Zoek de zon op en ga mee de JobTrack.nl boomgaard in! Beleidsnota Cultuur en Kunstenaars Noord-Beveland 20G9-201 2 Sales medewerker (38 uur) 20 I Zaterdag 11 juli 2009 Kijk ook op 7 Vereniging Neem deel aan ons werk-, zorg- en reïntegratie programma psychiatrie "Fruithoeve". Vraag naar wat "echt werk werkt" u oplevert en geniet natuurlijk. Tevens vragen wij, om nog meer aan de wensen van ondernemerszijde te voldoen, voor het komende fruitplukseizoen een aantal: Ervaren fruitplukkers m/v voor 20 tot 40 uur per week Voor informatie en/of sollicitatie schrijf, bel of mail naar: Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) Postbus 32, 4460 AA GOES 0113-316400 sollicitatie@psyient.nl Adri Walhout, directeur, 06-20903545 Sandra den Toom-Dolman, Hoofdcoach, 06-28716600 www.fruithoeve.nl - noord-beveland Op basis van onze inspraakverordening hebben ingezetenen en belanghebbenden natuurlijke en rechtspersonen het recht om op de betreffende beleidsnota te reageren. De nota ligt vanaf 13 juli tot en met 18 augustus 2009 ter inzage in het gemeentehuis. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Gemeente Noord-Beveland de heer B. Heutink, beleidsmedewerker Welzijn, Voorstraat 31, 4491 EV Wissenkerke, tel. 0113 377 377. Bij Asito krijgen we van onze mensen altijd te horen dat het bij ons zo leuk werken is en dat ze zich zo bij ons thuis voelen. Daar zijn we dan ook trots op. Net als op ons werk: schoonmaken. Dankbaar werk dat we met plezier, kwaliteit en zorg doen met enthousiaste mensen zoals jij. Voor een opdrachtgever op Walcheren zoeken wij een enthousiaste objectleider. Waarom zoeken wij jou? Je bent een betrokken en gedreven persoonlijkheid met gevoel voor kwaliteit. In een dynamische werkomgeving met een prettige werksfeer voel jij je als een vis in het water. Het goed kunnen omgaan met stress is jou dan ook niet vreemd. Je werkt met een gemotiveerd team en weet je mensen enthousiast te houden. Jouw sociale- en communicatieve vaardigheden komen je hierbij uitstekend van pas. Wat verwachten we van je? Je bent een betrokken en gedreven persoonlijkheid met gevoel voor kwaliteit. In een dynamische werkomgevfhg met een prettige werk sfeer voel jij je als een vis in het water. Het goed kunnen omgaan werkdruk is jou dan ook niet vreemd. Je werkt met een gemotiveerd team en weet je mensen enthousiast te houden. Jouw sociale- en communicatieve vaardigheden komen je hierbij uitstekend van pas. Enthousiast geworden? Stuur dan voor 25 juli a.s. een brief naar Asito Goes B.V., t.a.v. Ivanka Claessens, Columbusweg 26a, 4462 HB Goes, of kijk op www.asito.com Aannemingsbedrijf Reimerswaal bv is een onder deel van de Sinkegroep te Kruiningen. Reimerswaal voert GWW werken uit in de breedste zin. Haar op drachtgevers zijn o.a. overheden, semi-overheden, GWW- en bouwbedrijven, particulieren en bedrijven. Wegens vertrek van één van onze medewerkers, en uitbreiding, zijn wij op korte termijn op zoek naar twee jonge collega's met het liefst enkele jaren ervaring voor de functies van: WERKVOORBEREIDER (ft) Tot je taken behoren o.a inkoop materialen uitwerken bestekken maken planningen contacten leveranciers en onderaannemers ondersteuning uitvoerders rapportage aan bedrijfsleider PROJECTADMINISTRATEUR (ft) Tot je taken behoren o.a. verwerken weekrapporten van uitvoerders controle inkoopfacturen aanvragen offertes t.b v calculaties onderhoud projectmappen De Sinkegroep is een no-nonsense organisatie, die door korte lijntjes, gecombineerd met kwaliteit en slag kracht, een stevige positie op de GWW markt in Zuid- West Nederland heeft verworden. Wij bieden je een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten over één van de functies? Bel dan even met ons kantoor en vraag naar Johan Sinke Promotie Zeeland Delta zoekt voor de afdeling Groepsarrangementen een gedreven en enthousiaste Wij zijn een jonge groeiende organisatie die niets liever doet dan toeristen en groepen verleiden om naar Zeeland te komen. Wij zoeken een ondernemende sales medewerker die het een uitdaging lijkt om groepsarrangementen in Zeeland samen te stellen en te boeken voor uiteenlopende klanten, je begrijpt de behoefte van de consument en speelt hier proactief op in door zelf nieuwe producten inclusief prijsstrategie te ontwikkelen, je onderhandelt met leveranciers en neemt initiati'even om de groeidoelstellingen te realiseren. Je voert een actieve acquisitie richting (inter)nationale (reis)organisaties. In afstemming met -de afdeling Marketing Communicatie denk je mee over een marketingstrategie om de omzet te verhogen. Wij vragen een gemotiveerde collega met minimaal MBO+ werk- en denkniveau. Het boeken van arrangementen, het ontwikkelen van nieuwe productmarktcombinaties, omgaan met uiteenlopende leveranciers c.q. opdrachtgevers en het acquireren van nieuwe klanten maken je niet zenuwachtig, je ziet het als een uitdaging om mede vorm te geven aan een relatief jonge afdeling en je spreekt goed Engels en Duits. En als het werken in een gecombineerde B2B en B2C omgeving en het halen van strakke targets jou een uitdaging lijken, grijp dan direct je toetsenbord om ons te mailen. Wij bieden je een werkplek in het sfeervolle Domburg, elke maand een financiële bij drage en een fantastisch product om te vermarkten. Maar vooral zeer gevarieerde en uitdagende projecten in een enorm dynamische omgeving. Meer informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij Patrick Polie via 0118-587707 of p.polie@vvvzeeland.nl. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kun je tot en met 31 juli per email sturen naar p.polie@vwzeeland.nl. www.promotiezeetandd.etta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20