9 in Domburg De tien komt niet op het scorebord in Kruiningen op oorlogssterkte De Tour: alle uitslagen supersnel online! Piet Voskamp De Fietsspecialist SPARTA www.pzc.nl/tourdefrance W Donderdag 9 juli 2009 33 Stationsstraat 52, 4331 JB Middelburg Tel. 0118-613187 www.pietvoskamp.nl fiets fitness f Jeremiasse Van der Spiegelstraat 54, Goes Troelstraweg 364, Vlissingen www.fietsplezier.nl Win een ION met je proefrit Sparta heeft een leuke actie. Je kan nu een dag lang een proefrit maken op een Sparta ION. En als je de meeste kilometers aflegt, win je ook nog eens de fiets. Wil je niet zo ver fietsen? De eerste I00 deelnemers hebben altijd prijs*. Boek nu je gratis proefrit bij de dealer of op www.sparta.nl Something Special wil nemen, is alleen Ragnar Kla- van niet fit. De verdediger heeft za terdag een operatie aan de blinde darm ondergaan. AZ heeft inmid dels drie oefenduels met amateur teams achter de rug. Zaterdag speelt de ploeg tegen Haarlem en na de wedstrijd van aanstaande woensdag tegen het Zeeuws elftal volgen nog oefenduels met Club Brugge (zondag 19 juli) en HSV (woensdag 22 juli). De eerste prijs van het seizoen kan Voorverkoop ca) 49.47, 8. Lenneke Fraricke (Aagtekerke) 52.06, 9. Roely Prenger (Domburg) 52.45, 10. Berbel Lippe (Middelburg) 52.47, D35: 1. Ma rianne de Kok (Dynamica) 39.47, 2. Andrea v d Sluijs (Flakkee) 43.19, 3. Daniella v Duist (Flak- kee) 43.45, 4. Saskia Goole (AV'56) 44.20, 5. Fatima Goncalves (Middelburg) 46.39, 6. Ma rietta Anrooy (AV'56) 46.52, 7. Suzanne Ge- schier (Dynamica) 47.02, 8. Angelina Fondse (Dynamica) 47.48, 9. Petra Verhulst (Dynami ca) 48.25, 10. Sandra Ruttinger (Dirksland) 49.00, D45: 1. Anita Joziasse (AV'56) 44.12, 2. Lia Gonzalez (Dynamica) 46.28, 3. Ingrid Koe ne (AV'56) 47.57. VOETBAL Oefenduels. Geleen. Limburgia-Feyenoord 0-12 (0-4). Doelpunten Feyenoord: Biseswar 3, Vlaar 2, Tomasson, De Cler, Landzaat (straf schop), Wijnaldum, Pedro, Leerdam en Fer. Buitenpost. Regioteam - AZ 1-12 (1-5). Doel- AZ op zaterdag 25 juli binnenha len als het in de strijd om de Jo- han CruijfF Schaal tegenover beker winnaar SC Heerenveen staat. Het enige oefenduel in Zeeland wordt slechts tien dagen daarvoor afgewerkt. Woensdag 15 juli is het Zeeuws elftal vanaf 19.00 uur de te genstander. Het duel wordt ge speeld op het complex van Zeelan- dia Middelburg. Om goed voor de dag te komen, traint de selectie van Dolf Roks drie keer. punten AZ: Wernbloom, Pellè, Nielsen 2, Swerts, Schaars, El Hamdaoui, Martens, Dem- bélé (strafschop) en De Zeeuw. Kruiningen. Reimerwaalse selectie - Vitesse 0-8 (0-2). Doelpunten Vitesse: Snijders, Prop- per, Gravenbeek 2, Pluim en Koukal. Utrecht. Team VVCS - FC Omniworld 0-2 (0-0). Doelpunten FC Omniworld: Troost en Van Heulen. Honselersdijk. Sparta - Haarlem 0-0/ Groesbeek. NEC - Rot Weiss Oberhausen 1-1 (1-0). Doelpunt NEC: Ntibazonkiza. Tilburg. Willem II - Ajax Cape Town 1-4 (1-1). Doelpunt Willem II: Demouge. Venray. SV Venray - VVV-Venlo 1-4 (1-1). Doel punten VW-Venlo: Calabro 2, Dadda en Hon da. Leek. SC Heerenveen - Sivasspor 5-0 (2-0). Doelpunten SC Heerenveen: Sibon 2, Elyoun- oussi, Elm (strafschop) en Beerens. meer uitslagen op www.pzc.nl Reimerswaals elftal eervol ten onder