van de gedaanteverwisseling
b
b
o
Ali G Indahouse,
del maar zonder
ewoon een fijne dwaze komedie vol grappen onder de gor-
ele bodem.
Dinsd3g 7 juli 2009 I 3 1
07:05 Planet's funniest
animals 08:00 The bold
and the beautiful 08:25
Trauma centrum 09:00
SUUS, jouw winkel
09:15 Tommy Teleshop
ping 12:05 Shownieuws
12:35 Off centre 13:00
Planet's funniest ani
mals 13:25 De opvoed-
politie voor dieren 13:55
Wegmisbruikers! 14:55
De grote verhuizing
15:50 The Cosby show
16:25 According to Jim
16:45 The bold and the
beautiful 17:10 Monk
07:30 Suerte 08:00 RTL
Nieuws 08:15Tele-
shop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 13:20 Vol
vo Ocean Race: Stoe
re mannen, hoge gol
ven 13:40 RTL Z Nieuws
16:20 Ik begin voor me
zelf 16:40 RTL Z Nieuws
07:00 Tel sell 17:10 De 06:55 Disney feest 07:25
familie Stokstaart 17:40 Move that body 08:00
Oprah Winfrey show
Suddenly Susan 08:25
Hotel 09:00 Move that
body 09:30 Born2Cook
10:05 Tommy Teleshop
ping 11:05 Astro TV
13:15 The Drew Carey
show 13:45 Roseanne
14:15 Friends 14:45 ER
15:50 Disney feest 16:20
Will Grace 16:50 Ro
seanne 17:15 Yes, dear
17:45 3 rd Rock from
the sun
09:00 JETIX: Kinderpro- U
gramma's, met onder
meer Kim Possible, To-
tally spies, Pokemon
battle dimension, Re
cess, A kind of magic,
Phineas Si Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Casper's griezelschool,
The replacements,
Monster Buster club,
Fillmore, Totally spies,
World of quest, Matt's
monsters, Recess, Jackie
Chan, The suite life of
Zack and Cody, Phine
as Si Ferb
18:00 Shownieuws
Extra:
Herdenkings
dienst Michael
Jackson
18:00 The Dukes of
Hazzard, comedy
serie
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:10 Suddenly Susan,
comedyserie (h)
18:40 Judging Amy, dra
maserie (h)
18:00 Sneak, filmupdate
18:15 Spin city, comedy
serie
18:40 According to Jim,
comedyserie
19:00 De politie op je
hielen!, serie re
portages
19:30 Debbie's face
liftvoor je huis,
woonprogramma
19:35 Grey's anatomy,
dramaserie
19:10 Will St Grace, co
medyserie
19:35 Friends, comedy
serie
20:30 NCIS, detectivese-
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
programma
20:30 Ali G Indahouse,
filmkomedie
20:30 Bobby, filmdrama 20:30 90210, dramase-
20:05 Off centre, come
dyserie
20:30 The general's
daughter, thriller
21:30 NCIS, detectivese-
21:25 Gossip girl, dra
maserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:10 Shaunofthe
dead, horrorkome
die
22:45 As the world
turns,soap
22:20 Criminal intent,
dramaserie
22:45 Het Montre
al Just for laughs
festival, registratie
23:20 De Smaakpolitie,
consumentenpro
gramma
23:35 Oprah Winfrey
show, talkshow.
(h)
23:15 Conviction, dra
maserie
23:45 Spin city, comedy
serie (h)
00:05 Te dik: De tiener
00:00
Team van toen
00:25
Teleshop 8
00:05
Medical detecti
00:15
Everybody hates
van 216 kilo, een
01:00
Teleshop 7
00:26
Sneak preview
ves
Chris
halfjaar na haar
01:01
Nachtlounge
02:00
Erostijl
00:35
3rd Rock from
01:10
Nachtprogram
maagverkleining
03:00
Sneks
05:30
Car tracks
the sun (h)
mering
01:15 Late night
05:30
Car tracks
01:05
04:00
Nachtprogram
mering
Hart van Nederl.
