voor 'Bambang' SANI-DUMP 5% ligt in arena's van Catalonië 'Noord-Koreaanse aanval op websites' Universiteit spelt slecht PE GEHELE MMNP Ml 8HUGUGTUG lumtmm WWW.SANIDUMP.COM A- merken sanitair tegen bodemprijzen MEGATOILET-AKTIEU! Duits all-inbordeel leidt tot ophef Donderdag 9 juli 2009 7 dat zij niet op de kieslijsten staan. Ook zouden 68.000 stemlokalen zijn 'verdwenen'. Zij wil bij de rechter de uitslag aanvechten. Yudhoyono wees de aantijgingen van de hand. Hij riep alle partijen op eventuele geschillen op eert vreedzame manier op te lossen. „Ik dank de almachtige en de bur gers van Indonesië die hebben ge stemd", aldus Yudhoyono in een eerste reactie. Hij zei te wachten op de officiële uitslag, „ook al to nen de eerste resultaten dat wij succesvol waren." De definitieve uitslag komt eind juli. De verkiezingen verliepen voor zo ver bekend zonder incidenten. On geveer 240.000 agenten moesten zorgen voor een veilig verloop. Yudhoyono is populair, ondanks dat hij als besluiteloos geldt en hij een loyale dienaar was van de bloe dige Soeharto-dictatuur. eveneens christelijke burge meester van de stad, zijn nu ook inwoonsters en vrouwenactivis ten in het geweer gekomen te gen de seksclub. In het bordeel, dat in juni open ging, betalen klanten een vaste prijs van ongeveer 100 euro. Zij kunnen dan onbeperkt gebruik maken van de gastvrouwen. De critici vinden dat dit de waardig heid van vrouwen aantast. De autoriteiten stelden nog geen overtreding van wetten vast. Ac tivisten pleitten voor wetswijzi ging om de waardigheid van prostituees te beschermen. José Tomas vecht met één van de zes stieren die hij afgelopen zondag in Barcelona ter dood bracht. foto Manu Fernandez/AP voorstel' in het parlement te krij gen. Daarna is het aan de volksver tegenwoordigers om het wetsvoor stel al dan niet aan te nemen. Eer dere pogingen om een dergelijke wet in het parlement te krijgen mislukten vanwege de gevoelig heid van het onderwerp. Het stie rengevecht ligt politiek nog moei lijker dan de in het katholieke Spanje zo omstreden onderwer pen als abortus en euthanasie. Bovendien weten de dames en he ren politici dat het niet bij een ver- bod op het stierenvechten blijft. De dierenbeschermers willen ook een einde aan de talrijke volksge bruiken tijdens de zomerfeesten waarbij stiertjes en kalveren altijd een hoofdrol spelen. De nieuwe wet zoals de dierenbe schermers die voorstellen zou te vens het einde betekenen van de kleurrijke fiësta's waar jaarlijks mil joenen toeristen op afkomen. Hoe de Spanjaarden, en ook de Ca talanen, hechten aan hun tradi ties, omschreef de Catalaanse krant La Vanguardia na het optre den van Tomas. Gespreid over twee volle pagina's in kleurrijke taal en beeld werd zijn optreden tot Kunst met een grote K verhe ven. 'Een middag waarop geschie denis werd geschreven.' Ga dat als politicus maar eens verbieden. Na de zomer moet de regering beslis sen wanneer het wetsontwerp wordt behandeld. Tot dan is er el ke zondagmiddag een stierenge vecht in La Monumental. Zomerakties gelden niet voor de netto aanbiedingen Grohe Rapid-SL inbouwresetvoir Zitting Gratie afdekplaat BU ONS BESTAAT DE AKTIESETW& UITSLUITEND UIT Hoogwaardige A-merken voor Bodemprijzen dat is Sani-Dump - Geen dumpzaak voor sanitair 'met een foutje', maar hoogwaardige A-merken tegen hodem-prijzen, dat is Sani-Dump. Merken zoals onder meer I Sphinx, l cosan, Grohe, Duravit (Philippe Slarck), Novellini, Dornhraeht. Hüppe en Villcrov Doch geren al aan om wat voor kwaliteit het gaat Maar, vanwaar die hoge koningen? Die kan Sani-Dump geven door een nieuwe formule: kijken, kopen en zelf meenemen (eventueel op een later tijdstip)! Daarbij koopt Sani-Dump m het groot-in bij de leveranciers en dal zorui voor hele lage prijzen. Vaak denken de mensen dat het bij ons om restpartijen of B-keuzen gaat. maar mets is minder waar. Uw sanitair wordt speciaal voor u besteld Verder kijken is vaak overbodig, want in onze showroom vindt u ccn enorm assortiment, waaronder 90 baden. 