Ben jij de techneut die de gebouwen van de EU gaat beheren? laboratoriumassistent (m/v) mmm Afdelingsmanager AGF (40 uur per week) ~k Ga voor zekerheid! Meld je aan voor een carrière bij de EU. www.werkenvoordeEU.nl Werkvoorbereider Service (m/v) Full-time sr NIOO Boodschappen doen wordt weer leuk! EM-TÉ is een full service supermarkt met véél aandacht voor vers vlees, vers gebakken brood en een zeer breed assortiment op het gebied van groen ten en fruit. Bij EM-TÉ staan de klant en gastvrijheid centraal, elke dag weer.'Service met een glimlach' noemen we dat. Hierdoor wordt boodschappen doen weer gewoon leuk! Elke dag is er in onze supermarkten volop te genieten en te proeven. Al tientallen jaren bewijst EM-TÉ in Midden-Brabant dat dit kan. Voor onze supermarkt in Heinkenszand zijn wij op zoek naar diverse servicegerichte en klantvriendelijke medewerkers. Je geeft dagelijks leiding geeft aan de medewerkers van de afdeling AGF. Bent verantwoordelijk bent voor een royale en indrukwekkende presentatie van onze verse groenten en fruit. Beheert een afdeling met een zeer ruim en onderscheidend assortiment. Klanten vakbekwaam adviseren en hen producten laat proeven. Je hebt ruime vakkennis en meerjarige ervaring met het verkoopvak. Wij zijn per direct voor de sector Vastgoed op zoek naar een Taken - Je bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van het dagelijks onderhoud. - Je begeleidt en coördineert de eigen onderhoudsdienst en de assistent werkvoorbereiders bij de uit te voeren werkzaamheden en realiseert mede de registratie van uren en materialen. - Je levert een bijdrage aan de (meerjaren)onderhoudsbegroting. - Je draagt zorg voor de voorziening van het materiaal en gereedschap. - Je levert een bijdrage in het afsluiten van contracten met aannemers. Profiel Om deze functie succesvol uit te voeren, beschik je minimaal over een afgeronde MBO opleiding. Je bent een persoon die overtuigend is in woorden en daden. Je bent flexibel en klantgericht. Je kunt goed - organiseren in verband met het aansturen van de eigen onderhouds dienst en derden en je bent accuraat in het opvolgen van gemaakte afspraken. Verder heb je een gedegen bouwkundige kennis vanuit de praktijk. Ook op gebied van automatisering beschik je over voldoende kennis en ervaring. Arbeidsvoorwaarden Het dienstverband wordt voorlopig aangegaan voor de periode van een jaar. Het salaris is conform de CAO Woondiensten waarbij het minimum brutosalaris 2.562 per maand bedraagt tot een maximum brutosalaris van 3.203 per maand op basis van 36 uur. Dit afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kun je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woondiensten. Informatie Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer Pol van de Vijver, sectormanager Vastgoed, telefoonnummer 0115-636043. De sollicitatiegesprekken zijn voorlopig gepland op vrijdag 21 augustus 2009. Solliciteren kan schriftelijk vóór 27 juli 2009 naar Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding van "sollicitatie". Je kunt ook solliciteren via info@woongoedzvl.nl. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is aangesloten bij Aedes, vereniging van woningcorporaties. GOED voor ELKAAR Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO) is een toponderzoeksinstituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, met als opdracht het verrichten van excellent fundamenteel ecologisch onderzoek. Dit onderzoek vindt plaats binnen drie centra: het Centrum voor Estuariene en Mariene Ecologie (CEME) te Yerseke, het Centrum voor-Limnologie (CL) te Nieuwersluis en het Centrum voor Terrestrische Ecologie (CTE) te Heteren. Het CEME onderzoekt de ecologie en biogeochemie van kustecosystemen, poolgebieden en open oceanen onder andere om de gevolgen van wereldwijde klimaatverandering voor het functioneren van ecosystemen en de biodiversiteit in kaart te brengen. Het onderzoek is ondergebracht in drie wetenschappelijke afdelingen: Ruimtelijke Ecologie, Ecosysteem Studies en Mariene Microbiologie. Verder is er een taakgroep die verantwoordelijk is voor het monitoren van ecosystemen en het produceren van lange tijdreeksen, een