Dy^flyüyn (Tlensentinq.nl kijk ook op Maandag 6 juli 2009 Een "reiziger" die avonturen niet uit de wegging, en daardoor de jongen bleef die hij altijd was. Intens verdrietig, nog niet beseffend wat ons is over komen, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze lieve zorgzame vader, broer, schoonbroer en oom Jacobus Johannes Neyt "fack echtgenoot van Lizy Brijssinck ☆28-08- 1947 Terneuzen t 03 - 07 - 2009 Sas van Gent Sas van Gent: Lizy Neyt-Brijssinck Paloma £L* Westdorpe: Esther en Etiënne Familie Neyt Familie Brijssinck Sas van Gent, 3 juli 2009 Hendrikstraat 14551 GP De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 8 juli om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden heeft ons het droeve bericht bereikt dat geheel onverwacht is overleden: Jack Neyt Jack was bij ons bedrijf als chauffeur werkzaam van 1 januari 1986 tot aan zijn pensionering op 30 september 2007. Daarna bleef hij nog beschikbaar in het chauffeursvak waar hij veel van hield en wat hij altijd professioneel uitvoerde; wij zullen ons Jack dan ook zeker op deze wijze herinneren. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij de verwerking van dit zware verlies. Van Opdorp Transportgroep Directie en medewerkers Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde vriend KLAAS DE KOSTER Wij wensen Marianne met de kinderen en verdere familie sterkte met dit grote verlies Kruiningen Jan Willem en Ria Henk en Franny en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het zeer onverwachts overlijden van onze goede vriend en collega Klaas de Koster We wensen Marianne, kinderen en familie heel veel kracht in dit smartelijk verlies. Bart-Krijn en Janny Everse Dries, Sjanne Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze adviseur Geertje van Munster-de Stigter Wij zullen ons haar blijven herinneren als een heel bijzondere vrouw en de grote inspirator van haar man. We wensen Jan alle kracht en energie toe dit verlies te verwerken. In het IKeiland-project dat ze samen met Jan is be gonnen zullen we als bestuur Jan zo goed mogelijk bijstaan. Namens stichtinglK Jaap van der Doef, voorzitter Jantien Kuiper-Abee, secretaris Met groot verdriet, maar ook in bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, mijn dierbare zus en tjotja Nina Harms-Tscherwjakowa Lid in de Orde van Oranje-Nassau Krasnodar, 9 januari 1925 t Vlissingen, 4 juli 2009 Vlissingen: A.F.H. Harms Amsterdam: Ingrid en Hansje Westkapelle: Serge en Annet Vlissingen: Alexander Amstelveen: Raja Geldof-Tscherwjakowa Olga Lydia Tan ja Paul Krugerstraat 2 flat 32 4381 WB Vlissingen De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 9 juli"om 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Djshoeckstraat 620 te Vlissingën. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Noorder begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Wij willen de medewerkers van Zorgstroom en huisarts W. van Ouwerkerk hartelijk danken voor hun inzet. Degenen die geen rouwbrief ontvangen hebben, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Ivo vond zijn eigen plekje in Coes omringd door familie en vrienden warmopen en gezellig, liefhebber van muziek genietend van elk moment en positief in het leven tot het laatst heeft hij tegen zijn ziekte gevochten Ivo Witteman 26 april 1982 3 juli 2009 Carel Witteman Krianne van Doorn Auke Witteman Josh Welleman Iris Witteman en familie Correspondentie-adres: Nieuwstraat 3, 4461 CD Goes U kunt afscheid nemen van Ivo bij hem thuis, Nieuwstraat 3 op maandag 6 juli van 19:00 - 21:00 uur en op dinsdag 7 juli van 15:00 - 20:00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 8 juli om 15:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid Ivo Witteman Onze gedachten zijn bij zijn ouders, broer, zus en vrienden en we wensen hen veel sterkte. Het bestuur, de leiding en de leden van Scouting Mr. Bakkergroep in Zierikzee Mijn lieve arme vrouw is overleden Leida Passenier Verdwaald in zichzelf was er voor haar geen andere keus meer. Westkapelle Vlissingen 14 oktober 1952 3 juli 2009 André Passenier J. W. Schuurmanstraat 105 4357 EJ Domburg De crematie zal plaatsvinden op woensdag 8 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Van ons is onverwacht heengegaan mijn lieve dochter, onze zuster, mijn schoonzuster en mijn tante Leida Passenier-Minderhoud Domburg: L. Minderhoud P. Minderhoud-van Sluijs t Rijswijk: Nel Lievense-Minderhoud Stefan Lievense Jakob Lievense Westkapelle: Jan Minderhoud Westkapelle, 3 juli 2009 Ons lief schoonzusje Leida Passenier heeft eindelijk haar rust gevonden. Wij bewonderen de niet aflatende toewijding van André. Ko Passenier Hanny Passenier Frans de Groot Rita Louwerse Rust zacht lieve tante Leida Mark en Sandra, Evi en Nina Koos en Miriam, Koen en Pepijn Geschokt en verdrietig zijn we nu onze lieve buurvrouw is overleden. Lieve Leida Rust zacht. Jan en Cathrien Anita Domburg, 3 juli 2009 Huil niet, ik heb het overwonnen Denk aan mij in stille uren En laat mij in liefde bij jullie zijn Verdrietig, omdat we haar moeten missen maar dankbaar voor de tijd dat ze bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria Neeltje Reinhard-van de Wege -Riet- weduwe van Johan Diederich Reinhard Biervliet, 2 februari 1921 t Vlissingen, 2 juli 2009 Wolfurt: Erik en Christa Christian en Tini Saskia Stefanie Robin t Tara en Michael Zevenbergen: Frank en Loes Wouter en Annelies Rianne en Rob Michiel Correspondentieadres: Ansekerke 48 4761 NC Zevenbergen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 juli van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum OvertooVn Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal aan sluitend om 11.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 8