Familieberichten fïlensen .inq.nl Overleden Petra Fonse - Schneider Colofon Familieberichten 20 I Donderdag 9 juli 2009 kijk ook op Bedroefd, maar dankbaar voor de vele mooie jaren, hebben wij afscheid genomen van onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter Johannes van Eenennaam sinds 2 januari 2000 weduwnaar van Bep van Eenennaam-Lucas Middelburg, 21 mei 1914 Goes, 8 juli 2009 Aio en Amalia van Eenennaam Peter van Eenennaam Marianne en Jan Willem Klop Paul en Corrie van Eenennaam-Goedemondt Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers variSTN thuiszorg, die onze vader vele jaren met veel liefde verzorgd hebben. Correspondentieadres: Erasmusflat 304 4463 SKGoes Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 13 juli van 12.50 tot 13.00 uur. in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffieruimte van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Carlo van Gastel Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Danny en Francella Nielsen Mariska Danny en Brianda Hij was er altijd voor iedereen, maar nog zoveel te doen, zoveel te geven, hij was nog nie t klaar met dit Ie ven. Lieve Mischa Je blijft voor altijd in ons hart. Rust zacht. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte. Bianca Westerbeek en Kirsten Bravenboer Naarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder maar verloor toch plotseling dit gevecht. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebban wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame echtgenote, mama en zus Essen, 19 september 1963 t Leidschendam, 7 juli 2009 Das Leben ist verganglich, doch die Liebe, Achtung und Erinnerung bleiben für immer. Dirk Josephine Ulrike Correspondentieadres: Familie Fonse Rodelaan 60 2272 BB Voorburg Petra is thuis opgebaard alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 9 juli en vrijdag 10 juli van 14.00 uur tot 16.00 uur. De samenkomst voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats op zaterdag 11 juli om 12.00 uur in de aula van begraafplaats Noorthey, Tuinenlaan 6 te Leidschendam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Een vernietigende ziekte heeft een einde gemaakt aan het leven van Petra Fonse-Schneider Zij was onze schoondochter, schoonzus en tante. Een warm mens met een groot hart is niet meer.. We zullen haar heel erg missen. H.E.C. Fonse-van Malsen Tineke en Thijs Marnix en Noor Justus Wies Te vroeg... Te jong... Geschokt en vol ongeloof namen wij kennis van het overlijden van Mischa Wij wensen Leo, Corinne, Kim, Kalo, Sabine, verdere familie en vrienden heel veel sterkte met dit ondraaglijke verlies, onze gedachten zijn bij jullie. Ruud, Sera, Robbert, Tiffany en Davey Mooij Nico, Jeanet, Stephan, Kimberly, Kevin en Larissa van Mourik Raymond, Linda, Danielle, Klaas en Roy van de Velde Met ongeloof en grote verslagenheid hebben 'wij kennis genomen van het overlijden van onze leerling Mischa Rijnberg Wij wensen zijn familie, vrienden en kennissen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leerlingen en team OBM West Brabant Vakopleiding Metaal Etten-Leur Geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud-leerling Mischa Rijnberg Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en personeel van Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mischa Rijnberg Oud-leerling van OBS De Kirreweie Wij wensen Leo, Corinne, Kim en iedereen die van hem houdt, moed en kracht om dit grote verlies te dragen. Directie en leerkrachten van De Kirreweie In de vroege ochtend van 8 juli is thuis overleden Bart Tent lieve zorgzame echtgenoot van geweldige vader van bijzondere opa van CobieTentGoeree Annemieke Hanneke en Jan Saskia in liefdevolle herinnering en Hans Guido en Eva Irene Emma Johannes Paula Bart is 80 jaar geworden. Ellewoutsdijk, 8 juli 2009 Op 13 juli om 13.15 uur denken we terug aan het leven van Bart in het 'Kerkje van Ellesdiek'. Aansluitend brengen we Bart omstreeks 15.00 uur naar zijn rustplaats op het kerkhof van Ellewoutsdijk. Daarna kunnen we elkaar ontmoeten in het kerkje. Een bijdrage aan het KWF wordt bijzonder gewaardeerd Goes, 8 juli 2009 Lieve Adri Je laatste wandeling is nu begonnen. Wat was je dapper... We zullen je missen. Namens het GORS Eva, Christine, Marleen, Ina, Chris en Lianne 'f Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat ist niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwel"en Rust in vrede". Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en oom Josephus Johannes de Kort Jo in de leeftijd van 81 jaar. Familie de Kort Familie Vervaart Familie Reijns Familie de Koster Neven en nichten Terneuzen, 7 juli 2009 Correspondentieadres: Waterstraat 7A 4588 KL Walsoorden Er is gelegenheid om afscheid van Jo te nemen op vrijdagl0 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van woonzorgcentrum Antonius, Pastoor Versterplein 1, Kloosterzande. De uitvaartdienstwaarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 11 juli om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance achter in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het heeft ons goed gedaan dat u met zo velen blijk heeft gegeven van uw medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Marinus van der Klooster Hiervoor onze hartelijke dank. P. van der Klooster-Paauwe Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, juli 2009 - Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.0.0 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden eji j telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdra'ctit'krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarri"éfen;n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuws171edia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.n Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34