Q CP fTlensenUoq.nl OysrJailai] de emotie. familieberichten Wat blijft is Colofon Familieberichten 20 I Donderdag 9 juli 2009 kijk ook op Enige en algemene kennisgeving Bedroefd maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor mij heeft betekend, deel ik u mede dat onverwacht van mij is heengegaan mijn lieve man Petrus Antonius Dogge echtgenoot van Maria Auguste Rammeloo M.A.Dogge - Rammeloo in de leeftijd van 80 jaar. Terneuzen: 7 juli 2009 Rodenbachstraat 7 4532 CX Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 11 juli om 10.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele mooie jaren, hebben wij afscheid genomen van onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter Johannes van Eenennaam sinds 2 januari 2000 weduwnaar van Bep van Eenennaam-Lucas Middelburg, 21 mei 1914 Goes, 8 juli 2009 Aio en Amalia van Eenennaam Peter van Eenenifaam Marianne en Jan Willem Klop Paul en Corrie van Eenennaam-Goedemondt Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van STN thuiszorg, die onze vader vele jaren met veel liefde verzorgd hebben. Correspondentieadres: Erasmusflat 304 4463 SK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 13 juli van 12.30 tot 13.00 uur, in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffieruimte van het crematorium. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wij alleen kunnen begrijpen hoe je hebt geleden! Wij alleen kunnen voelen wat je hebt doorstaan! Rust nu maar uit. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma en oma Maria Rosalia Haulez-van der Kelen weduwe van Josephus Haulez Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen 7 juli 2009 Truffinoweg 288,4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Ma en Oma in familiekamer 1 van DELA. locatie Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 10 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 11 juli om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffino weg 2 te Hulst, waarna de crematie in besloten kring volgt. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank aan unit 2 en de vrijwilligers van "De Blaauwe Hoevevoor de goede zorgen aan ma en oma besteed. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwefen Bust in vrede". Bewonderenswaardig Was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en oom Josephus Johannes de Kort Jo in de leeftijd van 81 jaar. Familie de Kort Familie Vervaart Familie Reijns Familie de Koster Neven en nichten Terneuzen, 7 juli 2009 Correspondentieadres: Waterstraat 7 A 4588 KL Walsoorden Er is gelegenheid om afscheid van Jo te nemen op vrijdagl0 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van woonzorgcentrum Antonius, Pastoor Versterplein 1, Kloosterzande. De uitvaartdienstwaarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 11 juli om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance achter in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornells Michielsen in de leeftijd van 88 jaar. Zaamslag: Lena Michielsen-de Groote Zaamslag: Rinus en Leny Michielsen Axel: SonjaenRené Britt, Roan Eindhoven: Robin en Chantal 7 jufi 2009 Molenstraat 57 4543 CN Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 13 juli om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2. Wij danken het personeel van "De Vurssche", afd. Watervliet, voor hun liefdevolle zorg. Hij was er altijd voor iedereen, maar nog zoveel te doen, zoveel te geven, hij was nog nie t klaar me t dit Ie ven. Lieve Mischa Je blijft voor altijd in ons hart.' Rust zacht. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte. Bianca Westerbeek en Kirsten Bravenboer Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze leerling Mischa Rijnberg Wij wensen zijn familie, vrienden en kennissen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leerlingen en team OBM West Brabant Vakopleiding Metaal Etten-Leur Geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud-leerling Mischa Rijnberg Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en personeel van Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee In de vroege ochtend van 8 juli is thuis overleden Bart Tent lieve zorgzame echtgenoot van CobieTent Goeree geweldige vader van Annemieke Hanneke en Jan Saskia in liefdevolle herinnering en Hans Guido en Eva Irene Emma Johannes Paula bijzondere opa van Bart is 80 jaar geworden. Ellewoutsdijk, 8 juli 2009 Op 13 juli om 13.15 uur denken we terug aan het leven van Bart in het 'Kerkje van Ellesdiek'. Aansluitend brengen we Bart omstreeks 15.00 uur naar zijn rustplaats op het kerkhof van Ellewoutsdijk. Daarna kunnen we elkaar ontmoeten in het kerkje. Een bijdrage aan het KWF wordt bijzonder gewaardeerd WK - familiebeHchienonhne.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en ujw- telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsnnedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.ri Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22