fllensen.inq.nl tmiiieberichl fiuwyUik Anthon en Marina van de Giessen-Louwerse ■DysrlBilsfj 28 Zaterdag 11 juli 2009 kijk ook op Op vrijdag 10 juli zijn mijn mama en papa Ellen Kortenwout Alexander de Groot na 12,5 jaar verliefd en samen wonen en de geboorte van mijn persoontje in het huwelijk getreden. Leuk hé! Tiro Wij wonen met z'n drieën aan de Bergwei 30, 4364 AZ Grijpskerke Via deze weg willen we iedereen bedanken vooralle kaarten en attenties die we mochten ontvangen bij ons huwelijk op 5 juni 2009. Het was een fantastische dag! Lieve Winie Bedankt voor je waardevolle vriendschap. Veel liefs. John en Nora Hoomick Edwin en Jozina Rowena Roy Glenn en Vanessa Kayleigh Jaygani Na een moedige strijd hebben we afscheid moeten nemen van Stefanie Hendrika (Fanny) de Jong 30 april 1957 - 9 juli 2009 Wij zijn intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, wijsheid en zorg die ze ons en vele anderen gegeven heeft. Lodewijk Cornelis van Heugten Suzanne van Heugten. Beurssraat 8,4381 CD Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 13 juli om 15.00 uur in crematorium Middelburg Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze vriendin Fanny is overleden. Sprakeloos blijven wij achter. Astrid Maria Petra "je hebt ons veel gegeven dag lieve Fanny Frits, Marga, Ria, Sjaac, Bram, Sara, Huib, Monique, lohanna, Paula en collega's Vredehoflaan het GORS. En zij die in de verte aan het water staat, en wenkt, is een van ons. Anna Enquist Fanny de Jong Wij zijn stil en verdrietig na haar onverwachte overlijden. Fanny was een wamden vrolijk mens. Sinds 1997 heeft zij zich met hart en ziel ingezet voor onze cliënten. Wij zullen haar missen. Collega's het GORS Walcheren l.B. Hulstein, Raad van Bestuur Intens verdrietig heb ik, te snel na het verlies van mijn oudste dochter, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw J.K. Kole-Lippens tV 09-01-1931 t 06-07-2009 Zij was mijn liefdemijn geluk, mijn geloof en mijn leven C.M. Kole Schepenenlaan 280 4336 AN Middelburg Wij hebben mijn.vrouw in familiekring begraven. Intens verdrietig hebben ook wij afscheid moeten nemen van onze lieve mam en oma 3.K. Kole-Lippens 09-01-1931 t 06-07-2009 Erna Kole Simon van den Haak RaoulBungenberg de Jong Lia Kole (in herinnering) Ron Openneer Sebastiaan Verheul Leonie Blonk Suzanne Verheul 8l Niels Burgier Jeroen Verheul 8l Marjoleine Chilla Veersesingel 128 4332TD Middelburg Groot is de leegte die zij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven van ons is heengegaan onze lieve moeder Johanna van Zweeden-Looise Jo~ weduwe van Izaak van Zweeden "V 24 maart 1924 - 9 juli 2009 Rien van Zweeden Cees van Zweeden Correspondentieadres: J.A. v.d. Goeskade 12-04 4461 BH Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 14 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Geen bloemen. Zwijgzaam.stil en zonder vragen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag. Zo ben je langzaam.moegestreden, uit ons midden weggegleden. Dankbaar voor de goede herinneringen die wij aan hem mogen bewaren geven wij u kennis dat, tot het laatst toe betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is overleden mijn lieve man, pa en opa Camiel Sallet echtgenoot van Elvira Pielaet in de leeftijd van 78 jaar. Een bijzonder woord van dank aan het verzorgend personeel van "Coensdieke" voor de liefdevolle verzorging. Aardenburg: E. Sallet-Pielaet St. Jansteen: Emmy Aafje en Jeroen Tom Aardenburg, 9 juli 2009 Gaaiperswei 32 4527 HD Maandag 13 juli zal om 19.00 uur in verzorgingshuis "Coensdieke" een avondwake zijn. Gelegenheid tot afscheidnemen na de avondwake in het mortuarium van hetAntonius" ziekenhuis te Oostburg. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 14 juli om 12.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Uw laatste wandeling is nu begonnen Veel was er te verduren Het kaarsje is nu opgebrand U wilde nog graag verder Maar verloor toch plotseling het gevecht Voor wie 't aangaat is het niet erg, die heeft genoeg geleden Wel voor hen die hij achterlaat We zullen u missen Bedroefd, maar dankbaar voor de vele mooie jaren hebben wij afscheid genomen van mijn echtgenoot, onze (schoon)vader, grootvader en overgrootvader Albert Unawekla in de leeftijd van 80 jaar. Echtgenote M. Unawekla-Umar Familie G. Unawekla-Ngeljaratan Kinderen kleinkinderen Familie A. Unawekla-Sohilait Familie A.P. Latuihamallo-Unawekla Kinderen kleinkinderen Familie P.L. Latuihamallo-Unawekla Kinderen Alex Unawekla Julia Unawekla zoon Sammy Sinay Kasoya Unawekla Troostdienst zal op 12 juli 2009 van 20.00 uur, uitvaart dienst zal op 13 juli 2009 van 11.00 uur in de Molukse kerk Beth Cherem aan de Burg. Stemerdinglaan 123A te Oost-Souburg gehouden worden. Er is gelegenheid om na de beide diensten afscheid te nemen. Selamat djalan... Tete Oyang Unawekla Gionayra en Aurélio Dag Jack Totaal onverwacht en tot mijn groot verdriet is mijn lieve man en maatje, en onze lieve papa en opa, voor zijn allerlaatste reis vertrokken. Joost van der Sloot Oud-gezagvoerder Phs. Van Ommeren Rotterdam 19-05-1924 Manchester 5-07-2009 We zullen onze levensgenieter, wereldreiziger en family man ontzettend missen. Elsa van der Sloot-Casavilca kinderen en kleinkinderen Dinsdag 14 juli is er van 19.30 tot 20.00 uur ge legenheid tot afscheid nemen en condoleren in rouwcentrum Van der Hooht, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 15 juli 2009 om 13.15 uur in de parochie kerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend daarop zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de aula van het crematorium. Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Johanna Brunings-Mouwen Toos Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Vlissingen, juli 2009 Familie Brunings

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 110