havo-diploma Andrea Boot uit Middelburg slaagde voor het vmbo, gemengd theoretisch, aan het Goese Lyceum. Ze deed economie. door Miriam van den Broek Wat was het leukste van de hele schooltijd? „Eigenlijk vond ik mijn hele schooltijd wel leuk, maar gezellig kletsen in de les met vriendinnen en naar de stad gaan in tussenuren was toch wel het al lerleukste." Wat was het vervelendste van de hele schooltijd? - „Dat ik van havo naar vmbo moest en dus niet meer bij mijn vriendinnen in de klas kon zitten." Wie was de leukste docent(e)? „Ik heb meerdere docenten die ik erg leuk vond. Maar vooral meneer Broekhoven van wiskunde, me neer Maas van aardrijkskunde en mevrouw Van Koe- veringe van Engels vond ik erg aardig." Wie ga je het meest missen? „Mijn vriendinnen Evy en Monique!" Wat was de leukste klas waar je in hebt gezeten? „4Vmbo. Dat was een supergezellige klas." Hoe zou je-je school(tijd) in een paar zinnen beschrij ven? „In de eerste klas van de havo zat ik natuurlijk in een nieuwe klas, maar na de tweede klas havo moest ik naar het vmbo. Dat kwam omdat ik slechte cijfers had voor natuurkunde en scheikunde. In de derde en de vierde van het vmbo zat ik toen op een andere school. Alles was nieuw en ik moest er weer wennen. Maar ik heb ook daar twee hele leuke jaren meege maakt." Welk vak was het leukste? „Engels. We kregen niet alleen heel goed les, maar te gelijk hadden we er ook veel lol. Daarnaast vind ik Engels gewoon een leuke taal." Wat was het moeilijkste? „Dat is toch wel wiskunde." Wat zou je - terugkijkend - aan je school willen verande ren? „Ik zou eigenlijk niks willen veranderen, maar als ik toch iets moet noemen: misschien kan de kantine wel een beetje leuker gemaakt worden." Waf ga je nu doen? Ik ga nu door naar de vierde klas havo. Want ik wil toch wefheel graag alsnog mijn havo-diploma beha len." Andrea Boot uit Middelburg doet nu vakantiewerk in een speelgoedzaak. foto Ronald den Dekker CSC Prins Maurits, Middelharnis De Zeeuwse geslaagden zijn: Vmbo, BBL: Ben Verwijs, Sint Philipsland; Maria Jonker - Zierikzee; Eline Knop - Oosterland; Quinta van Weenen - Tholen; Esther van Westen - Sint Philipsland; Joanne Moerland - Ooster land; VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg Gerlinde Bolier - Bruinisse; Mario Brokx - Bruinisse; Sjoerd Flikweert - Zierikzee; Naomi Geuze - Oosterland; Barbera Kosten - Sint Philipsland; Willianne den Boer - Nieu- werkerk; Leonie Dooge - Nieuwerkerk; Mar cel van Duuren - Sint Philipsland; Stephanie Kosten - Sint Philipsland; Mare Noorthoek - Sint Philipsland; Arie Pronk - Oud-Vosse- meer; VMBO, theoretische leerweg Michelle van de Beek - Nieuwerkerk; Dome- nique van den Berge, Bruinisse; Christiaan Biemond - Oosterland; Marinus Bolle - Oos terland; Carlijn Bomas - Sint Philipsland; Jan Willem de Bruine - Bruinisse; Wilbert van Dijke - Sint Annaland; Pepijn den Engelsman - Sint Annaland; Marieke van den Hamer - Brouwershaven; Martine de Jonge - Ooster land; Johan Lipman - Bruinisse; Reinier Looij - Oosterland; Pieter van der Male - Zonne- maire; Mariske