(Tlensen.jnq.nl r~ do De Ui tvaart Informatie Hulplijn Colofon Familieberichten 22 Woensdag 8 juli 2009 kijk ook op Onze Mischa is er niet meer. In de bloei van zijn leven, op 18-jarige leeftijd, hebben wij, ten gevolge van een ernstig ongeluk, tot ons onuitsprekelijk verdriet afscheid van hem moeten nemen. Mischa Rijnberg Corinne en Leo Kim en Kalo Sabine Opa en Oma Rijnberg Sandra en Janleen Jaimy, Nick Opa en Oma Kamphuis Peter 6 Juli 2009 Repel 1 4328 CG Burgh-Haamstede Mischa is thuis, alwaar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op woensdag 8 juli en donderdag 9 juli van 14.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 10 juli om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er in de koffiekamer van het crematorium tot 15.30 uur gelegenheid de familie te condoleren. Lichte kleding en witte bloemen worden door ons bijzonder op prijs gesteld. Verbijsterd, vol ongeloof en totaal verslagen zijn wij van het overlijden van Mischa Wij wensen onze vrienden Leo, Corinne, Kim, verdere familie en vrienden de kracht om dit onmetelijke verlies te dragen. Wij zijn met ons hart bij jullie. Leendert, Marja, Lennart, Amy en Richard Ted, Jacqueline, Maarten en Martijn Lieve Mischa Zomaar opeens ben je weg gegaan, terwijl jouw dromen bij ons op aarde blijven bestaan. Met de wereld aan je voeten, en zoveel moois in het verschiet, doet jouw vertrek ons veel verdriet. Je was veel te jong om te gaan, en toch kwam er een einde aan jou bestaan. Waarom zijn er zoveel vragen? Waarom is er zoveel pijn? Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn? Rust zacht, Je vrienden uit Haamstede. Code 4328 Vanuit de wijk betonen wij ons diepste medeleven aan Leo, Corinne en Kim en aan hen die veel van Mischa hebben gehouden. Wijnand, Jikke, Sander, Angelica, Laurens en Eveline Troost Familie P.F. Koppenaal Jan en Tonnie Kostermans Arjan, Brenda en Romy Kostermans Arno Obbink, Inge Marchand, Froukje en Madelief Peter, Karin en Björn Straijer Buurman L. de Bruine RiniePleune Katie Hage Familie v.d. Wekken Familie L. Kroot Corry de Groot Leny van Tongeren-Meijer Peter Huijsman en Melita Lanting Guido en Eva Sinke Aan Wierstra en Anneke Bosklopper Leon Boot Ted, Jacqueline, Maarten en Martijn Sluijter Henk en Jacqueline van Eff rink Sjef en Ria Janssen Frans en Conny Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Mischa Rijnberg Wij wensen Leo, Corinne, Kim, verdere familie en naasten heel veel sterkte bij het dragen van dit enorme verlies. Directie en medewerkers van Nemag B.V. Geschokt en met ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van een student van het Markiezaat College Mischa Rijnberg Wij wensen zijn familie veel sterkte en steun toe in deze moeilijke tijd. Onze gedachten zijn bij hen. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur ROC West-Brabant Gevoelens van verbijstering en ongeloof overheersen na het plotseling overlijden van onze student Mischa Rijnberg Mischa was een fijne en rustige student, die met veel inzet zijn opleiding werktuigbouwkunde volgde. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit enorme verlies. Directie, medewerkers en studenten van het Markiezaat College MBO Techniek Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij na een moeilijke weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Dirkien Aaltje Reurich - Dedy - Rotterdam. 5 november 1954 t Goes, 6 juli 2009 Dennis en Esther Yordi, Dimcira Cindy en Ed. Lavianne, Quinty Correspondentieadres: Marshallstraat 40 4463 CR Goes Onze moeder, schoonmoeder en oma is overgebracht naar het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aldaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 10 juli om 12.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna aansluitend om ongeveer 13.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats naast het rouwcentrum. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'Voor altijd in ons hart' Ivo Witteman Marcel Aanen en Floortje van Trierum Leida Passenier rust zacht Domburg: K. Minderhoud L. Minderhoud-Labruyère t Middelburg: A. de Coninck-Minderhoud D.M. de Coninck Westkapelle: K. Lievense-Minderhoud P. Lievense D. Minderhoud t ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst in Christus Jezus. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Jacoba Steenhard - de Waard gehuwd geweest met Gerard Johannes Steenhard 110-12-1978 in de hoge leeftijd van bijna 102 jaar. Kapelle: Sari van de Linde - Steenhard Adrie van de Linde Middelburg: Riet Corthals - Steenhard in herinnering Leo Corthals in herinnering Goes: Rinus Steenhard Sophie Steenhard - de Schipper Kloetinge: Cees Steenhard Goes: Hans Steenhard Ineke Steenhard - Florussen Kruiningen: Truus van Noorden - Steenhard Adri van Noorden Klein en achterkleinkinderen Goes, 6 juli 2009 Correspondentieadres: M.G. Steenhard, Westhavendijk 3 4463 AD Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op vrijdag 10 juli om 11.15 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 12.00 uur op bovengenoemde begraafplaats. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er nog gelegenheid van 10.45 tot 11.00 uur om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes voorde liefdevolle verzorging, in het bijzonder Unit 2. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? "Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Sbchbng Centrum voor Uitvaartinformabe Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en0! telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrötnt krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanfëren.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrpedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38