02:00
Poker after dark
00
vo
o
o
IO
N>
ro
to
M
U)
Z
n
keur in de gedaante van een van
zijn personages, zoals onlangs tij
dens de strak georganiseerde pro
motietournee voor Brüno. Toch
onthulde hij in Rolling Stone eens
hoe hij in zijn studententijd onder
de indruk was van een historicus
die over nazi-Duitsland zei: „De
weg naar Auschwitz was geplaveid
met onverschilligheid." Onthult
Borat verborgen antisemitisme?
Misschien laat de film alleen zien
dat het de mensen gewoon niets
kan schelen, zo suggereert hij.
Ali G Indahouse is een fijn dwaze
komedie zonder dubbele bodem.
Ali'G is een jongen uit een buiten
wijk die zijn buurthuis wil redden
en daarbij op wonderbaarlijke wij
ze in het parlement terechtkomt.
Ali C Indahouse, RTL 7, 20.30 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu of nooit
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Zomerbeelden 11:10
Tour 2009 12:00 12:15 De
rode loper 12:35 De premieja
gers 13:00 Het journaal 13:25
Het weer 13:30 1000 Zonnen
13:50 Thuis 14:15 Clips 14:25
Sporza: Tour de France 18:00
Het journaal 18:10 Mees-
terchef 18:40 De rode loper
19:00 Het journaal 19:35 1000
Zonnen 19:55 Het weer 20:00
De premiejagers 20:30 F.C. De
Kampioenen 21:10 Koppen
XL 21:45 Tour 2009 22:35 Het
journaal laat 22:56 KENO-uit-
slagen 22:57 Het weer 23:00
Verborgen gebreken 23:45
The bill
België 2
07:00 Bumba 07:05 Nellie en
Cezar 07:15 Tweenies 07:35
Kleine Einsteins 08:00 Samson
en Gert 08:30 SamSam 08:40
Lazytown 09:05 De avonturen
van Bibi Tina 09:30 Kika
Bob 09:45 De 5 10:05 Pat
Stan 10:15 Smos 10:30
Sprookjesboom 10:35 De
Snorkels 11:00 SamSam 11:10
Lazytown 11:35 De avonturen
van Bibi Si Tina 12:00 Kika
Bob 12:15 De 5 12:35 Pat
St Stan 12:45 Smos 13:00
Sprookjesboom 13:05 De
Snorkels 13:30 Casper's scare
school 14:50 Tom 15:15 New
adventures of Lucky Luke
15:40 Code Lyoko 16:05 Beu-
gelbekkie 16:30 Disney's The
emperor's new school 16:55
Lockie Leonard 17:20 Spring
17:45 Stafari 18:00 Disney's
Phineas and Ferb 18:15 Go IV
18:50 Spring 19:15 En daar
mee basta 19:30 H20 19:59
CANVAS 20:00 Terzake 20:40
De canvascrack 21:15 Tournée
générale 21:40 Verloren land
22:10 Why do we dream?
23:00 Pulling 23:30 Lux 00:20
Doorlopende herhaling van
Terzake
RTBF1
09:30 Family mix 09:55 La clef
des champs 10:20 Maigret:
Maigret chez les riches 11:53
Questions d'argent 11:55 Table
des terroirs 12:05 Les feux de
l'amour 12:50 Weerbericht
12:54 Questions d'argent
12:58 Strandweerbericht
13:00 Nieuws 13:35 Weer
bericht 13:45 Télétourisme
quotidien 14:00 A bicydette
14:25 Wielrennen 18:00 A
bicydette 18:30 Le 6 minutes
18:40 Weerbericht 18:45
Le Tour au quotidien 19:20
Strandweerbericht 19:25
Weerbericht 19:30 Nieuws
20:10 Weerbericht 20:20 Les
carnets du bourlingueur21:15,
22:15 Y a pas pire conducteur
23:10 La fabuleuse histoire des
excréments 00:05 Questions
d'argent 00:10 En quête de
sens - La pensée et les hommes
00:20 Le Tour au quotidien
RTBF2
12:22 Air de families 12:25
Plus belle la vie 12:55 Génial
genie 13:20,13:45 La vie de
familie 14:10,14:35 Les Griffin
15:00 Histoires fantastiques
15:25 BattlestarGalactica
16:15 Seaquest DSV 17:00
Tout le monde veut prendre sa
place 17:55 Toute une histoire
18:55 Plus belle la vie 19:25
Family mix 19:55 Beursbe
richten 20:00 Permis de tuer
22:10 The office 22:30 Le 12
minutes 22:45 KENO 22:46
