a '*m ijfX omroep zeeland 2009 7 Waarschijnlijk kennen veel lezers ze wel, en zullen sommige er nog mooie of zonnige jeugdherinneringen aan hebben ook; de heerlijke, frisse wate rijslolly's op twee stokjes. Op deze fo to, ingestuurd door M. Schenk uit Oost-Souburg, is te zien hoe Abel ge niet van zijn ijsje en het mooie weer in de speeltuin. Het blijft een vraag of Abel zijn ijsje in tweeën probeert te breken of gewoon aandachtig aan het bekijken is. Heeft u ook een leuke zomerfoto, ga dan naar www.pzc.nl/foto en kies dan voor Zomer 2009. Marja van Waardhuizen (62), Apeldoorn: „Ik word na de zomer altijd nogal melancholisch van het lied Het is weer voorbij die mooie zo mer van Gerard Cox. Waarom? Om dat het precies zegt hoe het is. Dan denk ik met weemoed terug aan dat heerlijke zomergevoel, wat ik nu ook heb. Gelukkig is de zomer nog maar net begonnen." U koos gisteren massaal voor La Camisa Negra van Juanes. Ook vandaag kunt u weer stemmen op drie zomerhits. De Zomer- krant vraagt de bezoekers en in woners van Zeeland naar hun fa voriete zomerhit. Daarnaast heeft Omroep Zeeland speciaal voor de Zomerkrant een Zeeuw se Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 uur stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Op nummer 47 van de Zeeuwse Top 48 staat het nummer A58 van Danny Vera. Artiest zijn in Zeeland houdt in dat je regelmatig de provin cie in en uit moet rijden over de A58. Omdat de Middelburgse zan ger Danny Vera uit eigen ervaring weet hoe dat is, schreef hij er een liedje over. Het is afkomstig van het album 'Ordinary man' uit 2007. Timo Kasse (19), Middelburg: „Dit jaar is het nummer I know I want you (Calle Ocho) van Pitbull voor mij dé zomerhit. Ik vind het een heel swingend nummer met een aanste kelijke beat. Ook de clip vind ik erg leuk. Als ik het liedje hoor op de ra dio, tijdens het uitgaan of op mijn mp3-speler, dan krijg ik meteen zin in de zomer."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 85