Disney PC-games FLEXBEZORGERS M/V Lekker fietsen in eigen land LEZERSEMTRA PZC LEZERSEHTRA PZC 3 1 gratis Met deze vier sets fietskaarten! 8 I Vrijdag 10 juli 2009 Unieke box in handig formaat met 4 Nederlandstalige PC-games op cd-rom van de grootste Disneyhelden. Uren spelplezier voor uw (klein)kind vanaf 3 jaar. Volledig Nederlandstalig. Donald Duck Mickey Mouse Winnie de Poeh bonusgame Tarzan t.w.v. 5,95 Adviesprijs 23,80 Lezersprijs 9,95* 'exclusief 2,95 verzendkosten Meer informatie en bestellen bestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie winkelen. De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk óm uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON DISNEY PC-GAMES Hierbij bestel ik(aantal) x 'Disney PC-games box' a 9,95 per stuk voorlettersvoornaam naam adres geboortedatum Om Ov abonneenummer Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wegener Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening exclusief verzendkosten van 2,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Disney PC-games box', Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. PZC zoekt voor Walcheren op korte termijn Fietsen is een van de populairste vrijetijdsbestedin gen in Nederland. Uw krant heeft vier sets van elk 3 fietskaarten samengesteld. Hiermee heeft u de sleutel voor een ontdekkingstocht door prachtige gebieden in Nederland. Ideaal voor de ware fietslief- hebber! Set Oost: Vechtdal Salland, Twente en Achterhoek. Set Midden: Kop van Overijssel, Veluwe en Rivierenland. Set Zuid-West: Zuid-Holland-Zuid. Zeeuwse Eilanden en West- en Midden-Brabant. Set Zuid-Oost: Kempenland, Noord-Limburg en Zuid-Limburg. Met alle officiële fietspaden, uitgebreid met knooppunten. Op iedere kaart 3 thematische, attractieve fietsroutes. Toeristische informatie. Plaatsnamenregister. De meest actuele kaart met de meest ideale schaal (1:50.000) om te fietsen. Adviesprijs per set 23,85 Lezersprijs per set 15,95 'Exclusief 2,95 verzendkosten voor 1 set. Bij bestelling van 2 sets 3,95 en vanaf 3 sets 4,95 verzendkosten. Meer informatie en bestellen ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klan tenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 106