fTlensenlinq.nl Peter Toornstra 10 I Maandag 6 juli 2009 kijk ook op Nu is hij bij U Heer Alles heeft hij gedaan om te geven en te leven tot aan zijn laatste eer, hij was op en kon niet meer Nu mag U zich ontfermen over zijn leven waarin hij rust mag vinden in Uw geborgenheid Verdrietig, maar met geweldige herinneringen nemen wij afscheid van Peter Toornstra schoonvader van onze kinderen Karin en Nynke Arend en Idelet Schutte Marloes en Pepijn, Petra en Chris, Erwin Frits en Judith Bijl Enno en Esther, Sanne We zijn dankbaar voor wat Peter voor ons en onze kinderen mocht betekenen. Margriet, Thijs en Karin, Guus en Nynke: Zoals God Peter heeft gedragen in zijn leven en sterven, zo zal Hij er ook voor jullie zijn. Peter Toornstra Vol moed ben je de strijd aan gegaan, maar niemand had deze strijd kunnen winnen. Dag makker. Jan en Diana Peter wat zullen we jou enorm missen Sjaak Ko Amelia Guilermi Dick Marijke Jan Paula Cas Ando Corine Yara Yardin Ed EefYaus Willem Lia Huib Sabine Jasmijn Joachim Rogér Ans Jordy Mylo Magriet, Thijs en Karin, Guus en Nynke heel veel sterkte Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Peter Toornstra hoofdagent van politie Zeeland korpsfotograaf Zijn karakteristieke wijze van fotograferen zal in onze herinnering blijven. Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het regionaal college van politie Zeeland: Mr, J.M.Schouwenaar, korpsbeheerder Mr. D.F. Greive, hoofdofficier van justitie E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Peter Toornstra hoofdagent van politie Zeeland korpsfotograaf Fotografie was zijn grote passie waardoor hij altijd in onze gedachten zal blijven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en naaste familie alle kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van politie Zeeland: E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Op donderdag 2 juli overleed onze gewaardeerde collega Peter Toornstra hoofdagent van politie Zeeland korpsfotograaf Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en verdere familie. Namens de ondernemingsraad van politie Zeeland: C.D. Vink, voorzitter F. van der Werf, secretaris Helaas is overleden onze zeer gewaardeerde vriend en collega Peter Toornstra Peter maakte bijna zijn gehele ambtstijd deel uit van ons team. Wij hebben hem ervaren als een goede collega. Door zijn manier van samenwerken en humor zal Peter altijd in onze herinnering zijn. Wij zijn in gedachten bij Margriet, Thijs, Karin, Guus en Nynke. Collega's en oud collega's Team Veere politie Zeeland De echtgenoot van onze collega Margriet, is na een slopende ziekte overleden. Margriet heeft 'haar Peter' thuis intensief en liefdevol verzorgd. Wij wensen Margriet, Thijs, Guus en de verdere familie heel veel sterkte. Je collega's van het klinisch chemisch laboratorium van Ziekenhuis Walcheren en de Oosterscheldeziekenhuizen Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vaste gast Peter Toornstra Café Bommel Je strijd is gestreden, rust nu maar in vrede Na het moedig voeren van een ongelijke strijd is in alle rust ingeslapen mijn lieve man, onze lieve pa, opa en overopa Arnoldus Schipper in de leeftijd van 76 jaar. M.E. Schipper-Goudswaard Ria, John Alice en Dennis, Sem, Fay Roy en Fleur Trudy en Maarten Priscilla en Maarten Mathieu en Francesca, Nathan Arie Wesley Melissa (in herinnering) Stefan Aron Paul en Sira Marvin Salina en Björn, ïmairo 3 juli 2009 Banjaardstraat 54 4456 BR Lewedorp De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 8 juli om 11.00 uur in dorpshuis "De Zandlööper". Zand- kreekstraat 33 te Lewedorp. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in bovengenoemd dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Hij weet wat je hebt geleden in jouw grote dappere strijd. Geschokt omdat het zo snel ging en intens verdrietig door dit grote verlies, hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van mijn vader, onze opa, mijn zoon en innige vriend Izaak Pieter den Dekker Sjaak Groede, 3 april 1956 t Breskens, 3juli 2009 Philippine: Miranda den Dekker Franco Lafertin Enaida, Gitano Oostburg: J.F.N. den Dekker-van den Voorde Middelburg: Maria Geervliet Correspondentieadres: Eilandstraat 1 4553 BN Philippine De uitvaartplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 8 juli om 15.00 uur in "De Ontmoeting" aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Dit weekend bereikte ons het droevige bericht dat Izaak den Dekker op vrijdag 3 juli is overleden. We zullen Izaak herinneren als een betrokken collega met grote inzet voor het vak. Onze gedachten gaan uit naar zijn moeder, dochter, zijn vriendin Maria en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. collega chauffeurs Den Hartogh collega charterchauffeurs Den Hartogh en oud collega's Wat blijft is de emotie... Q DP familieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 10