analytisch laboratorium en een moleculair-biologisch laboratorium. Het CEME beschikt over geavanceerde laboratoria, een goed geoutilleerde werkplaats en een collectie van mariene micro-organismen. Er werken ongeveer 90 mensen. In het Centrum voor Estuariene en Mariene Ecologie is een vacature voor een Curator Cultuur Collectie Microbiologie, vacaturenummer CEME-CCY-09447 Functie-informatie: De taak van de labora toriumassistent bestaat uit het beheren van de cultuurcollectie van mariene micro-algen en cyanobacteriën (Culture Collection Yerseke, CCY). Het werk bestaat uit het regelmatig overzetten van de cultures, het maken van kweekmedia, het reinkweken van verontreinigde cultures, het gecontroleerd invriezen van cultures en het bereidstellen van kweken voor onderzoekers. Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste laboratoriumassistent met als specialisatie microbiologie. Ervaring met het kweken van micro-organismen en met aseptische technieken is een vereiste. We verwachten dat de kandi daat een grote mate van zelfstandigheid heeft. Pas afgestudeerde kandidaten met het boven geschetste profiel kunnen ook solliciteren. Aanstelling: Het betreft een tijdelijke aanstel ling van 0.7 fte voor één jaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werk ervaring bedraagt het salaris bij een fulltime aanstelling maximaal 2 966,- bruto per maand (schaal 8 CAO-Nederlandse Universiteiten), exclusief 8% vakantiegeld en eindejaars uitkering. Binnen de CAO is een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden gedefinieerd. Pensioenregeling en de mogelijk heid tot uitruil van arbeidsvoorwaarden maken hiervan deel uit. Standplaats: Yerseke Informatie: Nadere informatie wordt verstrekt door prof. dr Lucas J. Stal, telefoon (0113) 57 74 97 of (0113) 57 73 00, e-mail l.stal@nioo.knaw.nl. Algemene informatie over het NIOO is te verkrijgen via internet: www.nioo.knaw.nl. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 26 juli 2009 o.v.v. het vacaturenummer indienen bij prof. dr. C.H.R. Heip, centrum directeur Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-CEME), Postbus 140, 4400 AC Yerseke, of per e-mail aan receptie-ceme@nioo.knaw.nl Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen 14 Zaterdag 11 juli 2009 Over Sligro Food Group In Sligro Food Group zijn food-, retail- en food-servicebedrijven actief, die zich direct en indi rect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channel-strategie met verschillende verkoop- en distributievormen (zelf bediening en bezorging) en via verschillende distributiekanalen. Sligro Food Group heeft haar inkoop van food-retailproducten ondergebracht bij CIV Superunie B.A., die in de Neder- 5 landse supermarkt-sector een marktaandeel van circa 27% vertegenwoordigt. Wat wij van jou vragen Wat wij van jou vragen Werken-bij een full service supermarkt als EM-TÉ betekent dat jij als medewerker dienstverlening en klantvriendelijkheid vanzelfspre kend vindt. De klant staat centraal en jij heet de klanten elke dag weer welkom en geeft hen die aandacht die ze ook verdienen. Jouw klantvriendelijkheid en enthousiasme zorgen er voor dat boodschappen doen gewoon leuk is. Het is belangrijk datje ervaring hebt met het werk en de relevante basisopleidingen hebt genoten. Wat wij jou bieden Een prachtige, vernieuwde en uitnodigende werkomgeving, goede arbeids voorwaarden en goede ontwikkelmogelijkheden. Iedere medewerker krijgt een uitgebreid inwerk- programma en krijgt -zonodig- verdere vakgerichte opleidingen en trainingen. EM-TÉ maakt deel uit van Sligro Food Group en heeft mede daardoor goede en ruime doorstroommogelijkheden. Interesse? Solliciteer dan online via www.werkenbijemte.nl Meer weten? Kijk op www.em-te.nl Acquisities n.o.v. deze odvertentie worden niet op prijs gesteld. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Communicatielaan 2, Terneuzen Tel 0115-636000, fax 0115-636099 info@woongoedzvl.nl www.woongoedzvl.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen heeft circa 6.300 woningen in bezit en beheer op diverse locaties in heel Zeeuws-Vlaanderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64