Arcus Projectontwikkeling B.V. Veerhaven www.villaparkdevrijburgh.nl www.woneninzuidhoek.nl www.thuisinveerhaven.nl Zuidhoek Kapelle Villapark De Vnijburgh Villapark De Vrijburgh Veerhaven Kruiningen 38 I Zaterdag 11 juli 2009 11 elegante jaren 30-stijl woningen, in de gezellige Annie M.G. Schmidtwijk. Met hoge daken, grote erkers en ruime percelen. Gelegen tussen groen en waterpartijen. Kijk voor meer info op de website: De luxe woningen in Villapark De Vrijburgh kenmerken zich door grote kavels en een rustige omgeving tussen Middelburg en Vlissingen. Alle voorzieningen zijn binnen handbereik. Kijk voor meer info op de website: en zorgen voor een hoge mate van kennis en kunde binnen de eigen organisatie. opnieuw thuis in... "O Met succesvolle projecten als Vrijburgh 43 luxe woningen te West-Souburg, en Veerhaven 250 woningen en appartementen te Kruiningen, profileert Arcus zich als vol waardige projectontwikkelaar op de Zeeuwse reguliere woningbouwmarkt. Buitenom deze projecten wordt door Arcus tevens ontwik keld en gebouwd in Domburg, Kapelle, Wissenkerke en Borssele. Zelfstandig, maar ook in samenwerking met collega ontwikke laars wordt momenteel hard gewerkt aan de voorbereiding van diverse toekomstige woningbouwprojecten. Ambitieus, eigenzin nig en vol vertrouwen zal Arcus de reguliere woningmarkt binnen en buiten de regio ver der uitbreiden tot een specialisme. Arcus Exploitatie BV Grenadierweg 13, 4338 PG MIDDELBURG Postbus 560. 4330 AN MIDDELBURG Tel: 0031 (0) 118623100 Fax: 0031 (0) 118623200 mail: info@arcusprojectontwikkeling.nl site: www.arcusprojectontwikkeling.nl Op een unieke lokatie met uitzicht op de westerschelde verrijst een breed scala aan woningen. Van appartementen en penthouses tot vrijstaande woningen op ruime percelen. Kijk voor meer info op de website: Arcus Projectontwikkeling B.V. is in de loop der jaren uitgegroeid tot een volwaardige onderneming op het gebied van vastgoed ontwikkeling. Arcus ontwikkelt vastgoed in de breedste zin van het woord. Naast de ont wikkeling van reguliere woningbouw projecten, medisch vastgoed en commercieel vastgoed is Arcus Projectontwikkeling gespe cialiseerd in de ontwikkeling van grootscha lige verblijfsrecreatieve projecten. Op een eigen en unieke werkwijze verzorgt Arcus het gehele traject van de ontwikkeling, van initiatieffase tot en met exploitatiefase. Dit zowel risicodragend als in opdracht van derden. Het team bestaat uit medewerkers die ieder een eigen specialisme meebrengen. Commercieel, technisch en financieel onder bouwde projectmanagers vullen elkaar aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 120