Veelzijdig Teutoburgerwald Advertentie voor particu fietsen scoort voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland KRAS COS9 Zeeland I 25 jaar 32 I Vrijdag 10 juli 2009 Houdt u van heuvelachtige landschappen, een rijke flora en fauna, kuuroorden en pittoreske oude stadjes? Ga dan met ons mee naar het Teutoburgerwald! Wij selecteerden speciaal voor u deze 4-daagse autovakantie naar het mooie stadje Bad Salzuflen. U verblijft in het 4-ster- ren hotel Golden Tulip Schwaghof, inclusief ont bijt. Dit hotel is gelegen in een bosrijke omge ving waar u heerlijk kunt fietsen wandelen! Normaal betaalt u voor deze autovakantie vanaf slechts 79 p.p.. Maar als lezer van deze krant ontvangt u met de speciale actiecode WEG40004 ook nog een korting van 40 bij 2 personen! Op naar het veelzijdige Teutoburgerwald... ONTDEK HET TEUTOBURGERWALD De historische stad Bad Salzuflen ligt nabij Osnabriick, in het Teutoburgerwald. Deze streek heeft een afwis selend landschap en een rijke flora en fauna. U kunt hier prachtige wandel- en fietstochten maken door de bosrijke omgeving. Er ligt maar liefst 580 km aan wandel- en fietsroutes! De stad Bad Salzuflen staat bekend als bijzonder veelzijdig. Zo kunt u bijvoorbeeld in het uitgestrekte stadspark wandelen. Als u door de gerestaureerde historische binnenstad loopt, zullen waarschijnlijk drie gebouwen in het bijzonder opval len door hun indrukwekkende gevels. Het laatgotische stadhuis uit 1545, de oude burgemeesterswoning uit 1564 en het Backshuis met een gevel met veel houtsnij werk. Het Deutches Badermuseum geeft u een beeld van de geschiedenis van de geneeskrachtige baden. De tentoonstelling van de kleurrijke glazen, waaruit het bad en bronwater gedronken werd, is ook zeker de moeite waard! Wilt u ook nog iets van de omgeving zien, dan zijn het gezellige Bielefeld, het authentieke Detmold en het historische Lemgo zeker een aanrader! U ziet het, er is genoeg te doen in deze veelzijdige streek! GOLDEN TULIP SCHWAGHOF**** Dit hotel beschikt o.a. over een lift, sfeervol restaurant, Biergarten, overdekt zwembad, sauna en fitness. Tegen beta ling kunt u gebruik maken van de kegelbaan en schoonheids salon. Direct naast het hotel ligt een 18-holes golfbaan. AANKOMSTDATA LR 73.632 Maandag en vrijdag van 17 juli t/m 30 oktober 4 dgn juli-augustus normaal 85 nu 65 4 dgn september-oktober normaal 79 nu 59 5 dgn normaal 99 nu 79 8 dgn normaal €-469 nu 149 De prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: verblijf in Golden Tulip Schwaghof o.b.v. ontbijt. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, toeris tenbelasting ca. 2,90 p.p.p.d., ter plaatse te betalen, Calamiteitenfonds 2,50, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Zie www.kras.nl/LR73632 Of bel met: 0900 - 9697 15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 73.632, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je meer betalen Werken aan een duurzame en rechtvaardige wereld centrum voor internationale samenwerking Fietsen Scoort -s een nieuwe campagne om het fietsen: in Nederland op een actieveen uitdagende wijze te stimuleren. Doe ook mee met de campagne en kijk snel op fietsenscoort.nl je bereik! me?? op de fiets! Uw gegevens: Naam: Voorletters: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Plaatsen onder rubriek:... Plaatsingsdatum: 5 regels adverteren 5*00 (per. titel) elke regel meer kost u €2,- (per titel) Ik wil adverteren in: de Stentor DeTCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DeStem PZC Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener Dagbladen éénmalig 2,50 (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Doorplaatsen a 5,- (incl. 19% BTW) Handtekening:. Opgave via deze bon kost minimaal 2,50 (incl. BTW) administratiekosten, naast eventuele advertentiekosten (zie voorwaarden). Deze worden geïncasseerd via een eenmalige machtiging U kunt deze bon invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar: Wegener Dagbladen, Rubrieksadvertenties, Postbus 36,6500 DA Nijmegen Tel: 0900 - opgeven (6743836) Email: rubrieks@weaenerdaobladen.nl Gebruik voor ieder karakter één vakje. Zet het trefwoord in hoofdletters. Laat na elk woord een vakje open. Voorwaarden 1 Abonnees kunnen per kalenderjaar 3 advertenties plaatsen a 2,50 incl. BTW (3 regels). 2 Niet-abonnees betalen minimaal 7,50 incl. BTW incl. administratie kosten per advertentie (3 regels). 3 Per regel betaalt u 2,00 incl. BTW per krant 4 Betaling altijd via eenmalige machtiging 5 De bon dient uiterlijk 2 werkdagen voor plaatsing voor 14.00 uur te zijn aangeleverd. 6 Via www.kleintjesmarkt.nl kunt li uw advertenties gratis opgeven met eventueel doorplaatsing naar de krant tegen speciale tarieven. 7 Uw gegevens dienen volledig te zijn ingevuld. Onvolledig ingevulde bonnen worden niet in behandeling genomen. 8 Uw advertentie wordt tevens doorgeplaatst gratis naar www.kleintjesmarkt.ni 9 De algemene verkoopvoorwaarden van Wegener Dagbaden zijn van toepassing. 10 Deze bon niet gebruiken voor Contactadvertenties, Van Harte advertenties en acties zoals Vaderdag en Moederdag. Bovenstaande tarieven gelden voor particuliere adverteerders. Voor zakelijke adverteerders gelden andere tarieven. Zakelijke adverteerders kunnen bellen met 0900 - opgeven (6743836).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48