enthousiaste om met ons mee te groeien! 500(1 21 UUR BitKNf full time mm Zie jij één van de snelstgroeiende meubelformules binnen Europa als een uitdaging? Ben jij in staat commercieel talent te managen? Dan ben jij de spil tussen onze winkels en de directie. Veel verantwoording gecombineerd met eigen initiatieven. Een zeer afwisselende functie met doorgroei -en leer mogelijkheden. Ben jij die grensoverschrijdende persoon die onze formule verder in Europa brengt? We hebben nu 15 Megastores in België en-Duitsland, maar dat aantal zal binnen enkele jaren meer dan verdubbelen. Heb je kennis van de Franse en Duitse taal? Reageer dan nu op deze fantastische uitdaging. België en Duitsland wachten met smart op expansie van de Seats and Sofas formule. full time mm Bouw, stuur en scoor met je eigen verkoop-team. Je houdt van uitdagingen en je kunt uit eigen ervaring een team samenstellen en beter maken. Daarnaast krijg je vanuit het hoofdkantoor alle mogelijke ondersteuning en is er ruimte om je eigen ideëen uit te werken. Ook krijg je de mogelijkheid om in- en externe opleidingen te volgen. full time/ part time Ben jij een teamspeler, representatief en meedenkend? Dan is dit echt iets voor jou! Een zeer afwisselende functie, de spil in de organisatie tussen klanten en het hoofdkantoor. Een pré is commercieel en rekenkundig inzicht en de instelling om op zaterdag te werken. ...ifav,- raïtn uhh ZITPLAATS!» MAANDAG-VRIJDAG TOT full time/ part time Wij zijn op zoek naar verkooptalenten die ambitieus zijn en willen uitblinken in de snelstgroeiende en meest vernieuwende meubelformule binnen Europa. Commercieel en adviserend tegelijkertijd met de ambitie om door te groeien tot de top. Een enthousiaste teamspeler met de juiste instelling die ook op zaterdag beschikbaar is! A Giant Take-Away Ook zin in een uitdaging? Stuur/mail je sollicitatie met CV naar: Seats and Sofas, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 26 3360 AA SLIEDRECHT vacature@seatsandsofas.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 130