Familieberichten tw fTlens9nljnq.nl Dibilhsiufeiffe 26 I Zaterdag 4 juli 2009 kijk ook op Nu horen we je nooit meer trappelen... Lieve Piet we zullen je erg missen Frank Menno Anro lanny jan Kees Chris Laurens Maatje jacquelien Ineke Kristel Carla Hilde Monique Tessa Marieke V. Astrid Marieke M. Jacqueline Tineke Petra Jannewekken 10, Zierikzee Van Jezus in leven en sterven Een bijzonder mens is gestorven Peter Toornstra iV 25-06-1957 Amsterdam 102-07-2009 Middelburg mijn allerliefste man en onze geweldige zorgzame vader MargrietToornstra-Meems Thijs en Karin Guus en Nynke Duunmede29 4337 BC Middelburg Wij vinden het fijn als u aanwezig bent bij de afscheidsdienst en begrafenis. Deze dienst wordt gehouden in ons kerkgebouw. Klein Vlaanderen 75 in Middelburg en vindt plaats op 7 juli om 13.00 uur. Daarna gaan wij Peter begraven op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Als familie willen wij in rust afscheid nemen van Peter. Daarom hebben wij er voor gekozen tijdens deze dagen geen gelegenheid te geven ons te condo leren of bezoek aan huis te brengen Verdrietig maar onvermijdelijk is het overlijden van Chantal Verwijs-Murre Huib en Wil Murre Carmen, Cent en kinderen Anita, Ronald en kinderen Rust zacht lieve Chantal Ik zal je nooit vergeten Kapelle: lohnny Monique Sharon Jesse Lieve Chantal Zo jong. Zo gevochten. Toch verloren Chantal Verwijs-Murre André en Corine, Lisanne, Rick Hans en Marjo Ria en kinderen Verdrietig en onder de indruk zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw Chantal Verwijs Wij wensen Kees, Bryan, Chanel-Joëlle, Joey en verdere familie veel sterkte toe. André en Marian Timmerman Sander en Sabine 't Verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam je kon niet zeggen wat je voelde we wisten niet wat je bedoelde het was niet meer uit te leggen we hadden nog zoveel te zeggen Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensfase is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Tona Pieternella Versendaal-Capelle ~To~ 21 juli 1934 f2 juli 2009 Onze dank gaat uit naar de medewerkers, verpleegkundigen en doktoren van zorgcentrum "In 't Opper" en verpleeghuis "Cornelia" A. Versendaal Ellen en Krijn Jaap en Coby Noor en Ad kleinkinderen en achterkleinkinderen Dr. de Kockstraat 79-9 4311 EL Bruinisse De afscheidsdienst zal dinsdag 7 juli om 13.30 uur ge houden worden in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Kort na het overlijden van onze moeder, is nu ook onze lieve zus, schoonzus en tante overleden To Versendaal-Capelle 21 juli 1934 2 juli 2009 Nieuwerkerk, Dirk Capelle Willy Capelle-Pankow Bruinisse, Lydie Wiebrens-Capelle Sam Wiebrens neven en nichten We blijven aan je denken. We houden van jou. Bruinisse, 2 juli 2009 Als je ouder wordt en je niet meer weet waar je bent en je niemand meer herkent. Als je lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn dat God dit komt bevrijden. Mirella en jimmy Remy Dyamo Djody Melissa en Gino Shannon Serena Kaylee IN PLAATS VAN KAARTEN Ik zal hun één hart en één weg geven, zodat zij Mij vrezen al de dagen. Jer.32: 39 Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, is zacht en kalm overleden mijn lieve zorgzame man, mijn broer, onze zwager en oom Arie Visser in de leeftijd van 91 jaar. N. Visser-Schout en overige familieleden Vlissingen, 2 juli 2009 Correspondentieadres: Breitnerlaan 26,4382 VT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dins dag 7 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar om 13.30 uur een dankdienst worden gehouden, waarna we hem om 14.30 uur naar zijn laatste rustplaats zullen brengen op de Algemene Begraaf plaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. ijl Het heeft ons goed gedaan dat zovelen hun medeleven hebben getoond, na het tragisch overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa Willem Brasser Uit aller naam: Mevrouw M. Brasser-Verhage Koudekerke, juli 2009 Voor de vele blijken van vriendschap en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Simon )akob de Feiter Siem betuigen wij u onze welgemeende dank. C. de Feiter-Rentier Leo en Koosje Ada en Leo Odette Lulu Nieuwerkerk, juli 2009 De zeer grote belangstelling en het meeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het over lijden van onze vader en opa Maarten Hengst heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons goed gedaan. Kinderen klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, juli 2009 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en uw medeleven na het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Pieter Hollebrandse Namens de familie Koudekerke, juli 2009 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Elizabeth Hollestelle-Dalebout Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Dhr. A. Hollestelle' Kinderen en kleinkinderen Goes, juli 2009 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve ma en liefste oma Sara Johanna de Jonge Saar willen wij u hartelijk dankzeggen. A.J. de jonge Rina en Peter en kleinkinderen Kwadendamme, juli 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven in de moeilijke tijd voor en na het overlijden van A.P. (Adri) Schouwenaar betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Schoonhoven, juli 2009 Mevr. P.J. Schouwenaar-Lindenbergh Kinderen, klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28