Bent u tevreden over uw huidige beleggingen? JA NEE Scj VERWER JANSSEN VERMOGENSMANAGEMENT Verwer anssen dan is het waarschijnlijk niet zinvol dan is het wellicht interessant om onderstaand artikel te lezen van onderstaand artikel kennis te nemen Een betrouwbare partner in stormachtige tijden Ifj 36 I Maandag 6juli 2009 U heeft er voor gekozen om dit artikel tóch door te nemen. Dat betekent dat u waar schijnlijk één van de vele ontevreden be leggers van Nederland bent. Het kan ook betekenen dat u nieuwsgierig bent naar de inhoud van dit artikel. Verwer Janssen Vermogensmanagement wordt de laatste tijd overstelpt met vragen van ontevreden be leggers, hoe nu verder? Vragen die bij hun huidige bank of vermogensbeheerder nau welijks aandacht krijgen. Het zal u als belegger niet ontgaan zijn dat we één van de slechtste beursperioden ooit beleefd hebben. Het jaar 2008 was al dramatisch en de start van 2009 voorspelde in beginsel niet veel goeds met een daling van de AEX tot onder de 200 punten. Ondertussen noteert deze graad meter weer al een procent of dertig hoger, maar de vraag aan de vermogensbeheerder in uw regio, Verwer Janssen Vermogensmanage ment, is of deze trend doorzet en we het ergste achter de rug hebben? Evert Verwer: "Het blijft altijd een spannings veld voor de belegger. Langs de ene kant is men bang om de boot te missen, maar langs de andere kant ook weer bang dat men achter de feiten aanloopt door op te hoge nivo's in te stap pen. Hebzucht en angst zijn de grootste emoties die spelen op de beurs*. Iedere dag opnieuw." vermogensbeheerder, durven te stellen dat uit eindelijk niemand kan voorzien wat er op de beurzen de komende jaren zal gaan gebeuren. Evert Verwer Beperkt risico, onbegrensde winstpotentie Compagnon drs. ing Walter Janssen RBA ver volgt: "Ook wij, als erkend en AFM-geregistreerd drs. ing Walter Janssen RBA Wij ook niet! Wél weten wij hoe we professioneel en als een goed huisvader om moeten gaan met het beheer van gelden van onze clienten. We la ten ons niet leiden door de waan van de dag en vullen portefeuilles van onze cliënten met pro ducten van verschillende eersteklas aanbieders waarbij vóóraf de maximale risico's bekend zijn, maar de winstpotentie veelal onbegrensd is." Als geregistreerd vermogensbeheerder is men niet gebonden aan één of enkele partijen en kan Verwer Janssen Vermogensmanagement dus instaan voor 100% echt onafhankelijk vermo gensbeheer. Grootbanken Ook de 3e vennoot Mr. Johan van Sprundel mengt zich in het gesprek "Op dit moment wor den we zeer regelmatig gevraagd een second opinion uit te voeren voor ontevreden cliënten van een aantal grootbanken. Deze partijen zijn op dit moment met name intern gericht bezig om de zaak op orde te brengen en men vergeet daarbij helaas regelmatig dat de cliënt ook aan dacht vraagt. Juist nu! Veel defensief bedoelde portefeuilles staan onder forse koersdruk door het hoge gehalte slechte leningen. Het te weinig aandacht krijgen is in ieder geval een vaak ge hoorde klacht van beleggers die wij vervolgens als nieuwe cliënt mogen verwelkomen." Met kantoren in de regio (Zeeland en West Bra bant) is deze partij steeds in de buurt. Evert Verwer: "Vermogensbeheer via ons be tekent in eerste instantie rust en gemak: het eerste rendement. Dit gebeurt ook nog eens doordat wij cliëntportefeuilles onderbrengen bij eersteklas effectenbanken zoals bijvoorbeeld Binck Bank, waardoor onze cliënten op ieder moment van de dag de stand van zaken exact kunnen inzien." Het vermogen laten beheren via Verwer Janssen gebeurt tegen zeer lage kos ten. Persoonlijke aandacht staat niet alleen hoog in het vaandel, maar wordt ook daadwerkelijk in de praktijk gebracht. Het hoofddoel is dat de cli ënt rustig kan slapen en dat zijn vermogen dat gene doet wat hij er van verwacht. Dit kan zijm het genereren van regelmatige inkomsten tot vermogensgroei op de lange(re) termijn, maar ook een combinatie van beiden behoort tot de mogelijke afspraken. Rendement in alle mogelijkemarktomstan- digheden Janssen vult Verwer aan: "Met de portefeuilles welke wij voor onze cliënten samenstellen is het niet nodig dat de markten stijgen om rendement te realiseren. De portefeuilles worden ingevuld met verschillende producten waarbij in sommige gevallen de onderliggende markten zelfs (fors) mogen dalen om rendement te realiseren. Daar naast wordt er ook belegd in producten met een hefboom, zonder dat daartoe een extra risico moet worden genomen. Ook een aantal zeer succesvolle beleggingsfondsen met een zeer lange stabiele trackrecord maken onderdeel uit van menig portefeuille. Deze fondsen realiseer den in het rampjaar 2008 een rendement van meer dan 30% en in de afgelopen 15 jaar was er slechts één verlieslatend jaar met een negatief rendement van - 0,3%." Van Sprundel: "Dit zijn de producten welke de cliënt als ontevreden belegger ook wel in zijn portefeuille had willen hebben, denken we Toch Verwer besluit: "En hoe nu verder als "ontevre den belegger Uiteraard helpen wij mensen met deze vraag graag verder op weg. Vanaf een belegbaar ver mogen van 100.000 bieden we een GRATIS second opinion aan. Deze bestaat uit een per soonlijk gesprek bij cliënten thuis of bij ons op kantoor met één van onze senior beleggingsad viseurs, waarna men een uitgebreid rapport ont vangt. Tevens tonen we geheel vrijblijvend aan hoe wij het zouden invullen." Doel Het doel van Verwer Janssen Vermogensma nagement is om van beleggers die met dit soort vragen zitten ook, net als de huidige cliënten, een tevreden belegger te maken, zodat men in het vervolg de vraag boven dit artikel gelijk met JA kan beantwoorden en geen kostbare tijd meer moet besteden aan het doornemen van een artikel van een of andere vermogensbe heerder. Mr. Johan van Sprundel Heeft u interesse om nader kennis te maken met Verwer Janssen Vermogensmanagement, neem dan contact op via de volgende kanalen: E-mail: info@vermogensmanagers.nl Telefonisch: 0114-32 22 24 of 0167-53 64 37 Meer info: www.vermogensmanagers.nl vermogensmanagement Postbus 275,4560 AG Hulst www.vermogensmanagers.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74