Familieberichten (Densenyflq.nl Y iWi A Johanna Jannetje Maat - Roelof 30 I Zaterdag 11 juli 2009 kijk ook op Onze oprechte dank voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekzijn en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Mientje van Dommelen Familie Dalebout Nieuwerkerk, 11 juli 2009 De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen. En iedereen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien. Zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Wij willen iedereen bedanken voor alle warmte en hartelijkheid die wij mochten ervaren na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Arjaan Hollestelle Wij hebben uw belangstelling zeer gewaardeerd. Goes, juli 2009 Kinderen en kleinkinderen Wij willen onze welgemeende dank uitspreken voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen bij het overlijden en de uitvaart van mijn lieve man, onze vader en opa Arnold Marie Hermans Th. Hermans-v.d. Vijver, kinderen en kleinkinderen Sluis, juli 2009 a En toen was het stil Een traan rolt naar beneden Je liefde blijft aanwezig We koesteren het verleden Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader Ruud de Looff willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Middelburg, juli 2009 Heieen David Marcel en Annelies Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma heeft ons enorm goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Goes, 11 juli 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het hart verwarmende medeleven, in de vorm van kaarten en persoonlijke condoleances na het overlijden van Tjerk Mulder Sjaak hebben ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Suus Mulder-Wisse en familie Middelburg, juli 2009 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Dirkje Poleij-Krijger betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zovelen met ons meeleefden. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Yerseke, juli 2009 S Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven, voor en na het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje Catharina Faro - Blaakman Dit heeft ons goed gedaan. In gedachten zul je altijd bij ons blijven. Onze lieve, spontane en altijd vrolijke zoon en broer. Niek Rentmeester Zoveel belangstelling, medeleven, en reacties na het plotseling overlijden van Niek hebben ons veel steun en troost gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Bas, Tonnie, en Ruud Goes juli 2009 Familie, vrienden, kennissen en buren, wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven voor en na het overlijden van onze moeder en oma Dina Verhoeven-de Jonge Dit heeft ons goed gedaan. Onze-welgemeende dank hiervoor. Kinder en kleinkinderen "Het gemis zal altijd blijven, maar in gedachten zal hij altijd bij ons blijven". Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg laten weten wat een enorme steun en troost we hebben gehad door alle kaarten, telefoontjes, bezoekjes en bloemen voor en tijdens het afscheid van onze geliefde zoon Martin Gerrit Wever Coby Wever-Bouwman Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Cornelia van Zweden-Kuzee betuigen wij u onze oprechte dank. A.W. van Zweden Wim en Ronny Arian en Sandra Tholen, juli 2009 De overweldigende belangstelling en deelneming na het overlijden van mijn lieve man en onze vader A.J. Verduijn hebben ons diep getroffen. Dit heeft ons veel steun en troost gegeven. uit aller naam: S.M. Verduijn-Robijn Breskens, juli 2009 Anneke Versluijs - Faro Piet Versluijs Manfred en Petra Bianca en Hans Joey Willy Faro Sonja Faro - Fenijn Kjell Myrthe Oostburg, juli 2009 DANKBETUIGING De vele blijken van medeleven door middel van kaartjes, brieven en sms'jes en de grote belangstelling tijdens de crematieplechtigheid zal ons zeker helpen bij het verwerken van het grote verlies van Liza Maria Dieleman-de Decker Lies Rokus, Sylvia, Angelique, Serge, Herman, Giovanni, Shanaen Deveny willen iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, de ziekte van Lies dragelijker hebben gemaakt. Met dank aan de artsen H. Otte, J. van de Ness, E. Lagae. Ook het personeel van de afdelingen B1 en B2 van het ziekenhuis de Honte en de mensen van de thuiszorg willen wij hartelijk bedanken. Onze speciale dank gaat uit naar de huisarts van Lies, dokter M.M.H. Menu, die ons op een fantastische manier heeft begeleid. DANKBETUIGING Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Hans Asselman Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Ook nog mede namens Hans een speciaal woord van dank aan dr. Van Reisen en afd. B van ziekenhuis De Honte, dr. Slingerland en assistentes en de Thuiszorg voor de goede zorg. Emmy Asselman-van de Velde Inge en Luc, Aidan Eric en Petra, Eva, Anna Juli 2009, Biervliet Voor uw belangstelling en warm medeleven na het onverwacht overlijden van onze gewaardeerde neef Jozias Cornells van Liere willen wij u hartelijk bedanken. Familie Trimpe Familie van Liere Familie Luteijn Juli 2009 Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Mia van Damme-van Haver zeggen wij u hartelijk dank. Marianne en Jack Martijn, Justin Rudi en Patricia Terneuzen, juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48