Familieberichten D verkden O mensen ioq.nl Ivo Witteman 20 I Dinsdag 7juli 2009 kijk ook op Enige en algemene kennisgeving. Met droefheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en schoonmoeder Alice Maria Kind weduwe van Franciscus de Splenter in de leeftijd van 86 jaar. Bea de Splenter Honny Thomaes Thea van Damme - de Splenter Patrick van Damme Paul de Splenter Carianne Robijn Frank de Splenter Ann de Splenter - Crul Terneuzen, 3 juli 2009 correspondentieadres: Markt 17 4501 CK Oostburg De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voormalige directeur, de heer E.A.J. van der Tuijn De heer Van der Tuijn was meer dan veertig jaar actief betrokken bij Wenneker Distilleries en maakte tot 1994 deel uit van de directie. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn kinderen en overige familieleden. Wij wensen hen veel kracht bij het verwerken van dit verlies. Namens directie en medewerkers Wenneker Distilleries Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze biljartvriend: Sjaak den Dekker Wij wensen Maria en de familie veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. BV de Plakkers Breskens Wij zijn geschokt en erg verdrietig door het veel te vroeg overlijden van onze kleinzoon en neef Carlo van Gastel Opa en oma van Vlieberghe En ooms en tantes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-student We hebben hem gekend als een betrokken student; een doorzetter met een groot gevoel voor humor. Ivo is geslaagd in 2007. Het stedenbouwkundig vakgebied heeft te kort kunnen profiteren van zijn kennis en bevlogenheid. Wij wensen zijn ouders, familieleden en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Opleiding Ruimtelijke ordening en planologie NHTV internationaal hoger onderwijs Breda Namens de hele Academie voor stedenbouw, logistiek en mobiliteit Leo Kemps, Opleidingsdirecteur De zon schijnt de waterlelie bloeit de vogels fluiten maar het is stil, nu wij kort voor zijn 61 e verjaardag, na een ernstige ziekte, afscheid moesten nemen van mijn man en onze vader Roelof Pieter Feijen Roel - 14 juli 1948 f 6 juli 2009 Lisette Feijen-Plaating Waldo Edgar Den Domp 4 4305 AS Ouwerkerk Donderdag 9 juli is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Ring 42 te Ouwerkerk. Vrijdag 10 juli is er om 11.30 uur in het Dorpshuis een afscheidssamenkomst. Aansluitend is er alsnog gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Wij willen alle medewerkers van buurtzorg bedanken voor alle aandacht en goede zorg. Na een moeizame strijd is veel te vroeg overleden onze zwager en oom Roel Feijen Addy en Cora Plaating Mark enTanja Plaating Renesse, 06-07-2009 Zoals een schip achter de horizon verdwijnt zo moeten wij nu afscheid van je nemen Iedereen keert uiteindelijk terug in zijn eigen thuishaven Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Cornelis Dirkjan Maurits van Zanen ~Dick~ oud-kapitein grote handelsvaart ft Batavia, 15 mei 1939 t Vlissingen, 4 juli 2009 Henny van Zanen-van de Hoeve John en Suzanne Loïs Florian Freek en Cristel Jesse Sanne Mieke en Ricardo Cho-Cho Loudonstraat 22 4384 HJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Dick te nemen op woensdag 8 juli van 20.00 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij zullen hem herdenken tijdens een bijeenkomst op donderdag 9 juli om 11.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2, Vlissingen. Na afloop van de dienst zal de naaste familie Dick uitzwaaien als hij begint aan zijn laatste reis. Daarna is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geheel onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom C.D.M. van Zanen Dick R.van Zanen t H.P. van Zanen J E. van Zanen - Herman René Renze Leida Passenier rust zacht Zoutelande: M. van Sluijs-de Visser Westkapelle: J. Dominicus-van Sluijs A. Dominicus J. van Sluijs J. van Sluijs-Minderhoud Neven en Nichten Geschokt zijn wij door het overlijden van onze lieve nicht en wandelvriendin Leida We wensen André en de familie veel sterkte toe. Tannie, Andre, Brita, Digna de Kam Rust is datgene dat overblijft als alle tranen zijn geschreid. Dag lieve Leida Miriam Thijs Ellie Anne-Marijn Shevan Avien Alan Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Leida Passenier Wij wensen haar man en verdere familie veel sterkte toe in de komende periode. Medewerkers en bestuur Dé Provinciale Kraamzorg Leida Passenier de vrouw van onze collega is overleden. Wij hebben bewondering voor de wijze waarop André zijn vrouw Leida de zorg heeft gegeven die zij zo nodig had. Delta Yacht: Ko, Joke, Arjan, Jan, Rob, Erik, Robert, Jan-Willem, Nel, Gijs en Leonie Delta Yacht is woensdag 8 juli de hele dag gesloten. In Zijn armen zijn wij veilig, We zijn erg bedroefd door het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en mijn opa Willem Cornelis Rookus echtgenoot van Adriana Magdalena Jaconiina Vader in de leeftijd van 83 jaar. Zijn liefde en grote zorgzaamheid blijft voor altijd bij ons. A.M.J. Rookus-Vader Magda en Boet Bas Marjo en Arie Vlissingen, 5 juli 2009 Gerbrandystraat 149 4384 NG Vlissingen De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 9 juli a.s. om 12.00 uur in de Nederlandse Hervormde kerk aan de Van Cittersstraat 69 te St. Laurens. Aansluitend zal om ongeveer 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Noord- weg te St. Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in wijkcentrum Van Cittershoff, Van Cittersstraat 64 te St. Laurens. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Willem Rookus Moge Jeanne en de kinderen de kracht ontvangen dit verlies te dragen. Paulien en Rinus Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50