Mooie muziek in ongedwongen sfeer Allerlaagste prijsgarantie! ■H iDreizen.nl Maandag 6 juli 2009 1 7* Zeeuws Orkest geeft benefietconcert bij de Wilhelminapolder. door Rob Paardekam WILHELMINADORP - In een onge dwongen sfeer gaf het Zeeuws Or kest zaterdagavond een concert op het terrein van Koninklijke Maat schap de Wilhelminapolder. Neem alleen al de opkomst van de dirigenten. Ze werden in een land- bouwwagentje naar het podium gereden. Het was hoe dan ook een bijzondere avond, want de op brengst van het benefietconcert ging in zijn geheel naar de stich ting Leergeld Oosterschelderegio. Die kreeg aan het begin van de avond een cheque van zo'n 20.00 euro overhandigd. „Dat was sym bolisch, omdat we al iets wilden geven", vertelt Rim Posthumus van de gezamenlijke regionale rota- rydubs, die het concert samen met de Maatschap organiseerden. „Uiteindelijk zal het nog wel iets meer zijn." Het concert werd bezocht door on geveer 950 mensen. Daarmee zat het geïmproviseerde theater hele maal vol. Na afloop, even na elf uur, was er een groot vuurwerk. De gemeente Goes had dat aange boden. Daar kwamen ook nog eens tientallen inwoners van Wil- helminadorp naar kijken. zie ook video op www.pzc.nl Zelden zullen de dirigenten van het Zeeuws Orkest zo'n bijzondere opkomst hebben gemaakt als zaterdag in Wilhelminadorp. foto Willem Mieras Zie stipreizen.nl/nlvle Zie stipreizen.nl/thart boek online of bel 020 - 66 22 222 *voorwaarden allerlaagste prijsgarantie zie www.stipreizen.nl. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per kamer excl. Calamiteitenfonds/reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29