hel van Amsterdam' Vakantie in huisjes die niet bestaan i ri Makkelijk van je dure internet- contract af! A95 Met de Directe Overstaphulp Gewoon. Het Nef hetnet.nl 0900-1990 Maandag 6 juli 2009 5 De taxistandplaats op het Leidseplein in Amsterdam, gistermiddag. foto Ade Johnson Die kalmeert wel in de auto." Maar terwijl Orakci terugliep naar zijn taxi, werd de klant door een chauffeur op zijn hoofd geslagen en viel op de grond. Omstanders begonnen de man te reanimeren. De politie heeft de 37-jarige chauf feur inmiddels aangehouden. Maar volgens Orakci, die gister avond ook weer op het Leidse plein stond, was de chauffeur een 'nette' man. „De klant schold hem uit voor 'buitenlander'." Een taxichauffeur die overdag in de rij staat, zegt dat het 's nachts een 'jungle' is op het Leidseplein. „Dan kom ik er niet. Er wordt niet op de meter gereden, maar op de prijs. Het liefst hebben ze toeris ten aan wie ze 25 tot 30 euro kun nen vragen voor een rit naar het Dochter voor prins Floris en prinses Aimée AMSTERDAM - Prinses Aimée, de vrouw van prins Floris, heeft giste ren het leven geschonken aan een kerngezonde dochter, Eliane Sop hia Carolina, Het meisje werd om 14.50 uur geboren in het VU zie kenhuis in Amsterdam. Dat heeft de Rijksvoorlichtings dienst bekendgemaakt. Eliane is de tweede dochter van het echt paar. Honden zwaargewond door chemische stof DE BILT - Een speurtocht door na tuurgebied De Holle Bilt bij Utrecht is twee hondjes dit week end bijna fataal geworden. De jack- russels Laurel en Hardy glipten on der de hekken door van waterlei dingbedrijf Vitens, waar zij in aan raking kwamen met een bijtende vloeistof De beestjes liepen ernsti ge brandwonden op aan hun po ten en onderlichaam. De politie onderzoekt het gebeuren. Centraal Station, terwijl die hoog uit tien, elf euro kost. Het is hier een puinhoop." Chauffeur Rolf is al twaalf jaar werkzaam voor TC A en was er ook niet bij, maar hij weet wel dat de hele taximarkt verziekt is. „Ze moeten alleen TCA-auto's toelaten en de rest verbieden. Dan is alles opgelost en heb je geen toezicht houders meer nodig. Maar de poli tiek wilde dit destijds." Een jonge chauffeur, die inmiddels ook op de hoogte is van het hand gemeen, zegt dat er 's nachts nau welijks Nederlandse chauffeurs op het Leidseplein komen. „Het is pu re Marokkaanse maffia, een tering zooi. Ik ben zelf half-Marokkaans en dit doet me pijn. Het is slecht voor mijn imago." De chauffeurs Dj Fokko Versloot overleden na val thuis ROTTERDAM - Dj Fokko Versloot is zaterdag in zijn woonplaats Rotter dam overleden. Dat maakte het boekingsbureau Lovinlectro be kend. De 26-jarige muzikant viel in zijn woning door een glazen ta fel. Versloot vormde een duo met dj Koen Lebens, zij draaiden voor al minimal-techno en tech-house. Samen speelden zij op grote festi vals als Awakenings. Politie rolt illegale handel dvd's en cd's op HEINENOORD - De politie heeft za terdag acht mensen aangehouden die worden verdacht van het op grote schaal produceren en hande len in illegale dvd's en cd's. Ze wer den opgepakt op de markt in het Zuid-Hollandse Heinenoord, waar ze hun spullen probeerden te ver kopen. De politie kwam hen op het spoor door een melding van de stichting Brein. De politie nam 30.000 illegale schijven in beslag. zijn grof tegen de klanten en tegen elkaar, weet hij. Drie weken terug stak een chauffeur een andere chauffeur met een mes in de hand. „Ze hebben joggingbroeken aan, petjes op en zijn ongescho ren. Als ze een meisje hebben weg gebracht, vragen ze of ze in natura wil betalen. Dit is de hel van Am sterdam." Korte ritten worden ge weigerd. „Ze staan met acht a ne gen man vooraan en timmeren je in elkaar als je er wat van zegt." David Feenstra, barman van de Heineken Hoek op het Leidseplein zegt dat er heel veel opstootjes zijn op de standplaats. Als klanten hem om een taxi vragen, zegt hij dat ze beter naar hotel Americain kunnen lopen. „Taxi's daar zijn be trouwbaarder." Verkeersregelaar wedstrijd mishandeld CHAAM - Een 49-jarige automobi list heeft zaterdagavond in Chaam een verkeersregelaar van een hard loopwedstrijd mishandeld. De ver dachte is aangehouden. De ver keersregelaar vroeg hem even te wachten. Volgens de politie reed hij zachtjes tegen de regelaar aan, die op de motorkap viel met een deuk als gevolg. De automobilist sloeg diverse malen op de man in. PvdA is in peilingen weer terug bij af DEN HAAG - In de wekelijkse pei ling van Maurice de Hond is de PvdA gisteren weer terug op het niveau van vorig jaar rond Prinsjes dag, zeventien zetels. In de maanden erna steeg de partij flink onder invloed van de aanpak van de financiële crisis door PvdA-leider en minister van Finan ciën Wouter Bos, maar sinds be gin dit jaar zakt de PvdA steeds verder weg. door Inki de Jonge GRONINGEN - Tientallen Nederland se vakantiegangers hebben via een Groningse website een vakantie huisje of -appartement in Spanje gehuurd, dat bij aankomst niet bleek te bestaan of al verhuurd bleek te zijn. Dat maakte de Gro ningse politie gisteren bekend. Villa Spanje Huren BV houdt kan toor in Groningen. De organisatie belooft gouden bergen tegen een spotprijs. Er is keuze uit 'maar liefst enkele honderden luxe vil la's' in Salou, Estartit, Valencia en vele andere plaatsen. Sommige 'voorzien van poolbiljart, sauna en jacuzzi'. Om hoeveel gedupeerde klanten het gaat, is niet bekend. De reisor ganisatie plaatste naast de villa- spanjehuren.nl advertenties op si tes als kapaza.nl en marktnet.nl. De politie adviseert iedereen die bij de organisatie een huisje heeft besproken, voor vertrek naar Span je te controleren of het onderko men wel beschikbaar is. Desnoods door contact op te nemen met een reisbureau ter plaatse, of in ieder geval eerst navraag te doen bij de eigenaar of verhuurder. Gemakke lijk zal dat laatste niet zijn. Giste ren kregen die klanten op een ant woordapparaat te horen dat het be drijf niet meer bereikbaar is en dat berichten ingesproken kunnen worden na de pieptoon. Bert Brands (42) uit Dalen kan naar zijn geboekte appartement aan de Costa Blanca in Spanje, be gin augustus, fluiten. Hij boekt al jaren - tot tevredenheid - via inter net. „Helaas is dit appartement ook via een andere organisatie ge boekt, net zoals bij de andere gedu peerden het geval is." Brands gaat vandaag met de betalingsprint naar het politiebureau om aangifte te doen. „Dat is alles wat ik kan doen. En dan op zoek naar een an der vakantieadres." 1 Het Net zegt je Internet vanaf huidige contract op Je zit geen dag p/mnd zonder internet Maandcontract

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 5