kijk ook op 0 [Densenlinq.nl Familieberichten in iVJemufiiWi h.jobse ®Wisse In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. 28 I Zaterdag 4 juli 2009 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en uw medeleven na het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Pieter Hollebrandse Namens de familie Koudekerke, juli 2009 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Elizabeth Hollestelle-Dalebout Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Dhr. A. Hollestelle Kinderen en kleinkinderen Goes, juli 2009 Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maar de steun die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Leo d'Hont is een enorme stimulans om samen verder te kunnen gaan. Voor al uw medeleven en steun danken wij u hartelijk. Een speciaal woord van dank voor de mooie dienst in de kerk en in het crematorium en aan Miranda Brasser- Picavet van Dela voor de goede begeleiding. Ireend'Hont-Seij kinderen en kleinkinderen Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve ma en liefste oma Sara Johanna de Jonge Saar willen wij u hartelijk dankzeggen. A.J. de Jonge Rina en Peter en kleinkinderen Kwadendamme, juli 2009 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Helena Catharina Francina Knol - Broekhoven willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank zeggen. Hoek, juli 2009 Kinderen,klein- en achterkleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden van Tinus Kramers danken wij u allen hartelijk. Familie Kramers Hulst, juli 2009 Dankbetuiging Anna Meervis-Schout Na het overlijden van mijn moeder werd haar zorgzaam heid en de warmte die zij als mens uitstraalde nog eens overduidelijk tijdens de uitvaartdienst en de begrafenis. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij mij betrokken zijn geweest. Voor mij betekende dit een grote steun. Heikant, juli 2009 Ingrid Mel-Meervis In gedachten zul je altijd bij ons blijven. Onze lieve, spontane en altijd vrolijke zoon en broer. Niek Rentmeester Zoveel belangstelling, medeleven, en reacties na het plotseling overlijden van Niek hebben ons veel steun en troost gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Bas, Tonnie, en Ruud %Goes juli 2009 Dankbetuiging Het voelde goed dat er zoveel mensen om ons heen stonden in de kerk en op de begraafplaats, om afscheid te nemen van mijn man, onze vader en opa Arnold Vael De herinneringen aan hem, die u met ons deelde, deden ons goed. Ook het medeleven tijdens zijn ziekte en de vele brieven en kaarten na zijn overlijden hebben ons enorm gesteund en een warm gevoel gegeven. Hartelijk dank daarvoor. Agnes Vael-Maenhout Arno, Linette, Selma, Thijs Terneuzen Zaamslag, juli 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven in de moeilijke tijd voor en na het overlijden van A.P. (Adri) Schouwenaar betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Schoonhoven, juli 2009 Mevr. P.J. Schouwenaar-Lindenbergh Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze Vader en opa Bert van Sighem zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Jannie van Sighem-Labruyère kinderen en kleinkinderen Westkapelle, juli 2009 Voor alle blijken van medeleven getoond na het overlijden van onze moeder en oma C.M. Stellemans - Declercq betuigen wij u hiermee onze welgemeende dank. Arnold en Rita Stellemans Retranchement, juli 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van onze allerliefste Nico Nelis Vrij heeft ons enorm goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Jeanne Vrij-Hoogerwerf Petra en Bert Vlissingen, juli 2009 Corrie Hoogstrate-Kole 5-07-2005 5-07-2009 Lieve Corrie, al weer 4 jaar zonder jou Zonder jouw liefde Zonder jouw wamite en begrip We missen je nog zo erg. Joh an Kinderen Kleinkinderen Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 In plaats van kaarten Groot is het gemis maar de herinneringen blijven. Door de overweldigende en hartverwarmende belang stelling is het voor ons onmogelijk een ieder persoonlijk te benaderen. Daarom willen we u langs deze weg bedanken voor uw blijk van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Johannes Cornells Sturm Jo Het is ons tot grote steun geweest. Jaantje Sturm-Louws Kinderen en kleinkinderen Gapinge, juli 2009 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Geerard Jan Weststrate betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rilland, juli 2009 uitvaartverzorging bach weg 2 middelburg j tel. Q118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl Dillenburglaan 63, Goes. 0113-2i6815 www.uitva.art.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64