85 badmeubels en SO douchecabines Daar naast het gehele assortiment kranen van Grohe verschillende merken regels, al het keramisch sanitair van Spinx en Vllleroy Boch, kortom, u kijkt uw ogen uit' Gelukkig svordl kiezen makkelijk.omdat nu alle producten ondereen dak slaan m al onze winkels Waar u anders verschillende sanilairzakcn moet bezoeken om een keuzo ie kunnen maken voor uw badkamer ziet u bij ons in écn oogopslag w at er allemaal te koop is Tel daarbij op dal de A-merken sanitair een fabrieksgarantie van I tot 5 jaar geven en in de meeste gevallen ook nog een nalevcrgaranlic voor onderdelen van 5 tot 10 jaar. dan bcgnjpt u dat Sani-Dump de juiste keuze is. Wij zeggen altijd tegen de mensen 'Ga gerust overal kijken, onthoud de prijzen goed en dan zien we u vanzelf wel weer bij Sani-Dump lenig.' Bergen op Zoom van Konijnenburgweg 7 e Tel.: 0164 - 210 740 Breda - Noord Huifakkerstraat 10 Tel.: 076 - 593 71 00 Tilburg Bosscheweg 253a Tel.: 013 - 582 13 91 -• Veghel Poort van Veghel 4996 Tel.: 0413 - 36 62 12 3 OF 4 DAGEN GENIETEN IN DE ACHTERHOEK Fietsen in de Achterhoek Welkomst kopje koffie of thee 2 overnachtingen met ontbijtbuffet 2 avonden met een 3-gangen dinerbuffet Fietsroute langs landgoederen 119,00 P.P. SEOUL - Noord-Korea of met het land sympathiserende whizzkids hebben de cyberaanvallen ge pleegd waardoor grote Zuid-Kore- aanse en Amerikaanse overheids- websites zijn uitgeschakeld of ver traagd. 1\vee Zuid-Koreaanse parle mentsleden hebben dat gisteren gezegd. Dinsdagavond vielen de si tes uit van elf Zuid-Koreaanse orga nisaties, waaronder het presiden tiële Blauwe Huis en het ministe rie van Defensie, of kregen toe gangsproblemen. Elf Amerikaanse sites, waaronder die van het ministerie van Financi ën, de geheime dienst, de federale handelscommissie en het ministe rie van Verkeer, kregen soortgelij ke problemen. De Zuid-Koreaanse Nationale In lichtingendienst (NIS) zei tegen over een groep Zuid-Koreaanse parlementsleden te geloven dat Noord-Korea of met Noord-Korea sympathiserende whizzkids achter de aanvallen zitten. Eerder giste ren zei de NIS dat twaalfduizend computers in Zuid-Korea en acht duizend overzee waren getroffen. Zuid-Koreaanse media meldden in mei dat Noord-Korea een speciaal team had opgezet voor cyberoor logvoering. Het team zou zich met name richten op Zuid-Koreaanse en Amerikaanse computers. UTRECHT - Dertien van de twintig beste universiteiten in de wereld lijken niet goed te kunnen spellen. Op de websites van de instellingen staat het woord university verkeerd geschreven. Dat blijkt uit een on derzoek van de Australische site spellr.us. De makers van spellr.us lieten hun automatische spellingchecker los op de eerste duizend webpagina's van universiteiten als bijvoorbeeld Harvard en Cambridge. Volgens de beheerder van spellr.us is het aantal fouten dat gemaakt wordt stuitend. „Op ruim 14 pro cent van de webpagina's staan spelfouten", aldus Kevin Garber. De woorden accommodation, tech nology en university worden vol gens de Australische website het vaakst verkeerd gespeld. De McGill University in Canada maakte de minste spelfouten op haar webpa gina's. Duke University in de Verenigde Staten is koploper met een slordi ge driehonderd spelfouten. FELLBACH - Een all-inbordeel in het Zuid-Duitse Fellbach bij Stuttgart verhit de gemoederen. Na protesten van de christende mocratische regionale minister van Binnenlandse Zaken en de Best Western Hotel Landgoed Ehzerwold - Ehzerallee 14 - 7218 BS Almen 0575 - 431143 - receptie@ehzerwold.nl - www.ehzerwold.nl Bij besteding van het diner op de 3de dag, krijgt u de 3de overnachting gratis! Prijs op basis van een 2-persoonskamer excl. Boekingskosten erl Milieu en verblijfstoeslag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 7