u
51
dromen en verliefdheid
media
media@wegener.nl
024-3650570
Natuurlijk zijn series als 'True Jackson, VP' niet erg geloofwaardig en
schilderen ze het tienerleven een beetje té mooi af.
Zaterdag 11 juli 2009
IB3HHI
07:00 Vinger aan de
poot 07:30 Planet's fun
niest animals 08:00
Tommy Teleshopping
09:00 David Maasbach
09:55 Detuinruimers
10:55 Totally beach
11:25 De grote beurt
12:10 SBS 6 Autosport
13:10 Teletrends 15:15
Droomhuis in de zon
16:15 Schat, ik heb ons
huis verbouwd! 17:10
Verbouwen verkopen
07:00 Best of shop
ping 08:45 Car tracks
09:00 Tommy Teleshop- with Fran
ping 09:30 Gek op wie
len in het Wilde Wes
ten 10:00 Vis TV 10:30
Fight for your ride 11:00
Mille Miglia 11:15 Nis
san GT Academy 11:45
RTL GP: Retro 12:15 RTL
GP: Dutch GT412:45
RTL GP: GP2 - Duitsland
13:00 RTL GP: Formule 1
- Duitsland (race) 16:00
RTL GP:WTCC- Portu
gal 16:30 RTLGP: Red
Bull Air Race - Windsor
17:00 RTLGP: Super-
league Formula - Frank
rijk 17:30 Volvo Ocean
Race: Stoere mannen,
hoge golven
07:00 Tel sell 17:10 Naar 07:00 Gok's fashion fix
de kliniek 17:40 Living 08:00 Model in 1 dag
09:00 Extreme home
makeover 09:55 Tom
my Teleshopping 10:55
Astro TV 13:05 Het Blok
V 14:05 Kitchen crimi
nals 15:15 Poor little
rich girls 15:50 Twitches
17:35 Gok's fashion fix
09:05 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Kid versus kat,
Phineas Ferb, World
of quest, Casper's grie-
zelschool, Monster Bus
ter club, Matt's mon
sters, Recess, Fillmore,
The replacements, Fa
mous 5, Kim Possible,
Totally spies, Total Dra
ma island
o
18:10 De grote verhui- 18:00 Amazon abyss,
zing, realityserie
serie documentai
res
18:30 RTL Transport
wereld, transport
programma
18:05 Friday night
lights, dramaserie
18:35 Doe-het-zelf-
date, datingpro-
gramma
18:00 The Fresh Prince
of Bel-Air, come
dyserie
19:00 De 25 grootste
geluksvogels al
ler tijden, over
zicht
19:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
19:30 Mr. Bean, come
dyserie
19:00 Huisdokter, reali
tyserie
19:30 Huisdokter, reali
tyserie
19:35 Extreme home
makeover
19:25 Border security,
realityserie
20:30 Wegmisbrui
20:00
RTL GP: Formule
20:00
Gastineau girls,
20:30 Ghost whisperer,
20:30 NCIS, detectivese
kers!, verkeerspro-
1 - Duitsland (sa
realityserie
dramaserie
rie
gramma
menvatting), sa
20:30
Man/Vrouw, spel
menvatting
show
20:30
RTL GP: IndyCar
Series - Toronto,
samenvatting
-
21:30 DeSmaakpolitie,
21:55
Irish matchma
21:25 The listener, dra
21:30 Numb3rs, mis
consumentenpro
ker, datingpro-
maserie
daadserie
gramma
gramma
22:30 Hart van Neder
22:30
RTL GP: Rally re
22:25
The Crimson ri
22:20 Medium, mis
22:25 Wanted, actiese
land - Late editie,
port, special
vers, thriller
daadserie
rie
reportages
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: Ver
minkt voor het
leven
23:00
Andromeda, sF-
23:10 Smallville, drama
"23:15 Threshold, sf-serie
serie
serie
23:50
The 4400, sf-serie
00:00 Beyond the pain
00:40
Teleshop 7
00:30
Teleshop 8
00:05
Ghost whisperer
00:05
Veronica poker
01:05 Late night
00:41
Nachtlounge
00:31
Sneak preview
(h)
01:10
Nachtprogram
03:00
Sneks
02:00
Erostijl
01:00
Nachtprogram
mering
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
04:00
mering: Relax TV
Hart van Neder
land - Late editie/
Shownieuws
02:40
04:10
Nachtprogram
mering
Hart van Neder
land (laat) (h)
00
O
10
Kt
O
O
N>
K>
ro
NJ
UI
O
grote hit. De eerste aflevering
werd door 4,8 miljoen Amerika
nen bekeken. Een tweede seizoen
staat gepland.
