniek De vrienden van de wei wensen Piër, Amber, Ard en verdere familie veel sterkte toe met de verwerking van dit enorme verlies. Het was veel te kort maar wel heel waardevol. Bedankt lieve moedige Christien Voor altijd in ons hart! Ria Oranje Lonneke Dagevos Verdrietig, maar dankbaarvoor de vriendschap die jij ons gaf, nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Christine Verhage Wij wensen Peter, Amber, Ard, ouders en verdere familie veel sterkte. Kees en Dineke de Koster en kinderen Bijna ons hele leven Jang vriendinnen lief en leed gedeeld, ik mis je nu al... Liefs, Anneke Moedig heb je gevochten in een niet te winnen strijd Je was een doorzetter en een vechter maar deze strijd was zo oneerlijk Verdrietig zijn wij om het overlijden van Christien Verhage Wij wensen Peter. Amber, Ard, verdere familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Peter en Annet Diana, Erwin Christine Het is zo stil in mij, er zijn nergens woorden voor En het is zo stil in mij, en de wereld draait maar door En het is zoStil in mij Van Dik Hout Bas en Gepke Kot Collin en Frederiek Niek, Sarah, Meike Harm-Jan en Barbara Thijs, juli Patrick en Joyce Sebastiaan Wat was je dapper Gevochten tot het laatste eind Ondanks alles was je er altijd Lieve Christien wat zal ik je missen. Mirjam Als tranen een trap konden vormen en herinneringen een brug. Dan klommen wij naar de hemel en haalde je terug. Lieve Christine We zijn intens verdrietig dat we je nu voor altijd zullen moeten missen. We hebben veel bewondering voor de hoop en moed die je tot het laatste toe had. Je blijft voor altijd in ons hart. Peter, Amber, Ard en verdere familie, we wensen jullie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Bouke, Trudi, Terence en Alison Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Christine Wij wensen Peter, Amber, Ard en familie veel sterkte toe. Ko en Lien Ronald en Judith John en Cindy Lieve Christien Je vocht voor wat je waard was en dat was een hele hoop. Wij wensen Peter, Amber en Ard veel sterkte met de verwerking van dit enorme verlies. Mevr. Tolhoek-de Dreu Rien en Inke William en Agaath Mauricio en Miranda Louis errNathasja Bas en Gepke Sebastiaan Roy en Chantal Rens en Katrien Niels en Carola Kees en Tiny De buren Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Christine Verhage-de Kam Christine was een zeer gewaardeerde collega van zorgcentrum Poelwijck te 's Heer Arendskerke en woon zorgcentrum Vorsvliet te 's Gravenpolder. Zij gaf op vakkundige wijze liefdevolle en warme zorg aan onze cliënten. We zullen haar missen. We wensen haar man, zoon, dochter en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens medewerkers, vrijwilligers en cliënten, Zorgcentrum Poelwijck te 's Heer Arendskerke Rien Heijboer, directie SVRZ Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locatie Poelwijck- De Kaayert Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve collega Christien Ze was een fijne collega en erg zorgzaam voor onze bewoners. We zullen haar missen. Namens alle collega's van Zorgcentrum Poelwijck 'O We kunnen nog nauwelijks bevatten, dat je nooit meer met ons op de planken zult staan. Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze toneelvriendin Wij wensen Peter, Amber, Ard en overige familieleden alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Toon, Jan, Leen, Marco, Paul, Nineke, Elvira, Jella, Corina, Anita en Henny. We zijn geschokt door het overlijden van Christine Verhage moeder van onze jeugdspeler Ard. We wensen Peter, Amber, Ard en overige familieleden heel veel sterkte toe. Bestuur en leden W Arendskerke Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa Jan van Luyk betuigen wij u onze welgemeende dank. J.J. van Luyk-de Graaf Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, juli 2009 m f Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en|$vf telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfipMrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsijnedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-1700 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer.informatie op www.pzc.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwsé Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48