tegen Vitesse. door Marco Puik KRUININGEN - Wat Eddie Kiesen- berg, trainer/coach van het Rei merswaals elftal, zijn manschap pen had meegegeven voor het oe fenduel met eredivisionist Vitesse? „Scoren en durven te voetballen", zei de trainer vooraf Scoren deed het streekelftal niet, maar toch hoefde de trainer zich niet te schamen voor de manier waarop zijn keurkorps zich aan het talrijke publiek presenteerde. Bijna een half uur hield het regio team stand tegen de Arnhemmers, maar na een 0-2-score bij rust liep Vitesse uit naar een 'normale' o-8-overwinning. Kruiningen-spits Adriaan van de Plasse keek terug op een geslaagde avond. „Dinsdag zag ik NAC tegen RCS voetballen en naar aanleiding daarvan had ik verwacht dat wij meer dan acht treffers tegen zou den krijgen. We hebben de score echter onder de tien weten te hou den en ik denk dat we het daar mee heel goed hebben gedaan." Vitesse-trainer Theo Bos had posi tieve woorden over voor de Rei- merswalers. „Ze waren allemaal fa natiek en bereid om te blijven lo pen", sprak hij. Over de prestatie van zijn eigen team in de 'kermis- wedstrijd', zoals Bos het zelf ver woordde, was hij niet ontevreden. „In de eerste helft kwamen we tot veel goede aanvallen, maar scoor den we te weinig. Na rust hebben we dat beter gedaan. Het gaat in dit soort duels meer om het spel en we hebben niets weggegeven." Uitgespeelde kansen kregen de Rei- merswalèrs inderdaad niet, maar toch kwamen de Zeeuwen vooral onder impuls van Urvin van Heke len een aantal keer dreigend opzet ten. De man die in de 27e minuut de ban brak voor de eredivisionist 2 was Genaro Snijders. Voor de snel le aanvaller betekende de 0-1 al- 1 weer zijn tiende treffer in de voor bereiding. Kort voor rust voegde hij daar nummer elf nog aan toe. Na de pauze was Snijders één van de vele spelers die zijn plaats af moest staan aan een teamgenoot. Een kwartier hield invaller-doel man Erwin van de Vreede zijn doel schoon, maar na de 0-3 van Wiljan Pluim liep Vitesse in rap tempo uit. Met dank aan de paal, die in de slotfase tot tweemaal toe een Arn hemse treffer in de weg stond, bleef de tien uit. Reimerswaals elftal-Vitesse 0-8 (0-2). 27. Genaro Snijders 0-1. 39. Ge naro Snijders 0-2. 61. Wiljan Pluim 0-3, 65. Davy Pröpper 0-4, 68. Giovanni Gra venbeek 0-5, 72. Davy Pröpper 0-6, 74. Zdenek Koukal 0-7, 86. Giovanni Gra venbeek 0-8. Scheidsrechter: J. van den Berge (Bruinisse). Aantal toeschouwers: 1000. Voor het duel tussen het Zeeuws elftal en AZ kunnen tot en met zater dag bij de volgende voorverkoopadressen kaarten worden gekocht: Vlis singen: Primera (Walstraat) en WV-kantoor (Oude Markt). Oost-Souburg: Primera (Kanaalstraat). Middelburg: Erik Sport (Nieuwe Burg), Sporthuis Jongepier (Langeviele). Domburg: WV-kantoor (Schuitvlotstraat). Zierik- zee: Sport 2000 (Grevelingenstraat. Kamperland: VW Noord-Beveland. Goes: Reisburo VakantieXperts Rosa (Klokstraat). Terneuzen: Café 't Bier winkeltje (Markt). Kaarten kunnen ook per email besteld worden: kaarten@zeeuws-elftal.nl Vitesse-speler Wiljan Pluim (links) snelt langs Jimmy Fens van Reimerswaal. foto Ronald den Dekker zege af in de PZC Stratenloop van Domburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 77