omroep zeeland dinsdag 10 juli 2009 7 Zeeland is zeker niet alleen op zijn mooist als de lucht helder blauw is. Juist met wisselende wolkenluchten ontstaan prachtige contrasten. Zowel overdag als 's avonds bij zonson dergang. Niet voor niets wordt vaak ge sproken over Zeeuwse luchten. A. van Oorschot uit Goes nam deze foto aan het Goese Sas. Het weidse uitzicht biedt alle gelegen heid tot het schieten van mooie foto's. Heeft u ook een leuke zomerfoto? Surf dan naar onze website: www.pzc.nl/foto en kies voor Zomer 2009. U koos gisteren massaal voor Summer Holiday van Cliff Ri chard. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo- merkrant vraagt de bezoekers en inwoneFs van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeIand.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O De zeskoppige Zeeuwse groep Tresj Percussie won vorig jaar het Natio naal COC Songfestival met Ik wil er uit. Het gaat over een vrouw die ver liefd wordt op een vrouw en vervol gens uit de kast komt. Dankzij die overwinning vindt het COC Songfes tival dit jaar plaats in Zeeland. De groep Tresj Percussie maakt ook ge bruik van allerlei 'afval' materialen. Eigenlijk was Robin Kiezebrink (23) uit Nieuw- en Sint Joosland van plan om een liedje van Jack Johnson te nomineren als zomer hit. Hij bedacht zich op het laatste moment. „Doe maar het nummer Some Days van Room Eleven. Het is een supervrolijk liedje waar ik al tijd heel blij van word. Ik luister het eigenlijk het hele jaar door." Bob Verweij (22) uit Utrecht kiest zonder te twijfelen Bamboleo van de Gypsy Kings als zijn ultieme zo merhit: „Dit liedje is gewoon de zo mer. Er zit bovendien een prachtige gitaar in het nummer. Ik speel zelf ook slaggitaar, en dit liedje is altijd leuk om te spelen. Het nummer is dan wel een paar jaar oud, maar ie der jaar is het weer even leuk."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 105