lowys Porquin Hoofd Automatisering w Twee Steden JobTrack.nl ,f;®2E7 PROJECTMANAGER MET GROEIPOTENTIEEL De Hondsberg Meewerkend hoofd 12 Medewerkers Avond-, Nacht- en Baliedienst (^Medewerkers Groepsbegeleiding (^Groepsbegeleiders Medewerkers ten behoeve van de flexpool (reservemedewerkers) stichting leraar naschoolse schakelklassen remedial teacher/ groepsondersteuner 24 I Zaterdag 11 juli 2009 Kijk ook op ziekenhuis zorgzaam professioneel Het TweeSteden ziekenhuis is een regionaal algemeen opleidingsziekenhuis met een breed zorgaanbod in Tilburg en Waalwijk. Het ziekenhuis kent de volgende speerpunten: moeder kind, oncologie, cardiovasculaire zorg en de zorg voor de oudere patiënt. Het verzorgingsgebied van het ziekenhuis telt ongeveer 190.000 adherente inwoners. Het ziekenhuis beschikt over ruim 500 bedden. Er zijn meer dan 2.200 medewerkers werkzaam, waaronder 140 medisch specialisten. Het TweeSteden ziekenhuis is geaffilieerd met het UMC St. Radboud te Nijmegen en heeft opleidings bevoegdheid voor de specialismen cardiologie, chirurgie, interne geneeskunde, klinische geriatrie, gynaecologie/ obstetrie, neurologie, psychiatrie, klinische farmacie, medische psychologie, algemene klinische fysica en de opleiding tot SEH-arts. Wij zoeken een Situatieschets De sector Informatisering, Automatisering en Medische Techniek houdt zich bezig met de ontwikkeling, implementatie en beheer van ICT systemen en medische apparatuur. Binnen de sector is een drietal afdelingen gesitueerd:'ICT Beleid en Projecten, Automatisering en MedischeTechniek. Voor de afdeling Automatisering zijn wij op zoek naar een hoofd. De afdeling (16 medewerkers, ongeveer 15 fte) is verantwoordelijk voor een optimale kwaliteit met betrekking tot het beheer van de technische infrastructuur, het netwerk en een diversiteit aan applicaties. Het hoofd van de afdeling Automatisering rapporteert rechtstreeks aan de manager Informatisering, Automatisering en MedischeTechniek. Wij vragen U beschikt minimaal over Hbo werk- en denkniveau en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Brede kennis op het gebied van automatisering, technische infrastructuren en ITIL is vereist. Vanzelf sprekend beschikt u over goede contactuele eigenschappen, een klantgerichte instelling en aantoonbare leidinggevende kwaliteiten. Binnen de afdeling bent u een teamplayer en een motivator voor de medewerkers. Arbeidsvoorwaarden Het dienstverband is op basis van 36 uur gemiddeld per week. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO ziekenhuizen. Salaris De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 4.644,-- bruto per maand op fulltime basis (FWG functiegroep 65). Informatie over de vacature Voor meer informatie over de vacature kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw D. van den Corput, telefoonnummer (013)4 65 53 95. Heeft deze vacature uw interesse gewekt? Dan nodigen wij u uit te reageren. Wij ontvangen graag voor 24 juli 2009 uw sollicitatiebrief met CV onder vermelding van vacaturenummer 2009.087. U kunt uw sollicitatie richten aan: TweeSteden ziekenhuis, stafafdeling personele zaken, t.a.v. mevrouw A. van Helvoirt, personeelsadviseur, Postbus 90107, 5000 LA Tilburg. Per mail kan ook: vacatures@tsz.nl De NV REWIN West-Brabant is de regionale ontwikkelingsmaatschappij en stimuleert de bedrijvigheid en de werkgelegenheid in West-Brabant door het ondersteunen van bedrijven bij de keuze van een nieuwe vestigingsplaats adviseren van bedrijven bij groei en financiering - ontwikkelen en uitvoeren van regionale projecten WEST-BRABANT Voor de versterking van ons projectenteam zijn wij op zoek naar een 40.000 - 45.000 Wij zoeken een krachtige persoonlijkheid die zaken voor elkaar krijgt. Je initieert, ontwikkelt en realiseert projecten in samenwerking met bedrijven en kennisinstellingen. Daarbij maak je gebruik van subsidies die door de EU, het Rijk en de Provincie ter beschikking worden gesteld. Je spreekt de taal van ondernemers en weet hen te mobi liseren om aan nieuwe projecten deel te nemen. In eerste instantie zul je ondermeer worden ingezet op het project Innovatie Zuid. Na een gedegen inwerktraject werk je zeer