mensen.inq.nl DmkhBiurSn-J 26 I Zaterdag 4 juli 2009 kijk ook op Na een moeilijke laatste levensperiode is onze lieve en fijne moeder, oma en overgrootoma op 98-jarige leef tijd rustig heengegaan Mies Macaré-Onderdijk sinds 26 januari 1969 weduwe van Niek Macaré A 12 september 1910 12 juli 2009 Goes: Ton Macaré Vlissingen: Janny Kaptein Maastricht: Nelleke L'Herminez-Macaré Ad L'HermirTez Den Haag: Roeland L'Herminez Linda F/emming Vlissingen: Ed Macaré Janneke Macaré-Cornelisse Dordrecht: Mariëlle Macaré Milan Vlissingen: F/orisMacaré Marije Berghout Op wens van de overledene zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden. Onze dank voor de goede verzorging gaa t uit naar he t verzorgend en verplegend personeel van woning 25 in "TerReede". Correspondentieadres: A. C. Macaré, Rosenburglaan 207,4385 KL Vlissingen Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn. delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen- gegaammijn lieve man. onze zorgzame vader en opa- Edemond Florimond Martens Mon echtgenoot van Magdalena Leonie Martens-Scherbeijn Hij overleed in de leeftijd van 97 jaar. Aardenburg: Madelein Martens-Scherbeijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen 1 juli 2009 Gaaiperswei 131,4527 HD Aardenburg U kunt afscheid nemen van hem in het mortuarium van het ziekenhuis te Oostburg, Pastoor van Genklaan 6. op zondag 5 juli van 11.00 tot 11.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 6 juli om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geertje van Munster-de Stigter ik Gorinchem, 29-01-1940 t Middelburg, 03-07-2009 'En alleen is leven leven als het tot den dood ontroert' A.M.de Jong Oost-Souburg: Jan van Munster 's-Gravenwezel (B): Anna Lorene van Munster- Arie Stelloo Annabel Aplonia Onze dank gaat uit naar dokter J.C. Meulmeester en de goede verzorging van het personeel van het Sint Jans Hospice de Casembroot. Geertje is thuis. Wilt u nog even bij haar zijn dan kan dat op dinsdag 7 juli a.s. van 18.00 tot 20.30 uur in de Vlissingsestraat 239,4388 HCte Oost-Souburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 8 juli om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geertje hield van bloemen. Tristes, mais pas comme ceux qui n'ont pas d'espoir... Vol dankbaarheid ontvingen wij op maandag 29 juni uit Gods hand onze lieve dochter Noa Carina Diep verdrietig hebben we haar drie dagen later weer aan Hem afgestaan. Noa wordt D.V. zaterdag begraven. El ie en Lies Mukuna-Adelaar p/a Jan Steenstraat 1, 4532 HD Terneuzen Diep bedroefd delen wij u mee, dat door de Heere na enkele zorgvolle dagen weer uit ons midden is weggenomen ons lief kleindochtertje en nichtje NOA CARINA Jean-Paul Mukuna Kees en Carina Adelaar Jan Steenstraat 1, 4532 HD Terneuzen Achter de tranen bij dit afscheid, schuilt de glimlach van de herinnering. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en ouwe oma Anthonetta Wilhelmina Pleijte-Karelse weduwe van Marcus Pleijte in de leeftijd van 98 jaar. J.N. Pleijte Nienke en André Saskia en Roland N.J. Pleijte en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Valckevoor de goede en liefdevolle zorg aan onze moeder gegeven. Goes, 2 juli 2009 Correspondentieadres: J.Q.C. Lenshoeklaan 6,4481 BS Kloetinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 7 juli om 13.15 uur in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Geerteshuis. Zij hield van bloemen. Verdrietig maar onvermijdelijk is het overlijden van Chantal Verwijs-Murre Huib en Wil Murre Carmen, Cent en kinderen Anita. Ronald en kinderen Rust zacht lieve Chantal Ik zal je nooit vergeten Kapelle: Johnny Monique Sharon Jesse Verdrietig en onder de indruk zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw Chantal Verwijs Wij wensen Kees, Bryan, Chanel-Joëlle, Joey en verdere familie veel sterkte toe. André en Marian Timmerman Sander en Sabine Nu horen we je nooit meer trappelen... Fieve Piet we zullen je erg missen Frank Menno Anro Janny Jan Kees Chris Laurens Maatje Jacquelien Ineke Kristel Carla Hilde Monique Tessa Marieke V. Astrid Marieke M. Jacqueline Tineke Petra Jannewekken 10, Zierikzee Wij danken u oprecht voor uw warme belangstelling tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Gabriëlla Maria Christina de Booij-van Damme Gabby Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken hebben ons goed Ondanks ons verdriet sterkt het ons te weten hoeveel Gabby voor velen betekend heeft. R.A. de Booij Werner Roger en Colinda Peter en Natasja Aniek Leonie Wilko Femke Kloosterzande, juli 2009 DANKBETUIGING Je leven is geleefd De strijd, die is gestreden De woorden zijn gezegd Je daden zijn verleden Je reizen zijn volbracht De liefde is gegeven Je keuzes zijn gemaakt Maar we gaan je nooit, nee, nooit vergeten De familie van Daele dankt u voor de blijk van medeleven die zij mochten ontvangen bij het afscheid van Raymond van Daele. DANKBETUIGING In plaats van kaarten. Een woord, een gebaar of een kaart het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma Godelieve Gabriëlla Dekkers-Verraes Marie-Jeanne en Staf Ferket-Dekkers Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, juli 2009 Voor de vele blijken van vriendschap en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Simon Jakob de Feiter - Siem betuigen wij u onze welgemeende dank. C. de Feiter-Rentier Leo en Koosje Ada en Leo Odette Lulu Nieuwerkerk, juli 2009 De zeer grote belangstelling en het meeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het over lijden van onze vader en opa Maarten Hengst heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons goed gedaan. Kinderen klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62