p ITlGnsenL1nq.nl opzegdienst Colofon Familieberichten 22 I Dinsdag 7juli 2009 kijk ook op "De Heere is mijn herder Psalm 23 Na jaren van steeds verder afnemende gezondheid heeft de Heere na een ziekbed tot zich genomen zijn kind, onze lieve zorgzame moeder, schoon-moeder en oma Elisabeth Sarelse - Soldaat "ons ole struupke" sinds 17 augustus 1975 weduwe van Gabriël Sarelse ft Kommerzijl t Alphen aan den Rijn 5 december 1927 6 juli 2009 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: M. Sarelse, Prins Clausstraat 618281 DB Genemuiden Op vrijdag 10 juli zal er om 15.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van de Oosterbegraafplaats, Verlengde Aarkade 22 in Alphen aan den Rijn. Daarna zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rust plaats. Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie te ontmoeten en te condoleren. Rectificatie Met toenemende ongerustheid hebben wij de afgelopen jaren het verloop van zijn ziekte van dichtbij gevolgd. Nu hebben wij heel verdrietig kennisgenomen van het overlijden van onze waardevolle en creatieve collega Peter Als korpsfotograaf heeft hij op onnavolgbare manier vele beelden voor ons vastgelegd. Kleine momenten wist hij met zijn specifieke humor groots naar voren te brengen. Hierdoor laat Peter on uitwisbare indrukken bij ons achter. Wij zullen hem heel erg missen. We wensen Margriet, Thijs, Karin, Guus en Nynke heel veel sterkte de komende tijd. Collega's afdeling communicatie politie Zeeland Mireille Aalders Esther Boot Jacqueline Borger Alwin Don Annette van Kleven Mario Lere Jolanda Marckelbach Hanni Smit Ria Verburg Mirja Vis Diepbedroefd delen wij u mede dat. na een langdurige periode van afnemende krachten, door de HEERE van ons is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Anthonette Johanna Wiegersma-Kruijsse echtgenote van Arnoldus Wiegersma ft Krabbendijke, 13 april 1927 Krabbendijke: Krabbendijke: Oudemirdum: Krabbendijke: Krabbendijke: Elmwood (Canada): Krabbendijke: Krabbendijke: Krabbendijke: t Krabbendijke, 6 juli 2Ö09 A. Wiegersma Douwe Wiegersma Ria en loop van der Wal-Wiegersma Piet Wiegersma Ko en Elien Wiegersma-Rijkse Trijnie en Durk Tuinier-Wiegersma Aafke en Jan Harthoorn-Wiegersma Lenie en Sam van de Vreede-Wiegersma Annet en Johan Griep-Wiegersma en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van R.S. T. en Zorgcentrum 'Ter Weel', te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Hinkelingestraat 1 D, 4413 AE Krabbendijke. Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar D.V. vrijdag 10 juli van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 11 juli om 10.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bij de start van het weekend kregen wij het bericht dat na een ongelijke strijd tegen zijn ziekte is overleden Ivo Witteman Voor Ivo waren vrienden en familie belangrijk, zeker in de afgelopen vier maanden. Een nieuwe plaats, een nieuwe start, maar een ziekte die het hem onmogelijk heeft gemaakt om de start eerlijk te maken. Wat hij wilde en altijd deed was met volle overgave leven. Ook tijdens zijn ziekte heeft hij genoten van elk mooi moment ondanks alle pijn en het naderende einde. Het overlijden van Ivo en de leegte die hij achter laat komen hard aan en zijn niet te vatten in een paar woorden. Speciaal wensen wij Krianne, CarelAuke, Iris, de overige familie en vrienden heel veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Ivo was een vriend uit duizenden en veel te vroeg gestorven. Vergeten zullen we je nooit. Arend-Jan en Roos Ook namens: Margreet Baakman Harmen Baakman en Nancy van Weert Marianne en Fokko Baakman Met groot verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ivo Witteman Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte met dit verlies. Maandag® Middelburg Simon van der Vlist. Anouk Vink - Zorge, Jill Honig Met verslagenheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van Ivo Witteman de zoon van onze medewerker en collega Krianne van Doorn uit vestiging Zierikzee en de broer van onze medewerker en collega Auke Witteman uit vestiging Goes Onze diep medeleven gaat uit Krianne Carel, Auke Josh, Iris en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen Directie en medewerkers van Praxisteams Zierikzee en Goes De rust is gekomen Voorbij, het verdriet en de pijn Weet datje in onze gedachten altijd, altijd bij ons zult zijn Carlo van Gastel in de leeftijd van 28 jaar zoon van Koos en Lilian van Gastel-van Vlieberghe broervan MarioenTom "Afscheid nemen bestaat niet, je bent wel weg maar verlaat ons niet" 5 juli 2009 Hoofdstraat 14, 4416 AD Kruiningen Met dank aan de verpleging van Emergis Goes, afd. 45 De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 11 juli om 13.00 uur in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend begeleiden we Carlo naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Hierna ontmoeten we elkaar in "Ons Dorpshuis". Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Carlo van Gastel broer van ons tennismaatje Mario. Wij wensen Mario en zijn familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Jurrie Petra - Mirthe, Jolijn Jeroen Wilma Jean Debby Monique Chantal Marloes Martin Richard Roel Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www. hamel i nknatuu rsteenn I Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Vn Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen M t^i fJlensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enuwj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere majlpp.dflpntfrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanfëren.n.a.v/telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsjpedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24