als het om klederdracht gaat' ^"rst Duo Wisse in Meliskerke. 'Doorgaan met plan voor grote jachthaven' De goedkoopste autoverzekering BenZeker van Nederland? 'Maatregelen tegen visdiefjes in Terneuzen' Maandag 6 juli 2009 1-3* sint-Maartensdijk - Burgemeester en wethou ders van Tholen kunnen doorgaan met het plan voor een jachthaven met zeshonderd lig plaatsen bij Gorishoek. Dat is ook precies wat ze aan de gemeenteraad hadden gevraagd. Een ruime meerderheid van PvdA, ABT, WD en CDA wil ook verder met het plan. Dat wil nog niet zeggen dat de jacht haven er daadwerkelijk komt. Er moeten nog onderzoeken worden uitgevoerd. De partijen gaan ook akkoord met het doorgaan van ande re plannen in het gebied rond Sint-Maartens dijk. Zo wordt camping De Pluimpot uitge breid, komt er een nieuw vakantiepark en zijn er plannen voor een nieuwe woonwijk. meliskerke - In Meliskerke was het voor het vierde opeenvolgende jaar dat Diana Wisse het ringrij- den won. Ze miste zaterdag alleen in de derde beurt een ring en Werd zodoende kampioen met 29 van de 30 ringen. Johnny Wisse werd met twee missers in de der- de en de zesde beurt reservekam pioen. De gedeelde derde plaats met 27 ringen was voor de gastrij- ders Lout Vos en Jos Wisse uit Zoutelande. De eerste beker was voor Johnny Wisse, die Diana op de 26 mm ver sloeg. De derde beker ging naar Ilo- na Janse. De eerste gastenbeker was voor de Zoutelandse revelatie van de dag Jos Wisse. De jeugdbe- ker was voor de kleine karaktervol le en de na de middag formidabel rijdende Michèle Koch. .j. In de pollepelkamp bleven de twee eeuwige rivalen Johnny en Diana Wisse over, in extremis stak Diana de 10mm en bewees ander maal haar grote klasse. In Aagtekerke reden zaterdag 40 deelnemers mee tijdens de jaarlijk se klassementswedstrijd. Dagkam pioen werd Johan van den Broeke. Hij miste helaas z'n laatste ring en werd kampioen met 29 van de 30 ringen. De tweede plaats met 27 - ringen was voor Freddy Blaas, de gedeelde derde plaats was voor vier rijders met 26 ringen. De be kerkamp was spannend, er waren vijf rijders met alle acht ringen opt de bekers. Freddy Blaas bleek de beste van deze vijf 'en won de ie beker. De tweede beker was voor Natasja Jobse en de derde voor de zeer goed rijdende Christina La- budzik. Er waren 20 deelnemers die aan de pollepelkamp deelna men, ook hier was Freddy Blaas de sterkste door de 14 mm ring té steken. Rebecca Coomans won de te jeugdbeker, zij wist alle vier dg ringen te steken. terneuzen - Het onafhankelijke raadslid Pim Broekhuysen wil dat B en W van Terneuzen snel maat regelen nemen om de toenemen de overlast van visdiefjes in de bin nenstad te voorkomen. De vogels zoeken steeds meer hun toevlucht op daken van gebouwen aan de Arsenaalstraat en Heren gracht. Ze hebben inmiddels ook jongen. De visdiefjes voelen steeds minder voor het speciale broedge bied dat Rijkswaterstaat in de voor haven liet aanleggen. Een woord voerder van de natuurbescher- mingsvereniging De Steltkluut, door de gemeente ingeschakeld om de aanwezigheid van de vis diefjes te onderzoeken, zegt dat de poepoverlast groter is dan ooit. BenZeker.ni vergelijkt en helpt u op weg! Er werd veel gezongen. Touwtje springen. Lopend door de straten van Goes. Ganzen aan de wandel in de Korte Kerkstraat. foto's Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 25