Schot - Zierikzee; Marinka van Strien - Bruinisse; Marnix de Valk - Oos terland; Nienke van de Velde - Dreischor; Li- sanne van de Velde - Sint Philipsland; Anne- lies Verhoek - Oosterland; Bernardo Verweij - Nieuwerkerk; Jeroen Vos - Sint Philipsland; Madeion Wielaart - Bruinisse; Joost van Win kelen - Sint Philipsland; HAVO, profiel cul tuur en maatschappij; Annemieke de Ruijter - Kerkwerve; Paulien Schiettekatte - Nieu werkerk; Sanne van der Sluis - Zierikzee; HAVO, profiel economie en maatschappij Elène Capelle, Nieuwerkerk Mark-Peter Mac- gregor - Sint Annaland; Esther Muller - Brui nisse; Basjan Quist - Sint Philipsland; Ri chard Schenkel - Tholen; Sofie Walpot - Bruinisse; Iris Wiebrens - Bruinisse; HAVO, profiel natuur en gezondheid Dianne Aarnoudse - Bruinisse; Martine Flik weert - Oosterland; Annerie Hofland - Poort vliet; Esther Struik - Ellemeet; Dorien Vogel - Bruinisse; Mandy Wierenga, Zierikzee. HAVO, profiel natuur en techniek; Job-Jan Klompe - Zonnemaire; VWO, profiel natuur en gezondheid Annet den Boer - Burgh-Haamstede; Jaco- mien den Boer - Burgh-Haamstede; Hanna Maassen - Zierikzee; Jolien van der Sluis - Zierikzee Vwo, profiel natuur en techniek Timmy Weerwag, Oud-Vossemeer. Praktijkschool Hulst Vorkheftruckcertificaat Kenneth Adriaensen, Kieldrecht; Stijn Bous- sen, Hulst; Yomarck Cruz, St. Jansteen; Bilal Gök, Hulst; Arjan Kosten, Hulst; Thierry van Leeuwen, Hulst; Kevin Serrarens, Kloosterzande; Job Verstraeten, Axel. Elektrode-lassen (niveau 1-NIL) Stijn Boussen, Hulst (theorie); Leon ten Ha ke, Spui (theorie); Toby Rodrigues, Klooster zande (theorie en praktijk). MAG-lassen (niveau 1-NIL)) Yomarck Cruz, St. Jansteen (praktijk); Ange- lo Fermont, Zuiddorpe (theorie); Bilal Gök, Hulst (praktijk); Kenan Karakaya, St. Jan steen (theorie en praktijk); Noël van de Ree, Biervliet (theorie en praktijk); Kevin Vlassenrood, Hulst (theorie en praktijk). VCA (Basisveiligheid) Stijn Boussen, Hulst; Yomarck Cruz, St. Jan steen; Bilal Gök, Hulst; Leon ten Hake, Spui; Nicholas Hesters. Koewacht; Kenan Karaka ya, St. Jansteen; Rudy Kindt, Vogelwaarde; Arjan Kosten, Hulst; Thierry van Leeuwen, Hulst; Noël van de Ree, Biervliet; Toby Ro drigues, Kloosterzande; Remke Rotthier, Koewacht; Kevin Vlassenrood, Hulst; Tim Walgrave, Hulst. Doorstroom naar ROC Marcel van der Borght, Clinge; Nicholas Hes ters, Koewacht; Tessie de Putter, Hulst; Dan ny Vanreusel, Axel; Iris Vermeulen, Oost burg; Helpende Zorg Welzijn (niveau 2) Karlijn van Dam, Naomi DeWitte Uitstroom met een baan. Tamara Baert, Koewacht; Karlijn van Dam, Hulst; Esmeralda de Feber, Kloosterzande; Thierry van Leeuwen, Hulst; Isabelle van Mullem, Kieldrecht; Paulien Smet, Hulst; Vanity Valent St. Jansteen; Naomi DeWitte, Koewacht; Roncalli Scholengemeenschap, Bergen op Zoom De Zeeuwse geslaagden zijn: VWO Adriana van den Berge, Sint Annaland; VMBO Theoretische Leerweg Marijn Hage, Sint Annaland; Marjolein Sche- pens, Sint Maartensdijk; RSG 't Rijks, Bergen op Zoom De Zeeuwse geslaagden zijn: Vwo profiel: Cultuur en Maatschappij