zelfstandig en bij gebleken successen zijn er diverse ontwikkelingsmogelijkheden. Voor deze functie zoeken we een ondernemende doener die toe is aan een tweede of derde stap in zijn/haar carrière. Een man of vrouw met initiatief, drive en doorzettings vermogen. Iemand die goed past in ons team en die aantoonbare ervaring heeft met een dergelijke rol bij een adviesbureau, een bedrijf of vergelijkbaar. Tevens zoeken wij iemand die kansen ziet of zelf creëert, en ook weet te benutten. Je bent een communi catief vaardig persoon met een flexibele instelling en tenminste een HBO-niveau. Voor meer informatie over REWIN in het algemeen, over diverse regionale projecten en over het project Innovatie Zuid kijkje op www.rewin.nl. Je kunt ook contact opnemen met drs. C.P.M. Pelkmans van PelkmansVanBerkel Organisatieadviseurs, die op ons verzoek de invulling van deze vacature begeleidt. Hij is bereikbaar op (013) 581 02 46 of per e-mail: c.pelkmans@pelkmansvanberkel.nl. Uw sollicitatie kun je voor 27 juli a.s. per e-mail opsturen aan de heer Pelkmans of per post: PelkmansVanBerkel Organisatieadviseurs, Postbus 287, 5000 AG Tilburg. onderdeed van Koraal Groep De Hondsberg is een Observatiecentrum en Specialistisch behandelinstituut met bovendien een afdeling VG Kinder en jeugdpsychiatrie. Aansluitend op de vraagstelling wordt de hulp intramuraal of extramuraal (Dagcentra Vroeg tijdige Interventie, Polikliniek Algemeen, Polikliniek Eetpro- blematiek) geboden. De doelgroep bestaat uit kinderen en' jongeren (0-18) jaar met een lichte, matige dan wel ernstige verstandelijke beperking waarbij sprake is van complexe gedragsproblemen en of psychiatrische problematiek. Voor diverse groepen zijn wij op zoek naar functies voor bepaalde en onbepaalde tijd:: Ben jij die enthousiaste collega, die graag werkt mei kinderen en jongeren met een lichte verstandelijke beperking; om kan gaan met diverse vormen van gedragsproblematiek; graag een bijdrage levert aan de ontwikkeling van een kind of jongere; doelgericht en planmatig kan observeren en begeleiden; het een uitdaging vindt om te werken in een multidisciplinair team. Kijk dan voor meer informatie en actuele vacatures op: www.koraalgroep.nl of www.brabantzorg.net en reageer direct. Koraal Groep biedt volgens een uniek 'full service concept' geïntegreerde zorg, onderwijs, arbeidstoeleiding, observatie, diagnostiek en behandeling aan mensen met een verstandelijke beperking en/of psychosociale belemmeringen. Het concern bestaat uit 9 werkstichtingen in Noord-Brabant en Limburg. Koraal Stoep De Lowys Porquinstichting is opgericht in 1994. Zij stelt zichzelf de bevordering van het RK- en PC primair en praktijkonderwijs ten doel. Er zijn 26 scholen uit de regio West-Brabant en Tholen bij de stichting aangesloten. De Grebbe is een brede school in ontwikkeling met twee locaties (Kastanje laan en Meilust) met onge veer 250 leerlingen en 22 personeelsleden Meer informatie Lia Vermeulen, directeur van de school, tel. 0164-233934 of 06-10177645 Uw reactie Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk 21 juli 2009 te zijn ontvangen bij de centrale directie van de Lowys Porquinstichting t.a.v. de heer A.L.M. van Geel, Postbus 543, 4600 AM Bergen op Zoom. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Het bestuur van de stichting zoekt voor basisschool De Grebbe te Bergen op Zoom op korte termijn een: werkzaam op locatie Kastanjelaan (wtf. 0,5), werkzaam op beide locaties (WTF 0,5-1.0) Een combinatie van beide is bespreekbaar Wij zoeken collega's die: in het bezit zijn van de onderwijsbevoegdheid, met daarnaast het getuigschrift voor PC- of RK-identiteit en tenminste zelf enkele jaren ervaring in het lesgeven hebben; zelfstandig zijn breed inzetbaar zijn leerlingen kunnen motiveren zich positief opstellen in een multiculturele school onze leerlingen veel structuur kunnen bieden kunnen samenwerken met collega's een open houding hebben naar ouders hulp durven te vragen wanneer nodig Wij bieden: een uitdagende baan een collegiaal team kinderen die, bij een goede structuur, veel teruggeven bezoldiging naar schaal LA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24