vertellen hele zomer hun verhaal opruiming Jan Stins Deelnemers Kerkenpad Live in Kortgene Spaanse muziek met heel veel keus lange vorststraat - goes B Zaterdag 4 juli 2009 23 Protestantse Kerk Protestantse Mariakerk R.K. Bonifaciuskerk Protestantse Catharinakerk Alle kerken langs het Bevelandse kerkenpad hebben wel iets bijzon ders. Vanbinnen, vanbuiten of in het meubilair. Wolphaartsdijk Kloetinge 's-Heer Arendskerke Heinkenszand 's-Heer Abtskerke Kwadendamme Hoedekenskerke limmjr Oudelande Baarland Donja Odijk foto's Willem Mieras Ook in Borsele vervalt kapvergunning bomen HEINKENSZAND - In navolging van onder meer Goes schrapt ook de gemeente Borsele de kapvergun ning voor bomen. Nu is er nog een vergunning nodig voor bo men met een stamdikte van meer dan twintig centimeter. Borsele laat een lijst met waardevolle bo men maken. Voor het kappen van die bomen blijft wel een vergun ning nodig. De Borselse gemeente raad nam deze week een motie aan waarin B en W wordt opgedra gen het nieuwe kapbeleid per 1 ja nuari in te voeren. uurwerkmaker/ instrumentmaker Leverancier van kwaliteitshorloges en antieke klokken. damplein 7, middelburg t 0118-636635 www.janstins.nl Kleine brand in Coese kledingwinkel GOES - In kledingwinkel Bevahuis aan de Lange Vorststraat in de Goe- se binnenstad heeft gisteren een klein brandje gewoed. De medewerkers alarmeerden de brandweer toen ze rook uit het pla fond zagen komen. Dat werd ver moedelijk veroorzaakt door kort sluiting. De brand werd vanwege de dichte bebouwing meteen opgeschaald tot middelbrand. Daarom rukten twee blusvoertuigen en een ladder wagen uit. Het brandje was snel onder controle. KORTGENE - In café Graaf van Bu ren in Kortgene treedt vanavond de Zeeuwse band Straight 4 op met 'sound of the sixties', coun try- en rocknummers. Het optre den begint om 21.30 uur. GOESE SAS - Spaanse akoestische muziek klinkt morgen bij café 't Loze Vissertje aan het Goese Sas bij Wilhelminadorp. De Zeeuwse band Basta geeft er dan een con cert vanaf 16.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 25