B C omroep zeeland Na gedane arbeid is het goed rusten. Dat zullen deze bouwvakkers vast en zeker gedacht hebben toen ze aan hun lunch mochten beginnen. A.G. Bouw meester uit Arnemuiden mailde ons deze foto. De bouwvakkers kwamen op een vlot met een erop gemonteer de buitenboordmotor voorbijvaren. „Zij zijn momenteel bezig met het bou wen van de watervakantiehuizen op camping Oranjeplaat te Arnemuiden." Hebt u ook een leuke zomerfoto, ga dan naar www.pzc.nl/foto en kies dan voor Zomer 2009. Daar kunt u kiezen voor 'stuur foto'. De Zomerkrant vraagt de bezoe kers en inwoners van Zeeland om hun favoriete zomerhit voor te dragen en die keuze te motive ren. Daarnaast heeft Omroep Zeeland speciaal voor de Zomer krant een Zeeuwse Top 48 sa mengesteld. Luisteraars van Om roep Zeeland en lezers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hiernaast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden ge draaid in het programma 'De ochtend'. U kunt vandaag tot 16.30 uur stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.om- roepzeeland.nl. De winnaar - de Zomerhit van de dag wordt om 17.25 uur ge draaid. Rond die tijd staat de ti tel van het winnende liedje ook op www.pzc.nl. O Op de laatste plaats in de Zeeuwse Top 48 staat het nummer Carrousel van de Middelburgse singer-songwri ter Jan Francois (Oost-Souburg, 1961). Als muzikale laatbloeier maakte hij in 2004 het album Wal king on thin ice, waarop zijn voorlief de voor muziek uit de jaren zeven tig en voor close-harmony-zang blijkt. Rn José van Ommen (29), Deventer: 'Ik vind Una Paloma Blanca Heel de zomer lang van Kidb en Martin van der Starre zó'n vrolijk nummer! Het is een cover van All summer long van Kid Rock. Als ik de Nederland se versie hoor, krijg ik spontaan een zomergevoel. Vooral in de auto kun je heerlijk meeblèren en dat doe ik dan ook nog steeds graag.' Cindy Kreijtz (47), Didam: 'Van La Camisa Negra van Juanes wordt ik heel blij. Ik heb goede herinnerin gen aan dit nummer, bijvoorbeeld aan de vakantie in Turkije vorig jaar. Wat ik bijzonder vind, is dat het Spaanstalig is, dat maakt het liedje extra zonnig. Soms hoor ik het lied je toevallig op de radio en krijg ik meteen weer dat zomergevoel.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 83