dat is pas echt vakantie1. Side West Resort feenstra rijn lijn Corendon OP KORTE TERMIJN BESCHIKBAAR! MET EEN RIVIERCRUISE VAN FEENSTRA www.feenstrarijnlijn.nl Turkije - Side - AU Inclusive surf naar www.corendon.nl 40 I Zaterdag 11 juli 2009 20 juli -13 daagse reis Basel M.p.s. Statendam 01 aug -14 daagse reis Basel M.p.s. Da Vinei 10 aug -13 daagse reis Basel M.p.s. Rembrandt van Rijn 10 aug -10 daagse reis Bernkastel M.p.s. Statendam 15 aug -14 daagse reis Nederland en België - M.p.s. Da Vinei 24 aug -13 daagse reis Basel M.p.s. Rembrandt van Rijn 24 aug - 4 daagse Minicruise M.p.s. Statendam 27 aug -10 daagse rondreis Holland M.p.s. Azolla 29 aug -10 daagse reis Mannheim M.p.s. Da Vinei 07 sep - 6 daagse reis Mooi Nederland M.p.s. Rembrandt van Rijn 07 sep - 6 daagse reis Maastricht M.p.s. Azolla 07 sep -10 daagse reis Zuid Nederland en Antwerpen M.p.s. Salvinia 14 sep -13 daagse reis Basel M.p.s. Rembrandt van Rijn In oktober, november en december zijn er ook nog reizen beschikbaar. De zomer leent zich bij uitstek voor een rivier- cruise! U geniet vanaf het zonnedek van de schitterende natuur die in deze maanden in volle bloei en kleurenpracht is. Feenstra Rijn Lijn organiseert 35 verschillende riviercruises over o.a. de Rijn, Moezel, Saar, Neckar, Main en Donau. Daarnaast heeft Feenstra meerdere rondreizen ovér de Nederlandse en Belgische wateren in haar programma. Een riviercruise van Feenstra staat garant voor comfort, gezelligheid en een uitstekende verzorging. Zonder uw koffers in- of uit te pakken, reist u van de ene naar de andere prachtige locatie. Onderweg geniet u van een schitterend panorama. Een riviercruise is een belevenis op zich, want onze schepen brengen u op een comfortabele wijze naar de mooiste plaatsen van Europa. Onze schepen hebben ieder een geheel eigen uitstraling, van eenvoudig tot super-de-luxe. Maar alle hutten zijn voor zien van douche/toiletairconditioning en in de meeste gevallen een kleurentelevisie. VAKANTIEVOORDELEN VAN FEENSTRA Keuze uit vele bestemmingen en schepen De mooiste voorgebieden Nederlandstalige reisleiding Volledige verzorging Entertainmentprogramma Interessante excursies Géén toeslagen of reserveringskosten! Voor ieder budget een geschikte reis Duidelijk en eerlijk Alle prijzen zijn gebaseerd op volledige ver zorging. Geen verborgen toeslagen voor haven gelden en geen reserveringskosten. U weet bij boeking gelijk waar u aan toe bent. Optionele excursies en genoten consumpties zijn niet bij de reissom inbegrepen. Meer informatie Ga voor meer informatie en ,de reisgids Riviercruises 2009 van Feenstra Rijn Lijn naar het dichtstbijzijnde ANVR Reisbureau of bel met Feenstra Rijnlijn (026) 445 28 05. Op onze website vindt u een volledige beschrijving van de reizen en onze schepen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid en boek nu zo'n schitterende riviercruise van Feenstra. Wij hopen u binnenkort bij ons aan boord te begroeten! "SDI*" www. goturkey. com Boek nu dit prachtige 5* hotel in het pittoreske plaatsje Side waar u o.a ook de tempel van Aphrodite kunt bezoeken. Of blijft u liever bij het hotel, dan vermaakt u zich vast en zeker ook prima aan het ruime buitenzwembad. Hier kunt u heerlijk van de zon genieten op het zonneterras en u op uw wenken laten bedienen! De maaltijden worden in het buffetrestaurant prachtig opgediend waar u heerlijk kunt genieten van de Turkse keuken. Het hotel is uitstekend voor families. U kunt bijvoorbeeld een familiekamer boeken voor maximaal 5 personen. Side West Resort biedt u: het strand op slechts 400 meter, diverse bars, zwembad met kinderbadje en glijbaan, winkeltjes (o.a* Minimarkt) b kapsalon, gratis wireless internet in lobby, kamers met balkon. Side West Resort Healthclub, all inclusive tot 24:00 uur. Uw kamer: Side West Resort beschikt over goed verzorgde kamers die voorzien zijn van een kluisje (tegen betaling), telefoon, televisie, muziek kanaal, minibar (1,5 liter water bij aankomst), aircondi tioning, balkon en een badkamer met bad/douche, toilet en föhn. 8 dagen nu vanaf 2 volwassenen 2 kinderen totaalprijs vanaf €1669 of bel naar 023-751 06 06 VLIEGVAKANTIES Pulsen zijri vdHOf prijzvn p';r pcreoon voo» 8 «logeivéxcl. event uur.- weekend' yakjniio of cljutti'itcvsliifj Druk- vu sefjoutvh voortrolioutidn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 92