waterratten Hoeveel liter lucht zit er in deze funtube tixzorl Sint Jacobsstraat Vlissingen 1SB Donderdag 9 juli 2009 9 Hoeveel liter lucht zit er in deze 'funtube'? Wie het weet, maakt kans op zo'n enorme zit-luchtband, be doeld om achter een boot te han gen (voor de 'fun', dus). Ant woorden kunnen tot en met dinsdag 14 juni worden doorge geven. De Zuidschor 'Nautic Lifestyle Wa tersport', Zandkreekweg 5 in Wolphaartsdijk, is het hele jaar ge opend, met uitzondering van de kerstdagen en nieuwjaarsdag. Open dagelijks 9-18 uur. (1/9-1/3 aangepaste tijden) De Zuidschor heeft een filiaal in Roompot Mari- na. Telefoon: 0113-582310. E-mail: info@zuidschor.nl, www.zuid- schor.nl Hoeveel spelden zitten er in dit kussen, vroegen we vorige week bij het artikel over Rok 8c Rol. Het juiste antwoord was: 165 spelden. Niemand wist het goede aantal te tellen, maar Nanda Huiszoon uit Middelburg zat er het dichtste bij. Zij wint een workshop sierkussen voor twee personen. John Siemerink met de Zuidschor Sloep, in eigen beheer gemaakt, te koop én te huur. Opblaasbare kano's die je in een rug zak kunt meenemen. Zeelandboten (Middelburg) www.zeelandboten.nl Beekman Watersport (Goes) www.beekmanboten.nl Jos Boone (Middelburg), www.josboone.nl De Arne (Arnemuiden) www.watersportverhuurbedrijfdearne.nl Jachtwerf Oostwatering (Veere) www.oostwatering.nl Hansa (Heinkenszand) www.hansawatersport.nl Delta Marina (Kortgene) www.deltamarina.nl) Zwemer (Kamperland) www.zwemer.nl Jonkers Yachts (Scharendijke) www.jonkers.org Jachtwerf De Grevelingen (Scharendijke) www.jachtwerfdegrevelingen.nl Loefje (Zierikzee) www.loefje.nl Visser (Bruinisse) www.visserwatersport.nl Meer watersport MAANDAG 13 JULI Murphy's Quiz Night Kennisquiz a la Triviant. Vlissingen, Cinecafé en café Speyk 20 u. Lezing Jan de Hoorn vertelt over zijn voettocht naar de Spaanse bedevaartplaats Santiago de Compostella. Vlissingen, bibliotheek, Spuistraat 6, 20 u. Straattheater Fleur Kleur en Karei Kluts. Renesse, pleintje bij Watermeter, 19 uur. Fietstocht Tocht 'Springen in de tijd' langs dijkwer ken en proefvakken met 'oude grond'. Westenschouwen, trampolinecentrum bij de rotonde, de hele dag vanaf 11.00 uur. DINSDAG 14 JULI Historische markt Met o.a. streekproducten, schapen sche ren en Zeeuwse klederrdracht. Veere, 10.00-17.00 uur. Melken Demonstratie op melkveehouderij De Blauwe Hoeve. Retranchement, Braamdijk 21, 11.00 uur. Kaasboerderij De Vos Rondleiding met hapje en drankje en film over kaasmakerij. Biervliet, Helenaweg 4, 13.30 uur. Bossafari Per skelter of fiets door het bos. Deelne mers krijgen opdrachten mee. Westenschouwen, trampolinecentrum bij de rotonde, de hele dag vanaf 11.00 uur. Zeeuws Planetarium 3D voorstellingen. 16.00 en 19.30 uur. Kamperland, Haven 5. Inl. 0113- 376302/www. zeeuwsplanetarium.nl WOENSDAG 15 JULI Boemeltreintje Ritten via dorp en landgoed Moermond. Vier euro, kinderen 3,50 euro. Renesse, pleintje bij de Watermeter in het centrum, 11.00 uur. Toren Beklimmen toren van de Nederlandse Hervormde kerk. Kapelle, 13.00 tot 17.00 uur. Kerk De Willibrorduskerk is te bezichtigen. Zoutelande 11.00 tot 15.00 uur. Wandelen Recreatieve tocht 5 of 10 kilometer in en rond Vlissingen. www.wandelsportvlissin- gen.nl. Vlissingen, A. Coortelaan 1, 09.00 uur. Doe-middag Activiteiten voor kinderen van 5 tot 10 jr. Oost-Souburg, wijkcentrum De Regen boog, Middelburgsestraat 113, 13.30 uur. Natuurexcursie Tocht door het duingebied van De Ver dronken Zwarte Polder. Nieuwvliet, fritura, 19.30 uur. O meer op de website van deze krant Wibra Tweertgon Leer Toni's Mode Stupa Drukwerkwinkel Trouwerie Merriemie Vromans Antiek Kloeg Antiek Tabak Laudana Joeij's Schoenmakerij Pantalon 4 "v. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 91