Natuurlijk zijn series als True
Jackson, VP niet erg geloofwaardig
en schilderen ze het tienerleven
een beetje té mooi af Toch is de se
rie niet per definitie de overtreffen
de trap van wat er in het echte le
ven gebeurt. Zeker niet in het ge
val van hoofdrolspeelster Keke Pal-
mer. De gebeurtenissen die True
in de serie meemaakt kunnen na
melijk niet op tegen het succes van
Palmer. Keke Palmer is de ar
tiestennaam van Lauren Keyana
Palmer. Ze moet nog zestien wor
den, maar is nu al een bejubelde
actrice op tv en in films.
True Jackson, VP, zondag, Nickelodeon,
19.10 uur.
De cast van de nieuwe jeugdserie True Jackson, VP. In het midden hoofdrol
speelster Keke Palmer. foto GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Trugkieke. Herh
18:10 RegioNed
18:30 De kunstkeet. Herh
18:40 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:15 Lichtpunt. 10:15
Vlaanderen boven! 12:20
Sporza: Tour de France. 13:00
Het journaal. 13:25 Het weer.
13:30 Sporza: Tour de France.
17:05 Clips. 17:15 Vlaande
ren vakantieland. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:30 Rick Stein's Franse
odyssee. 19:00 Het journaal
- Sportweekend. 19:55 Het
weer. 20:00 1000 Zonnen.
20:20 Beste vrienden. 21:15
Katarakt. 22:05 Tour 2009.
23:00 Het journaal laat. 23:20
Het weer. 23:25 The bill. 00:15
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat en weer.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Nellie en
Cezar. 07:25 Kabaal in de stal.
07:35 Kleine Einsteins. 08:00
Samson en Gert. 08:30 Sam-
Sam. 08:40 Lazytown. 09:05
De avonturen van Bibi Tina.
09:30 Kika Bob. 09:45 De 5.
10:05 Pat Sc Stan. 10:15 Smos.
10:30 Sprookjesboom. 10:35
De Snorkels. 11:00 Jeugdfilm.
12:00 Kika Si Bob. 12:15 De 5.
12:35 Disney's The emperor's
new school. 13:00 Sprook
jesboom. 13:05 De Snorkels.
13:29 KETNET. 13:30 Sporza.
16:04 KETNET. 16:05 Beu-
gelbekkie. 16:30 Disney's The
emperor's new school. 16:55
Lockie Leonard. 17:20 Spring.
17:45 Stafari. 18:00 Disney's
Phineas and Ferb. 18:15 Amika.
19:00 En daarmee basta. 19:20
Oggy en de kakkerlakken.
19:30 Flight 29 down. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Panorama. 21:00 Natu
re's great events. 21:50 Vies et
morts d'Andy Warhol. 22:45
Madagascar. 23:15 Lichtpunt:
Gravehopping.
RTBF1
09:05 Chronique d'une greffe
annoncée. 10:00 En quête de
sens - II était une foi. 10:20
Lions et buffies - la traque
infernale. 11:55 En vacances.
12:25 Jardins et loisirs - été.
12:50 Weerbericht. 12:57
Strandweerbericht. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:35 Wielrennen. 17:10 A
bicyclette. 17:45 Life is wild.
18:30 Questions d'argent.
18:35 Contacts. 18:45
Week-end sportif. 19:23
Strandweerbericht. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Weerbericht. 20:10 Père
et maire. 21:50 Questions a la
une. 22:50 Week-end sportif.
23:30 Contacts. 23:35 Noms
de dieux.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 12:00
Minuscule. 12:10 Un gars, une
fille. 12:15 A bicyclette. 12:20
Wielrennen: Tour de France.
13:30,13:55 Autosport:
Formule 1.15:55 Autosport:
WTCC. 16:10 Un gars, une fille.
16:20 Nos années pensions.
16:45 Beautiful people. 17:35,
18:05,18:35,19:05,19:35
Plus belle la vie. 20:05,20:55
Matière grise. 21:45 Medical
detectives. 22:05 The office.
