omroep zeeland 200915 Wie tijdens deze dagen rondloopt in het duingebied Oranjezon (aan de noordwestkust van Walcheren) zal het snel opvallen dat er ontzettend veel rupsen zijn. Willy Knuijt uit Oost-Sou burg zag dat ook; ze pakte direct de camera om het natuurverschijnsel vast te leggen. De rupsen eten zich vol, ver poppen en worden straks mooie vlin ders. Heeft u ook een leuke zomerfo- to? Surf dan naar www.pzc.nl/foto en kies voor Zomer 2009. U koos gisteren massaal voor Haus am See van Peter Fox. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo- merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochten tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep wor den gedraaid in het programma 'De Ochtend'. U kunt vandaag tot 16.00 stem men via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid. Op nummer 45 in de Zeeuwse top 48 staat het nummer Allemaol Zjeeus-Vlaonderen van Jacco Ricardo. De charmezanger uit Oostburg kwam dit jaar met zijn derde cd 'Ik voel me goed'. Deze versie in dia lect werd speciaal gemaakt en opge nomen voor het Omroep Zeeland ra dioprogramma 'Proats voor twee' van Elsa van Hermon. Thijs Westbroek (20) uit Amers foort vindt Eyo Technology van Milo het ultime zomernummer dit jaar. Vooral als hij hier in Zeeland aan het werk is. „Het nummer heeft ge woon een heel lekkere beat, en de tekst is ook goed. Bovendien heeft Milo een heel grappige videoclip gemaakt: net alsof het de jaren tachtig is." Wim van Waardhuizen (65) uit Apeldoorn heeft eigenlijk niet zo veel met Cliff Richard. Toch nomi neert hij Summer Holiday als zomer hit. „Dat komt door mijn vrouw; zij vindt het zo'n leuk nummer. Ik kan me nog herinneren dat we het num mer grijsdraaiden op weg naar onze vakantiebestemming in Oostenrijk. Maar dat is al lang geleden, hoor..." O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 97