Weerbericht 22:50 Beursbe
richten 22:55 Fenêtre sur does
- Himmler et moi 00:11 Beurs
berichten 00:15 Weerbericht
00:20 Opl - Cesar Franck
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 To buy or
not to buy 12:30 Cash in the
celebrity attic 13:10 Nieuws
en weerbericht 13:15 Bargain
hunt 14:00 Nieuws en weerbe
richt 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Diagnosis murder 16:00
Nieuws en weerbericht 16:05
Nuzzle and Scratch 16:25
Martha speaks 16:35,16:50
Arthur 17:05 Sam and Mark's
guide to dodging disaster
17:35 Clash 18:05 Newsround
18:15 The weakest link 19:00
Nieuws en weerbericht 19:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 20:00 The One show
20:30 EastEnders 20:57 BBC
News 21:00 Holby City 22:00
Torchwood - Children of earth
23:00 BBC News 23:25 Regi
onaal nieuws en weerbericht
23:35 Imagine... 00:25 The
journey of August King
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Doodle Doo making
moments 08:00 Maya and
Miguel 08:25 Newsround
08:30 Stake out 09:00 Morti
fied 09:30 Big and Small 09:40
Bob the builder: Project build
it 09:50 3rd and bird 10:05
Poetry pie 10:10 Lazytown ex
tra 10:25 Mister Maker 10:45
Harry and Toto 10:55 Telly
tales 11:05 Jakers: The adven
tures of Piggley Winks 11:30
Mr. Tumble 11:35 In the night
garden 12:05 The Flintstones
12:30 Castle in the country
13:00 The daily politics 13:30
Working lunch 14:00 Animal
park 15:00 Axe the agent?
16:00 Murder, she wrote 16:45
Flog it! 17:30 Put your money
where your mouth is 18:15
Escape to the country 19:00
Eggheads 19:30 Bargain hunt
famous finds 20:00 On thin ice
21:00 The great British foreign
holiday 23:00 Girl with a pearl
earring 23:30 Newsnight 00:15
Weerbericht 00:20 The wire
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:30 Pfarrer Braun:
Drei Sarge und ein Baby 12:00
Tagesschau urn zwölf 12:15
Buffet 13:00 Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:05 Giraffe,
Erdmannchen St Co 16:30
Sportschau live: Wielrennen
-Tourde France 17:30 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:25
Marienhof 18:50 Eine für
alle - Frauen können's besser
19:20 Das Quiz mit Jörg Pilawa
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Der Dicke 21:05 In aller
Freundschaft 21:50 Plusminus
22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45
Wiedersehen in Böhmen - Zwei
Lebenswege 23:45 Nachtma-
gazin 00:05 Die Kameliendame
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen
11:15 Forsthaus Falkenau
12:00 Tagesschau um zwölf
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute - Sport 15:15
DresdnerSchnauzen 16:00
heute - in Europa 16:15 Alisa
- Folge deinem Herzen 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Köln 19:00 heute
19:20 Weerbericht 19:25 Die
Rosenheim-Cops 20:15 ZDF
Royal: Die Königskinder 21:00
Aufbruch ins All 21:45 heute-
journal 22:12 Weerbericht
22:15 37°: Halbgötterin Not
- Wenn Arzte Hilfe brauchen
22:45 Nicht von schlechten El-
tern - wie Familie sich wandelt
23:30 Markus Lanz
Discovery
07:40 Dirty jobs: Chick
sexer 08:30,08:55 Fifth gear
09:20 Wrecks to riches USA:
Plymouth Satellite Roadrun-
ner 10:10 Massive engines:
Pumps 10:35 Massive engines:
Ships 11:00 Overhaulin' 11:50
Nextworld: Future flight 12:40
How do they do it?: Water/
LEDs/Ferrari 13:05 How do
they do it?: UPS/Coal 13:30