22:30 Le 12 minutes. 22:43
Weerbericht. 22:45 Hep taxi!
23:25 Reflets sud. 00:20 Door
lopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 The
Andrew Marr show. 11:00
The big questions. 12:00 The
politics show. 13:10 Autosport:
Formule 1.16:05 EastEnders.
18:00 Songs of praise. 18:35
Nieuws en weerbericht.
18:50 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:00 Antiques
roadshow. 20:00 Countryfile.
21:00 Hope Springs. 22:00
Casualty 1909.23:00 Nieuws
en weerbericht. 23:20 Missis
sippi burning.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Take a
bow. 08:00 Uncle Max. 08:10
Thumb wrestling federation.
08:15 ChuckleVision. 08:30
Gimme a break. 08:55 Diddy
Dick and Dom. 09:00 Da Dick
and Dom dairies. 09:30 M.I.
High. 09:55 The owl. 10:00
Escape from Scorpion Island.
11:00 Something for the
weekend. 12:30 Celebrity Mas-
terChef. 13:00 Animal park.
14:00 Escape to the country.
15:00 Golf. 18:30 Atletiek.
21:00 Top gear. 22:00 On thin
fee. 23:00 Confetti.
Duitsland 1
07:10 Sesamstrafêe. 07:35,
08:00 Blue Water High. 08:25
Rennschwein Rudi Riissel.
08:55 Tigerenten Club. 09:55
Tagesschau. 10:00 Evange-
lischer Gottesdienst. 11:00
Kopfball. 11:30 DieSendung
mit der Maus. 12:00 Tages
schau. 12:03 Presseclub. 12:45
Tagesschau. 13:15 ARD-exclu-
siv. 13:45 Bilderbuch. 14:30
Mein Freund George Weiden-
feld. 15:30 Sportschau live:
Wielrennen - Tour de France.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und
die Welt. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin. 18:49
Ein Platz an der Sonne. 18:50
LindenstralSe. 19:20 Weltspie-
gel. 20:00 Tagesschau. 20:15
Tatort: Satisfaktion. 21:45
Irene Huss, Kripo Göteborg
- Der tatowierte Torso. 23:10
Tagesthemen. 23:23 Das
Wetter im Ersten. 23:25 ttt
- titel thesen temperamente.
23:55 Thumbsucker - Bleib wie
du bist!
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
Elephant Princess - Zurück
nach Manjipoor. 08:35 Pippi
Langstrumpf. 09:00 heute.
09:02 sonntags. 09:30 Pro
testantse kerkdienst. 10:15
Lafer!Lichter!Lecker! 11:00
ZDF-Fernsehgarten. 13:00
heute. 13:30 ZDF.umwelt.
13:55 Italienreise - Liebe
inbegriffen. 15:30 heute. 15:35
Heimweh... dort, wo die
Blumen blühn. 17:00 heute.
17:10 ZDF SPORTreportage.
17:45 ML Mona Lisa. 18:15 Wo
die Liebe hinfahrt. 19:00 heute.
19:10 Berlin direkt. 19:30 Terra
X: Wilder Planet. 20:15 Inga
LindstrÖm: Emma Svensson
und die Liebe. 21:45 heute-
journal. 22:00 Pieter Aspe
- Mord in Brugge. 23:25 ZDF-
History: Hannibal - Mythos
und Wahrheit. 00:10 heute.
00:15 Abenteuer Afghanistan
- Das verschwundene Gold des
Ahmed Schah.
Discovery
07:45 Verminators: Rookie
mistakes. 08:45 Overhaulin':
Juvenile delinquent. 09:25
How it's made: Pneumatic
impact wrenches. 09:50 How
it's made: Jaws of life. 10:15
Nextworld: Intelligence. 11:10
Mega world: Hawaii. 12:05 Ray
Mears' bushcraft: Aboriginal
Britain. 13:00 Green wheels:
Human power. 13:25 American
loggers: White gold. 14:20
Extreme explosions: Glasgow.
15:15 Chop shop: Dallaglio's
muscle car. 16:10,16:35
Wheeler dealers: Porsche.
17:05 Destroyed in seconds.
17:35 Eyewitness. 18:00 How
it's made: Thermometers.
18:30 How it's made: Carburet
tors. 19:00 American chopper.
RJR Memorial Car Show. 20:00
Mythbusters. 21:00 Oneway
out: Human catapult. 21:30
Time warp: Trial bikes. 22:00
Ultimate survival: Everglades.
23:00 Whale wars: Nothing's
ideal. 00:00 Download: The
true story of the internet
- Search wars.
National Geographic
07:00 Asia market week. 07:30
Managing Asia. 08:00 In Touch
Ministries. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Joseph Prince
Ministries. 10:30 Wall Street
Journal. 11:00 Peace ministries.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 World's toughest
fixes: Pipeline shutdown. 13:00
I didn't know that. 13:30 The
snake wranglers: Fangs to
fortunes. 14:00 Dangerous
encounters: Croc crisis. 15:00
Caught in the act. 16:00
Predator CSI: Bodiless bear
17:00 Super carriers: Into the
danger zone. 18:00 Ape genius.
19:00 Breaking up the biggest:
Soviet doomsday sub. 20:00
World's wildest encounters.
21:00 Time2ACT: De plastic
soep. 22:00 History's secrets:
CIA mind control - The secret
history. 23:00 Generals at war:
Stalingrad. 00:00 The mafia:
Going global.
TMF
10:00 Hollywood buzz. 10:30
Clipkennis. 11:00,11:30 Willy
de stad uit. 12:00 Clipken
nis. 13:00 TMF Superchart.
15:00 Top 25.17:00 Willy de
stad uit. 17:30 Wat te doen
voor je poen. 18:00 TMF
Awards. 20:00 Wat te doen
voor je poen. 20:30 Sascha's
streetchallenge. 21:00 TMF NL.
22:00 Clipkennis. 23:00 TMF
Classics.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 My super sweet 16
UK. 10:10,10:40 11:05 True
life. 12:00 Life of Ryan week
endbreak. 18:10 Made. 19:05
Paris Hilton: My new BFF. 20:00
The city. 20:25 Teen cribs.
20:50 50 Cent: The money and
the power. 21:45 From G's to
gents. 22:40 Fist of Zen. 23:05
Viva la Bam. 23:30 Scarred.
00:00 After hours.
TV 5
07:00 Reflets sud. 08:00 Cité
guide: Casablanca. 08:30
Les plus belles Ties du littoral
francais: lies de Lérins. 08:45
Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde l'info. 09:15 TiVi 5.
11:10 Chante! 11:35 Paroles
de clips. 11:50 La vie en vert.
12:10 Nec plus ultra. 12:40
Passe-moi lesjumelles. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Faut
pas rêver. 16:00 Nieuws. 16:30
Acoustic. 17:00 Scènes de mé
nage. 18:00 TV5Monde l'info.
18:10 Fourchette et sac a dos:
Destination Cameroun. 19:00
Des terres et des hommes: J'ai
vu changer la terre: Australië:
La grande sécheresse. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Les visiteurs du
soir. 23:00 Nieuws. 23:10 Afri
kaans nieuws. 23:25 Derriain
on déménage.
Eurosport
08:30 Wielrennen: Tour de
France. 10:45 Roeien. 11:45
Autosport. 12:30 Wielren
nen: Tour de France. 17:00
Roeien. 18:30 Atletiek. 19:45
Motorsports weekend. 20:00
Wielrennen: Tour de France.
20:15 Tennis. 22:00 Wielren
nen: Tour de France. 23:00
Atletiek. 00:15 Motorsports
weekend.
CNN
07:00 Best of BackStory. 07:30
i Report for CNN. 08:00 CNN
today. 08:30 World sport.
09:00 CNN today. 09:15
CNN Marketplace Middle
East. 09:30 Going green:
The business of green. 10:00
Political Mann. 10:30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition. 11:00 Larry
King. 12:30 World sport. 13:30
Inside Africa. 14:00 Fareed
Zakaria GPS. 15:00 State of the
Union with John King. 16:00
Your world today. 16:30 Eco
solutions. 17:00 Going green:
The business of green. 17:30
World sport. 18:00 State of the
Union with John King. 19:00
African voices. 19:30 Inside
the Middle East. 20:00 Best
of BackStory. 20:30 i Report
for CNN. 21:00 Fareed Zakaria
GPS. 22:30 Political Mann.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.