Jbt QJobTrack.nl PLIEGER.nl DIRECTIESECRETARESSE (m/v) Cd 'Op vakantie' LEZERSEMTRA PZC Accountmanager Ontwerp jij droomkeukens? KEUKENADVISEUR C-Services Holland b.v. Kijk op www.csh4u.nl 42 I Zaterdag 4 juli 2009 Kijk ook op Plieger groeit! Waar je ook in Nederland bent, er is altijd een vestiging van Plieger in de buurt. Wie onze toonzaal betreedt waant zich direct in een andere wereld. Een wereld waarin keukens, droomkeukens wor den. Ben jij creatief en voel jij je thuis in deze inspirerende omgeving? Adviseer jij graag klanten op het gebied van keukens7 Begeleid en coör dineer jij graag projecten? Teken jij droomkeukens in een geavanceerd computerprogramma? En vind je het geen probleem om op koopavond en zaterdag te werken? Reageer dan op deze uitdagende functie voor de vestiging in Goes: Wij bieden: - Een zelfstandige en afwisselende functie met volop ruimte voor eigen initiatief - De mogelijkheid een herkenbare bijdrage te leveren aan het resul taat van een onderneming met een uitstekende reputatie in de markt - Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen Wij vragen: - Opleiding op MBO niveau - Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie - Kennis van producten - Ervaring met Windows, Word en Excel - Woonachtig in de regio Solliciteren: Reageer binnen veertien dagen, via e-mail naar personeelszaken@plieger.nl o.vv. keukenadviseur Goes. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer P de Haze, vestigingsleider. telefoonnummer: 0113 - 24 64 65. Of kijk op www.plieger.nl Werken bij Plieger B.V. is werken bij een succesvolle landelijke groothandel in sanitair, verwarming, elek tra en installatiemateriaal. VVerken bij Plieger is wer ken in een open en infor mele werksfeer met 900 enthousiaste collega's op het hoofdkantoor in Zalt- bommel of een van de 45 vestigingen in Nederland, Werken bij Plieger biedt ie dere dag nieuwe uitdagin gen en ruimte om initiatieven te ontplooien. En dit alles in een dynami sche organisatie, met een platte organisatiestructuur, die iedere dag groeit! Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld Mediawijzer met de krant Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Voor de Raad van Bestuur zoeken wij per direct een 24 uur per week Bedrijfsprofiel Het ZRTI is een zelfstandig radiotherapeutisch instituut waar jaarlijks ruim 1300 kankerpatiënten uit Zeeland en West'-Brabant worden behandeld met ioniserende straling (radiotherapie). Het ZRTI werkt intensief samen niet de verwijzende ziekenhuizen in Bergen op Zoom. Goes. Terneuzen en Vlissingen. Het ZRTI beschikt over ultramoderne apparatuur en hoog gespecialiseerd personeel, dat met grote betrokkenheid klaar staat voor onze patiënten. Onze patiënten waarderen de zorg van het ZRTI. wat heeft geleid tot een zeer goede reputatie bij patiënten, hun familie en verwijzers in het hele werkgebied. Functieomschrijving Het ondersteunen en assisteren van de Raad van Bestuur, de Raad van Toezicht en de Cliëntenraad, door het verrichten van voorbereidende, coördinerende en procesbewakende activiteiten. Intermediair inzake in- en externe contacten. In deze functie ligt de nadruk op de organisatorische ondersteuning in de breedste zin van het woord. Je beheert de agenda, bewaakt acties en de follow-up, filtert schrif telijke en mondelinge communicatie. Ook het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, het zelf standig schrijven van brieven, assisteren bij de samenstelling van het jaarverslag, het ontvangen van bezoekers en het boeken van reizen en hotels hoort bij je takenpakket. De kandidaat die wij zoeken Je gaat zelfstandig te werk. bent proactief en je bent een servicegerichte persoonlijkheid. Communicatie speelt een belangrijke rol.-Je kunt op hoog niveau opereren, maar je hebt tevens een no-nonsense mentaliteit en een collegiale instelling. Je kunt (ook onder hoge druk) goed'overzicht houden en signaleert knelpunten en mogelijke oplossingen. Je beschikt over voldoende financieel inzicht om te ondersteunen bij het samenstellen van de jaarrekening. Verder ben je discreet en op tactvolle wijze doortastend. Je voldoet aan de volgende eisen: hbo werk- en denkniveau: opleiding directiesecretaresse en/of managementassistent; meerdere jaren ervaring in de functie directiesecretaresse en/of managementassistent; ervaring in - en goede kennis van MsOffice; uitstekende communicatieve vaardigheden; zelfstandig, nauwkeurig en gestructureerd werkvermogen; adequaat beoordelingsvermogen; representatieve, flexibele en prettige persoonlijkheid. Wij bieden Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Het ZRTI hecht aan persoonlijke groei en biedt daarvoor diverse mogelijkheden. De organisatie kent goede secundaire arbeidsvoor waarden en een aantrekkelijke verhuiskostenregeling. Het betreft een tijdelijke aanstelling voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. Je verdeelt je werk over 3 dagen, waaronder de vrijdag. Salariëring in FWG schaal 40 (maximaal 2.446,-- bij een fulltime dienstverband). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevr. mr. M.R.E. van Maanen - Engels, beleidsmedewerker bestuurssecretaris, of (vanaf 13 juli) bij mevr. drs. T. Snijders-de Vos MPA, Raad van Bestuur,, telefoonnummer (0118) 427 149. Sollicitaties Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je voor 25 juli 2009 richten aan het Zeeuws Radio- Therapeutisch Instituut, t.a.v. mevr. drs. T.A. Snijders-de Vos MPA. Raad van Bestuur, postbus 380, 4380 AJ Vlissingen of via het e-mail adres van het directiesecretariaat: info(ajzrti.nl. De werving voor deze vacature vindt tegelijkertijd in- en extern plaats. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met VOF de Kunst Exclusieve dubbel-cd 'Op Vakantie' met de leukste liedjes en verhaaltjes voor uw (klein)kinderen. Een cd met zomerse liedjes van VOF de Kunst en een met verhaaltjes van o.a. Annie M.G. Schmidt, Guus Kuijer en Burny Bos. Adviesprijs- 15,95 Lezersprijs 9,95 Exclusief 1,95 verzendkosten. Voor meer informatie en levertijden zie webwinkel. Bij vragen belt u de Klantenservice: 0900 - 20213 52 0,45 per gesprek). if ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel ICT dienstverleners Wij zijn op zoek naar een: 0118 - 419911 Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70