Dorp in een stad Betaalbare dorpswoning Sfeervol Ie 2-onder-l kapwoning J\fieUWinArif* 28 j Donderdag 9 juli 2009 Zomer-^Iria Aria wordt een dorp op zich met een herken baar Zeeuws karakter en veel dorpse elemen ten, zoals bochtige straten, verschillende woningen, allerlei soorten kavelgroottes, veef groen en een centraal marktplein. De eerste fase van Aria omvat 65 woningen en 10 vrije kavels. Er is keus uit 18 verschillende types, ontworpen door verschillende architecten. Door een pakket aan opties is het mogelijk uw woning geheel aan te passen naar uw eigen smaak of uit te breiden in de toekomst. U woont al in Aria v.a. 179.500,- v.o.n. De rijwoning van Sjaak Coud Dit nieuwe ontwerp is onderdeel van een rij van 5 woningen, die samen ogen als een karakteristiek Zeeuws woonhuis met grote boerenschuur. Op de begane grond kom je via de hal (waar het toilet is) in een open keu ken en langs de eethoek in een ruime woonkamer met uitzicht op de tuin. Onder de trap naar de verdieping is een grote kastruimte. De verdieping telt maar liefst drie slaapkamers en een badkamer met mogelijkheid voor bad/ douche en toilet Daarboven een grote zolder met mogelijkheid voor vierde slaapkamer, bereikbaar via een vaste trap. U bent al eigenaar van een woning in deze opvallende rij vanaf 179.500,- vrij op naam. Maatwerk voor kopers Niet alleen de bijzondere woningen bieden maatwerk, Aria gaat nog een stapje verder. Naast een aantrekkelijke projectrente kunnen wij mogelijk ook een bijdrage leveren aan de eventuele verkoop van uw huidige woning. Uitgebreid advies over Nationale Hypo theek Garantie. Informeer bij de project makelaar naar de mogelijkheden. Maquette al gezien? Beelden zeggen meer dan woorden. In Hof Welgelegen kunt u de imposante maquette bekijken van de eerste fase van Aria. U krijgt zo een zeer realistisch beeld van de plan opzet en van de woningen die wonen in Aria zo bijzonder maken. De nieuwe wijk Aria aan de zuidzijde van Goes is beslist geen standaard nieuwe woonwijk. Dat bewijzen niet alleen de aansprekende ontwerpen van de woningen en de onder scheidende filosofie van de makers van het plan, maar ook de stroom belangstellenden, dié een bezoek brengen aan het informatiecentrum. Dit informatiecentrum is gevestigd in de voormalige boerderij Hóf Welgelegen aan het Pykeswegje, die voor dit doel geheel is gerenoveerd en sfeervol is ingericht. Hier zwaait Miriam van der Slot RMT de scepter als projectmakelaar. "De belangstelling voor Aria is nog steeds goed, het is een concept dat veel mensen aanspreekt. Aria wordt echt een dorp in de stad, de woningen zijn geïnspireerd op authentieke Zeeuwse woningen en worden gebouwd op ruime kavels eigen grond. Daarbij doen wij natuurlijk ons uiterste best passende oplossingen te vinden, zowel voor de financiering van de woning als voor de indeling en inrichting. Een echt fijne woning past als een jas, daarin voel je je thuis en daarom worden de woningen mét veel zorg ontworpen en gebouwd. Maar een woning kopen blijft natuurlijk een grote stap, en dus begeleiden, we die stap van begin tot eind. Zo kunnen we jarenlang woon- plezier garanderen in Aria." architect Sjaak Goud Deze fraaie 2-onder-l -kapwoning is ook een nieuw ontwerp, duidelijk geïn spireerd op het Zeeuwse woonhuis. Door de authentieke details als raam- luiken, een gootfries en zinken dak kapel doet de woning vriendelijk aan. Achter de witte gevel schuilt een zee aan binnenruimte met o.a. 3 ruime slaapkamers, een badkamer met moge lijkheid voor ligbad, separate douche en toilet Een vaste trap brengt u op de grote zolder die u vrij kunt indelen als hobby-, speel- of extra slaapkamer. Een dakkapel is optioneel. Prijs vanaf 289.500,- vrij op naam. ke woonwensen, want in Aria is iedere woning uniek mstige bewoners. Er is heel veel nieuw(s) te zien plek ingeruimd voor de presentatie van dc nieuwe Informatie www.aria-goes.nl In september 2009 wordt een begin gemaakt met de aanleg van de infrastructuur van Aria. Wegen en pleinen, sloten en plassen drainage en riolering: het grote graafwerk kan beginnen! De landmeters staan in de startblokken om de aanzet te geven tot de eerste werkzaamheden op de bouwplaats

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72