omroep zeeland zaterdag 11 juli 2009 7 uitslag: zowel Manouk en Fabiënne wonnen de wedstrijd. Heeft u ook een leuke zomerfoto? Surf naar onze website www.pzc.nl en kies voor Zomer 2009 zo groot dat de wedstrijd op het terras gelijk op gaat. Tot het flesje uiteinde lijk leeg is. Agathe Vermeulen uit Goes stuurde foto naar de redactie van de Zomerkrant en verklapte ook de eind Zal het Manouk of Fabiënne zijn? twee meiden doen met het warme weer hun uiterste best om te winnen. Maar de dorst is met het warme weer Bamboleo van de Gypsy Kings is gisteren door u gekozen als de zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zomer krant vraagt de bezoekers en inwo ners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daarnaast heeft Omroep Zeeland speciaal voor de 'Zomer krant een Top 48 samengesteld. Luisteraars van Omroep Zeeland en lezers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep wor den gedraaid in het programma 'Het Weekend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzee- land.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd ook op www.pzc.nl. Het nummer My Confession was de eerste single van de Zeeuwse 'southern man' Danny Vera die lan delijke airplay kreeg. De plaat en het album uit 2003 'For The Light In Your Eyes' sloeg ook aan in Turkije. Danny genoot van het succes. He laas kreeg auteursrechtenorganisa tie Buma/Stemra geen vinger achter de opbrengsten. Als Daphne Schrier (24) uit Middel burg Het is een nacht(Levens echt) van Guus Meeuwis Vagant hoort, denkt zij meteen terug aan een vakantie in eigen provincie van zo'n tien jaar geleden. „Ik was sa men met mijn vriendin Maaike op vakantie in Ouwerkerk. Met z'n tweeën zongen we dit nummer als we door de weilanden fietsten." Olga van Rijn (22) uit Groningen heeft bijzondere herinneringen aan het nummer van I'm yours van Jason Mraz. „Op onze eerste date, zo'n anderhalfjaar geleden, liet mijn vriend mij dit nummer horen. Bijna niemand kende het liedje toen. Hij ontdekt graag nieuwe artiesten en nummers en stuurt regelmatig wat op naar een radiostation." O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 139