Hermine Ispirian, Sint-Maartensdijk; Colin van Winkelen, Sint-Annaland; Vwo profiel: Economie en Maatschappij Anhkhoa Dang, Tholen; Rahul Jagga, Sint-Maartensdijk; Daphne Stalpers, Tholen; Jeroen Veraart, Tholen; Shireen van Wijn gaarden, Tholen; Vwo profiel: Natuur en Gezondheid Titia van As, Tholen; Jasper Slooten, Poort vliet; Vwo profiel: Natuur en Techniek Luuc Duijm, Poortvliet; Jasper Slooten, Poortvliet; Leonie Tichem, Tholen. Havo: Cultuur en Maatschappij Stefanie Buis, Oud-Vossemeer; Jorien Fase, Sint-Annaland; Leonie Heijboer, Sint Anna land; Chantal Hogendoorn, Sint-Maartens dijk; Havo: Economie en Maatschappij Daisy Boogaart, Tholen; Jacques Boudeling, Oud-Vossemeer; Tessa van der Gaag, Sint Philipsland; Renate Hagenaars, Sint Philips land; Leonie Heijboer, Sint Annaland; Janne- ke Hermus, Sint-Annaland; Jordy Hommel, Sint-Annaland; Roy de Klerck, Oud-Vosse- meer; Seray Sunguroglu, Rilland; Ayoub Ti- hani, Tholen; Duncan Weeland, Sint-Maar tensdijk; Havo: Natuur en Gezondheid Stefan Bout, Tholen; Lars Geluk, Oud-Vosse meer; Simon de Jong, Poortvliet; Stefan Lindhout, Sint-Maartensdijk; Naomi van Mierlo, Oud-Vossemeer; Havo: Natuur en Techniek Stefan Bout, Tholen; Rik Jansen, Tholen; Ste fan Lindhout, Sint-Maartensdijk; Havo oude stijl: Cultuur en Maatschappij Ajla Resic, Sint-Maartensdijk. Havo oude stijl: Econ. en Maatschappij Mireille Dorst, Sint-Maartensdijk; Frank den Engelsman, Sint Philipsland; Soufian Tihani, Tholen; VMBO TL Sector: Economie Ahmed Azizi, Oud-Vossemeer; Anne de Bruin, Oud-Vossemeer; Daan Deurloo, Tho len; Jennifer van Elten, Tholen; Annet Haver- mans, Oud-Vossemeer; Marijn de Hond, Tholen; Daniëlle Kooijman, Tholen; Jacintha Lindhout, Poortvliet; Yordi Oppeneer, Tho len; Manon Verkamman, Tholen; Sandra Ver wijs, Sint Philipsland; VMBO TL Sector: Techniek Ahmed Azizi, Oud-Vossemeer; Marijn de Hond, Tholen; Jacintha Lindhout, Poortvliet; Yordi Oppeneer, Tholen; VMBO TL Sector: Zorg en Welzijn Anne de Bruin, Oud-Vossemeer; Jhoney Le Doux, Sint-Annaland; Jennifer van Elten, Tho len; Annet Havermans, Oud-Vossemeer; Daniëlle Kooijman, Tholen; Manon Verkam man, Tholen; Sandra Verwijs, Sint Philips land; Eerder dit jaar slaagden bij het ROC Zeeland: ROC Zeeland, Maritiem Stuurman Werktuigkundige Zeevis vaart SW5: Johannes Weststrate, Yerseke Stuurman Werktuigkundige Kleine Schepen: Kevin Dijkwel, Yerseke; Edwin de Fouw, Hansweert; Ton Garsten, Westmalle; Yorick Paridaen, Breskens Matroos (Matroos binnenvaart): Wim Blok 's-Gravenhage; Francois Diele- man, Oost-Souburg; Pieter Hendriks, Goes; Laurens Kaptein, Terneuzen; Greg Lem- mens, Ekeren; Nicolay Mertens, Merksem (Antwerpen); Alex Pomp, Vogelwaarde; Ivo Rosenberg, Moergestel; Jeffrey Sonke, 's-Gravenpolder Schipper/Machinist Beperkt Werkgebied: Chonco Boekhoudt, Vlissingen; Jeroen Dirk- sen, Vlissingen; Patty Duncan, Vlissingen; Alex Rozier, Vlissingen; Sander Ruts, Haas donk; Jurandy Sambre, Vlissingen Maritiem officier (Zeevaart): Johan van Delft, Kamperland; Chris Kraan, Middelburg; Admar Sinke, Oost-Souburg ROC Zeeland, