Familieberichten OvarlatJsn 28 I Vrijdag 10 juli 2009 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze ma, oma en vriendin Helena Maria van Puijvelde-Crombeen Leen weduwe van Josephus van Puijvelde Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Kinderen en kleinkinderen 8 juli 2009 Kauterstraat 42, Nieuw Namen Correspondentieadres: Kauterstraat 19.4568 AM Nieuw Namen U kunt afscheid nemen van Ma in het uitvaartcentrum van DELA. Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 12 juli van 12.00 tot 12.50 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 13 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Jozef te Nieuw Namen, waarna om 13.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c teTemeuzen. Na afloop van de uitvaartdienst kunt u de familie persoonlijk condoreren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Hierbij geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, mijn lieve opa en mijn baasje Gerbrand Geensen 9 oktober 1939 t 5 juli 2009 Yerseke: Angéliqueen Jan Cas Tarkan Kapelle: Jack en Louise Onze dank voor de goede en liefdevolle verzorging gaat uit naar medewerkers en vrijivtlligers, Dr. M. E. Speelman - Verburgh van het Hospische Schouwen-Duiveland, tevens ook Dr. P. C. van der Kooij, Huisartsenpraktijk Yerseke. Correspondentieadres: Fam. Zoeteweij Irenestraat 26 4401 EN Yerseke De crematie heeft plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. O welk een macht heeft uwe liefde, Door Jezus mij geopenbaard. Ruim een jaar na haar man, die ze zo erg miste, is nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en schoonzuster Jannetje Verspoor-van den Berge weduwe van Maarten Verspoor in de leeftijd van 84 jaar. Hans en Marijke Verspoor-Heusinkveld Maarten en Bertine Johanneke en Andi Alei en Michiel Corrie van den Berge-van Gilst Ma van den Berge-Bouwens Marie Jumelet»Verspoor Marie Verspoor-Blok Bruinisse, 8 juli 2009 Zorgcentrum "In 't Opper", k. 024 Correspondentieadres: Meije 28 2411 PH Bodegraven De afscheidsdienst zal maandag 13 juli gehouden worden in het "Durps'uus", Molenstraat 52 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Durps'uus". 'Opent uwen mond. Eist van Mij vrijmoedig Op mijn trouwverbond; Al wat u ontbreekt, Schenk Ik, zo gij 't smeekt Mild en 'overvloedig. Psalm 81:12 Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit onze familie kring heeft weggenomen onze geliefde (oud-) oom Cornelis Meijers Oom Kees sinds 27 maart 1975 weduwnaar van Neeltje Dekker 14 februari 1916 8 juli 2009 Neven en nichten van de familie Meijers Onze dank gaat uit naar dokter Flikweert en het verzorgend personeel van Simnia, woning 2Bin Domburg voor de goede verzorging en begeleiding. Domburg, Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres: Fam. Wisse-Meijers Beukelmanstraat 13 4365 AS Meliskerke Op maandag 13 juli zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke om 13.45 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Cornelis Meijers weduwnaar van Neeltje Dekker Aagtekerke: J. Dekker-de Jager Neven en nichten 8 juli 2009 Met droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jozias Nieuwenhuijse Borssele, 26 januari 1924 - 's-Heer Arendskerke, 9 juli 2009 Middelburg: A. van den Ende-Nieuwenhuijse Kloetinge: J. Nieuwenhuijse A. Nieuwenhuijse-Steketee Neven en nichten •Zorgcentrum "Poelwijck" Correspondentieadres: J. Nieuwenhuijse Monsterweg 2 4454 AB Borssele De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 14 juli om 10.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in het mortuarium van de kerk. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, door de HEERE van ons is weggenomen onze oom (ozias Nieuwenhuijse -ome Jas- In de leeftijd van 85 jaar. Lethbridge: Hannie en Jaap Borssele: Jan en Ria Borssele: Johan en Marian Yerseke: Truidaen Jos Borssele: Adrie en Cobi en kinderen 9 juli 2009 kük ook op ^j| (f]ensen[jnq ni Wentel ui\> weg op de Here en vertrouw op Hem en Hij zal het maken Psalm 37: vers 5 Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum De Zoute Viever, wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve tante Pieternella van Oosten-Koeman weduwe van Jacobus van Oosten in de leeftijd van 99 jaar. Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden. Als wij aan tante Pie denken komt het volgende in ons boven: humor pit zorgzaam direct meelevend optimistisch Familie Koeman Familie van Oosten Oost-Souburg, 8 juli 2009 Correspondentieades: Johan Koeman, Kerkweg45,4414 AB Waarde Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 juli van 20.00 tot 20.30 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, waarin ds. A.R. van der Deijl voorgaat, zal worden gehouden op maandag 13 juli om 10.30 uur in kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 11.50 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost- Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ark. Wij danken het personeel van De Zoute Viever voor de goede zorgen aan onze tante besteed. Geen bloemen Heden heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Tannetje Adriana den Hollander echtgenote van G.J. Proper t Oost-Souburg: J.M. den Hollander J. den Hollander-de Nooijer Vlissingen: C. den Hollander t B. den Hollander-Schroevers Vlissingen: A.T. Meulmeester-den Hollander A. Meulmeester Vlissingen: M. den Hollander M.K. den Hollander-de Ridder Vlissingen: A. den Hollander Goes: J. den Hollander A. den Hol lander-van Es Neven en nichten 8 juli 2009 Te vroeg, te jong Mischa Rijnberg Wij zullen je nooit vergeten neef Rini en Simone Wesley, Sharon Bedroefd, maar dankbaar nemen we afscheid van onze goede vriend en vrijwilliger van het eerste uur Bart Tent We wensen Coby en haar gezin veel sterkte. 't Kerkje van Ellesdiek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76