Familieberichten (J| ITlensenlinq.nl Oyhuref} Overleden Olger 24 I Zaterdag 4 juli 2009 kijk ook op Jannick Paolo zoon van René de Jager en Morea Franse broertje van Bente 29 juni 2009 Smientstraat 6 4451DZ Heinkenszand Met grote droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde kleinzoon en (achter)neef Clasinus de Koster Sterke de Heere Marianne en de kinderen in dit zware verlies. Yerseke: J.C. Sinke-Kole Yerseke: Willie en Huib Minnaard-Sinke Biezelinge: Sanny en Jasper Dingemanse-Sinke Wolphaartsdijk: Pieten Matty Sinke-Kole Rilland: Isaac en Marina Sinke-Vermerris 's-H.Arendskerke: Rinus en Conny Sinke-de Bel Goes: Cathrien en Cees Staal-Sinke (Achter) neven en nichten Als Als je de dingen niet meer weet, als je de namen niet meer kent en wat je weet meteen vergeet, zodat je onherkenbaar bent. Dan denken we aan de weg door jou gegaan en weten dat je het niet voor niets hebt gedaan. Dag lieve ma We houden van je. Ellen en Krijn Jaap en Coby Noor en Ad Bruinisse, 2 juli 2009 Tot onze diepe droefheid nam de Heere, op Zijn tijd en wijze, maar voor ons geheel onverwachts, uit ons midden weg mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame papa Clasinus de Koster in de leeftijd van 38 jaar. M. de Koster-van den Berge Jan Rosanne Bart 2 juli 2009 Zuidweg 37A 4413 NL Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 7 juli om 9.30 uur gehouden in de kerk van de Geref. Gemeente in Ned., Stationsweg 2 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Gelegenheid tot condoleren maandag 6 juli van 19.30 tot 20.30 uur en na de begrafenis in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een ernstig ongeval van ons weggenomen onze. innig geliefde zoon broer zwager en oom Clasinus de Koster Echtgenoot van Maria Cornelia van de Berge Ac 1 januari 1971 t 2 juli 2009 Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kapelle: Wolfhaartsdijk: Ooltgensplaat: Baarland: Krabbendijke: Stavenisse: Kruiningen: Kapelle: S'Heer- Hendrikskinderen: Erichem: Krabbendijke: S'Heer-Abtskerke: Meliskerke: Kruiningen: S'Gravenpolder: Waarde: Hansweert: J. de Koster C. de Koster Riemens Jannie en Jan van Manen Gerard en Arjanne Fijan Dini (in liefde\>olle herinnering) Corrie en Ad Bijnagte Piet en Inade Koster Nel en Hans van Gurp Kees en Lydia de Koster Thijs en Rika de Koster Jan en Evelien de Koster Johan de Koster Wim en Mariëlle de Koster Rien en Anita de Koster Jannet en Henk Dorrestijn Ko en Jacobien de Koster Mart en Mascha de Koster Klazien en Kees Wisse Ria de Koster Anneke en Rini de Korne Krien en Rika de Koster Dani en Frannie de Koster Neven en nichten Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoon zoon, zwager, oom en kleinzoon Clasinus de Koster B. van den Berge J.C. van den Berge-Sinke Johan en Karin van den Berge-Vat Marco. Marije, Rick, Robbert, Marilené Arjan en Marleen van den Berge-van der Hart Bram Rianda en Mare Poortvliet-van den Berge Marius, Albar't Frannie en Danni de Koster-van den Berge Pieter van den Berge Martjan van den Berge J.C. Sinke-Kole Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze geliefde (achter)neef Clasinus de Koster Moge de Heere Marianne met de kinderen en verdere familie sterken in dit grote verlies. Ooms en tantes Van den Berge (Achter)neven en nichten Met ontroering hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van onze gewaardeerde werkgever Klaas de Koster Wij zullen zijn enthousiasme en spontaniteit nooit vergeten. Marianne, kinderen en familie veel sterkte en Gods troost toegewenst in deze moeilijke tijd. Familie Harthoorn Familie Kriekaard Jacco-Jan Kruiningen, 2 juli 2009 De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen. En iedereen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien. Zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Wij willen iedereen bedanken voor alle warmte en hartelijkheid die wij mochten ervaren na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Arjaan Hollestelle Wij hebben uw belangstelling zeer gewaardeerd. Goes, juli 2009 Kinderen en kleinkinderen Tristes, mais pas comme ceux qui n'ont pas d'espoir... Vol dankbaarheid ontvingen wij op maandag 29 juni uit Gods hand onze lieve dochter Noa Carina Diep verdrietig hebben we haar drie dagen later weer aan Hem afgestaan. Noa wordt D.V. zaterdag begraven. Elie en Lies Mukuna-Adelaar p/a Jan Steenstraat 1, 4532 HD Terneuzen Na een moeilijke laatste levensperiode is onze lieve en fijne moeder, oma en overgrootoma op 98-jarige leef tijd rustig heengegaan Mies Macaré-Onderdijk sinds 26 januari 1969 weduwe van Niek Macaré Ac 12 september 1910 12 juli 2009 Goes: Ton Macaré Vlissingen: Janny Kaptein Maastricht: Nelleke L'Herminez-Macaré Ad L'Herminez Den Haag: Roeland L'Herminez Linda F/emming Vlissingen: Ed Macaré Janneke Macaré-Cornelisse Dordrecht: Mariëlle Macaré Milan Vlissingen: Flor is Macaré Marije Berghout Op wens van de overledene zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden. Onze dank voor de goede verzorging gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van woning 25 in "TerReede". Correspondentieadres: A. C. Macaré, Rosenburglaan 207,4385 KL Vlissingen Geertje van Munster-de Stigter ik Gorinchem, 29-01-1940 t Middelburg, 03-07-2009 'En alleen is leven leven als het tot den dood ontroert' A.M.de Jong Oost-Souburg: Jan van Munster 's-Gravenwezel (B): Anna Lorene van Munster- Ar ie Steil oo Annabel Aplonia Onze dank gaat uit naar dokter J. C. Meulmeester en de goede verzorging van het personeel van het Sint Jans Hospice de Casembroot. Geertje is thuis. Wilt u nog even bij haar zijn dan kan dat op dinsdag 7 juli a.s. van 18.00 tot 20.30 uur in de Vlissingsestraat 239, 4388 HCte Oost-Souburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 8 juli om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geertje hield van bloemen. Achter de tranen bij dit afscheid, schuilt de glimlach van de herinnering. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en ouwe oma Anthonetta Wilhelmina Pleijte-Karelse weduwe van Marcus Pleijte in de leeftijd van 98 jaar. J.N. Pleijte Nienke en André Saskia en Roland N.J. Pleijte en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Valcke voor de goede en liefdevolle zorg aan onze moeder gegeven. Goes, 2 juli 2009 Correspondentieadres: J.Q.C. Lenshoeklaan 6,4481 BS Kloetinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 7 juli om 13.15 uur in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Geerteshuis. Zij hield van bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44