IDensenjnq.nl Wies Joke van Leemput ÜygrJü dsn 24 I Zaterdag 4 juli 2009 kijk ook op Ons 60 jarig Huwelijksfeest is voor ons een onvergetelijke dag geworden. Hartelijk bedankt voor: De vele gelukwensen De kaartjes De Cadeaus De Bloemen De Giften aan het KWF Kloosterzande Vandaag is onverwacht onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder gestorven. Zij was voor ons het voorbeeld van liefde. Ma is 76 jaar geworden. Carolien van Boven - Hamelink Sinds 6 december 1999 weduwe van Cees van Boven Ella en Ronald Robin en Jacqueline Ashley, Naomi Michael en Nadia Lynn, Mick Dennis en Dicky Thijs en Elly Nathaly en Mare Kayleigh, Fay Danny en Stephanie André en Carolien Valérie, Sofia, Fleur V Jennie en Jan Cor Marco en Silvia 2 juli 2009 Correspondentieadres: Beethovenhof 84 4536 AB Terneuzen Ma is plotseling ernstig ziek geworden. Ze heeft het rustig aanvaard en moedig gedragen. Net als in de afgelopen tien jaar waren haar gedachten voortdurend bij Pa. Ze heeft hem erg gemist maar nu zijn ze weer samen voor altijd. Op dinsdag 7 juli om 12.00 uur willen wij Ma gedag zeggen tijdens een samenzijn in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U bent daarbij van harte welkom. Na afloop van de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten. Als u geen schriftelijke uitnodiging voorde afscheidsdienst heeft ontvangen, hopen wij dat u deze advertentie als zodanig wilt be schouwen. Na een erg kort ziekbed is overleden de moeder van onze goede vriend Carolina van Boven-Hamelink Wij wensen Marco, Silvia en familie veel sterkte. Je vrienden van GT Manuel en Jet, Frank en Isabel Ie, Maarten en Véronique, Ronald en Daniella, Steven en Ilse, José en Lynda, Peter en Ingrid, Kees en Mireille, Stefan en Danielle, Huib en Donja, Joost en Kirstie Tot ónze diepe droefheid nam de Heere, op Zijn tijd en wijze, maar voor ons geheel onverwachts, uit ons midden weg mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame papa Clasinus de Koster in de leeftijd van 38 jaar. M. de Koster-van den Berge Jan Rosanne Bart 2 juli 2009 Zuidweg37A 4413 NL Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 7 juli om 9.30 uur gehouden in de kerk van de Geref. Gemeente in Ned., Stationsweg 2 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Gelegenheid tot condoleren maandag 6 juli van 19.30 tot 20.50 uur en na de begrafenis in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen, hebben, dan verzoeken wij a deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een ernstig ongeval van ons weggenomen onze innig geliefde zoon broer zwager en oom Clasinus de Koster Echtgenoot van Maria Cornelia van de Berge 1 januari 1971 12 juli 2009 Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kapelle: Wolfhaartsdijk: Ooltgensplaat: Baarland: Krabbendijke: Stavenisse: Kruiningen: Kapelle: S'Heer- Hendrikskinderen: Erichem: Krabbendijke: S'Heer-Abtskerke: Meliskerke: Kruiningen: S'Gravenpolder: Waarde: Hansweert: J. de Koster C. de Koster Riemens lannie en Jan van Manen Gerard en Arjanne Fijan Dini (in liefdevolle herinnering) Corrie en Ad Bijnagte Piet en Ina de Koster Nel en Hans van Gurp Kees en Lydia de Koster Thijs en Rika de Koster Jan en Evelien de Koster Johan de Koster Wim en Mariëlle de Koster Rien en Anita de Koster Jannet en Henk Dorrestijn Ko en Jacobien de Koster Mart en Mascha de Koster Klazien en Kees Wisse Ria de Koster Anneke en Rini de Kome Krien en Rika de Koster Dani en Frannie de Koster Neven en nichten Kruiningen, 2 juli 2009 Met grote droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde kleinzoon en (achter) neef Clasinus de Koster Sterke de Heere Marianne en de kinderen in dit zware verlies. Yerseke: J.C. Sinke-Kole Yerseke: Willie en Huib Minnaard-Sinke Biezelinge: Sanny en Jaspér Dingemanse-Sinke Wolphaartsdijk: Pieten Matty Sinke-Kole Rilland: Isaac en Marina Sinke-Vermerris 's-H.Arendskerke: Rinus en Conny Sinke-de Bel Goes: Cathrien en Cees Staal-Sinke (Achter) neven en nichten Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoon zoon, zwager, oom en kleinzoon Clasinus de Koster B. van den Berge J.C. van den Berge-Sinke Johan en Karin van den Berge-Vat Marco, Marije, Rick, Robbert, Marilené Arjan en Marleen van den Berge-van der Hart Bram Rianda en Mare Poortvliet-van den Berge Marius, Albart Frannie en Danni de Koster-van den Berge Pieter van den Berge Martjan van den Berge J.C. Sinke-Kole Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze geliefde (achter)neef Clasinus de Koster Moge de Heere Marianne met de kinderen en verdere familie sterken in dit grote verlies. Ooms en tantes Van den Berge (Achter)neven en nichten Met ontroering hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van onze gewaardeerde werkgever Klaas de Koster Wij zullen zijn enthousiasme en spontaniteit nooit vergeten. Marianne, kinderen en familie veel sterkte en Gods troost toegewenst in deze moeilijke tijd. Familie Harthoom Familie Kriekaard Jacco-Jan Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud. Bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Na langzaam verval van krachten is rustig van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe llda Maria de Clerck sinds 30 maart 1973 weduwe van Marinus Jacobus Riemens Levenspartner van Gerardus Antonius Vermeersen t Aardenburg, 3 september 1920 t Sluis, 3 juli 2009 Weert: Bram en Thea Paul en Sri, Noah Stefan en Lilly Rhenen: Willy en Gonny Martin en Margreta Matthijs en Timon Robin en Stella Sluis: Ria en Wim t Annemarie en Martin, Lars Terneuzen: Lieneke t en Jan Adriana Jacco en Cathy, Elena Sluiskil: Marianne en Johan Correspondentieadres: Hans Wiegelplein 7 4524 AZ Sluis De dienst van woord en gebed voorafgaande aan de crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op vrijdag 10 juli om 13.30 uur in de Nederlands Hervormde kerkte Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de kerk. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum "Rozenoord" afdeling Kolfweide voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen. En iedereen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien. Zo heeft de aarde ons,geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Wij willen iedereen bedanken voor alle warmte en hartelijkheid die wij mochten ervaren na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Arjaan Hollestelle Wij hebben uw belangstelling zeer gewaardeerd. Goes, juli 2009 Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60