Prototype this: Mind-control-
led Car 14:25 Mega builders:
Venice Gates 15:20 American
hotrod: '32 Hi-Boy roadster
16:15 American chopper:
Carroll Shelby bike 17:10 Top
trumps: Super yachts 17:40
Massive speed: Fighter aircraft
18:05 LA Ink: Help wanted
19:00 Mythbusters: Elevator
of death/Levitation machine
20:00 LA hard hats: Sparkies
21:00 Industrial junkie: Glass
21:30 Industrial junkie: Paint
22:00 Dirty jobs: Wind farm
technician 23:00 Destroyed
in seconds 23:30 Eyewitness
00:00 Verminators: Roach
motel
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
11:59 National Geographic
Channel 12:00 Big, bigger,
biggest: Aircraft carrier 13:00
History's conspiracies: Amelia
Earhart 14:00 World's toughest
fixes: Airline ER 15:00 Hunter
hunted: Victims of venom
15:59 Animal SOS 16:00 Game
ranger diaries 17:00 Dog town:
Crisis dog 18:00 Demolition
squad: London 18:30 Food
lovers guide to the planet: New
Zealand 19:00 Long way down:
Scotland to Italy 20:00 Ancient
megastructures: The great
pyramid 20:59 Undercover Tu
esday 21:00 Inside 7/7: Attack
on London 22:00 American
skinheads 23:00 Underworld:
Boston 00:00 Inside 7/7: At
tack on London
TMF
09:00 Your chart 10:00 De vi
deotheek 11:00 Beach beauty
11:30 De videotheek 12:00
TMF Pure 13:00 10X14:00
Willy de stad uit 14:30 De
videotheek 15:00serveert
15:30 Your chart 16:30 Kijk dit
nou live 17:30 Hollywood buzz
18:00 Beach beauty 18:30
De videotheek 20:00 Your
chart 21:00 serveert 21:30
Clipkennis 22:00 TMF rockt
23:00 Beach beauty 23:30 De
videotheek 00:00 Midnight"
MTV
09:00 Rewind 10:00 M is for
music 11:00 Top 11 at 11
12:00 Sound of sunshine 13:00
Room Raiders weekendbreak
15:30 Made 16:25,16:50 My
super sweet 16 UK 17:20,
17:45 The hills 18:10 America's
next best dance crew 19:05
Pimp my ride 19:30,20:00
Hogan knows best 20:25 Cribs
20:50 Room raiders 21:20
A double shot at love 22:10,
22:40,23:05,23:30 Wildboyz
00:00 MTV live: N.E.R.D. 00:25
MTV live: Snoop Dogg
TV 5
08:45 Canadees nieuws 09:10
TV5Monde I'info 09:15 TiVi
5 09:45 Cöté jardin 10:10
TV5Monde I'info 10:15
Télétourisme 10:45 Des
chiffres et des lettres 11:10
Tout le monde veut prendre
sa place 12:00 TV5Monde
I'info 12:05 Magazine culinaire
12:30 Plus belle la vie 12:55
Rêves d'hötels 13:00 Vénus et
Apollon 13:25 Les 10 ans du
cabaret 13:30 Belgisch nieuws
14:00 Sexe, gombo et beurre
salé 16:00 Nieuws 16:30
Demarchelier... intime 17:30
Questions pourun champion
f8:00 Nieuws 18:20 L'invité
18:30 Le journal de l'éco 18:35
Vénus et Apollon 18:55 C dans
l'air 20:00 Zwitsers nieuws
20:30 Frans nieuws 21:00,
21:55 Fête de familie 23:00
Nieuws 23:10 Afrikaans nieuws
23:30 Écran vert
Eurosport
08:30 Olympisch magazine
09:00 Wielrennen 10:45 Para
lympics 11:45 Voetbal 13:15,
14:15 Wielrennen 17:45
Voetbal 19:45 WATTS 20:00
Wielrennen 20:15 Boksen
22:00 Wielrennen 23:00 FIA
WTCC inside 23:30 Autosport
00:00 Motorsports weekend
00:15 WATTS
CNN
08:30 World sport 09:00 CNN
today 09:30 World business
today 10:30 Inside Africa
11:00 Larry King 12:30 World
sport 13:00 World news Asia
14:30 World report 15:00
World business today 16:00
Your world today 17:30 World
sport 18:00 International desk
19:00 Your world today 19:30
TalkAsia 20:00 Quest means
business 21:00 International
desk 22:00 Connect the world
with Becky Anderson 23:00
BackStory 00:00 The situation
room