meer is dan alleen ellende Meisjes sporten op het strand Verkoop huizen Mortiere trekt aan i WEGENS CONTAINERINKOOP w Vrijdag 10 juli 2009 2 7 Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl O;J~ Opslag voor bedrijf en particulier Bezwaar ballenvangers Mortiere afgewezen middelburg - Bezwaren van om wonenden tegen de ballenvangers langs de oefenzone van de golf baan in de Mortiere zijn afgewe zen door het Middelburgse college van burgemeester en wethouders. De ballenvangers bestaan uit hoge palen met netten. Met eigenaar Burggolf zal overlegd worden over de kleur van de pa len. Verder zullen de bezwaarmakers geïnformeerd worden over de af spraken die zijn gemaakt om de ballenvangers te omringen met snelgroeiend groen. Mosselmotorrit gaat voor record Het Ubuntu-hoofdpodium in het Coese Meer. foto's Ronald den Dekker Havendagen in Kortgene begonnen kortgene - In Kortgene zijn gister avond de jaarlijkse Havendagen be gonnen. Vandaag, morgen en zon dag staan op het Havenplein nog tal van andere activiteiten op de rol. Voor kinderen is er vanavond om 19.00 uur een theatershow. De band DISCO laat vanaf 21.00 uur de jaren zeventig en tachtig herle ven. Zaterdag is er vanaf 10.00 uur bra derie. Van 15.00 tot 17.00 uur is er een zeskamp voor kinderen. In de avonduren treden Nederlandstali ge artiesten op. De Havendagen worden zondag om 12.00 uur afge sloten met een koffieconcert. domburg - De Stichting Welzijn Veere organiseert morgenmiddag een sportfestijn op het strand van Domburg. Let op: de dag is alleen bedoeld voor meisjes, in de leeftijd van elf tot zestien jaar. Een groep deskun dige instructeurs laten de tieners kennismaken met stoere sporten als brandingsurfen, skimboarden, bodyboarden, branding kanoles, branding raften en volleyballen. De sportdag begint om 11.00 uur en duurt tot een uur of vijf. Mee doen kost vijf euro per persoon. opgeven bij: c.stempher@welzijnveere.nl yerseke - Ruim 260 motorrijders doen morgen mee aan de tweede mosselrit, hopen de organisatoren Chopper Motorclub Zeeland 'Luc- tor et Emergo' en stichting Vrien den van de Mossel. Dat zou een nieuw record zijn. Van 9.00 tot 10.15 uur is het verza melen bij dorpshuis De Zaete in Yerseke. Vertrektijd is 10.30 uur. De 110 kilometer lange rit gaat on der meer door Wemeldinge, Goes, Middelburg en Oost-Souburg, te rug naar Yerseke, waar rond 15.00 uur voor alle deelnemers een por tie mosselen gereed staat. Palladium bezoekt 70-plussers thuis vlissincen - De Vlissingse wel- zijnsstichting Palladium is gisteren begonnen met het afleggen van huisbezoeken aan 70-plussers. De stichting vertelt tijdens die bezoe ken welke voorzieningen en activi teiten er in de gemeente zijn, maar wil ook van de mensen ho ren wat er anders of beter kan. Al le inwoners van de gemeente krij gen een brief waarin uitleg wordt gegeven over de huisbezoeken. Nie mand wordt verplicht aan het be zoek mee te doen. De eerste huisbezoeken worden af gelegd in het Middengebied. Twee honderd 70-plussers hebben hier over al een brief ontvangen. middelburg - De verkoop van wo ningen in de Middelburgse wijk Mortiere trekt weer wat aan. Afge lopen week zijn tijdens een ver koopdag negen van de twintig aan geboden woningen verkocht, meldt Martin Maranus van Ma-ma kelaars. Het ging om woningen in de prijsklasse van rond de twee ton die gebouwd worden aan de zijde van het ROC. De regeling waarbij woningcorporatie Woon- goed garandeert de oude woning over te nemen had in twee geval len de doorslag gegeven. Ook de koopcomfort-regeling, waarbij star ters op de woningmarkt, binnen bepaalde grenzen, de garantie krij gen dat ze hun huis in de toe komst weer kunnen verkopen, werkt positief, aldus Maranus. Reinier Wondergem en Isabel Zoeteweij spelen respectievelijk de Wadi (ce remoniemeester) de Kora (lofzanger). Een bende stropers/jagers arriveert in een terreinwagen in safari-uitmonste ring. Jan van Sundert, altijd volop actie's Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 75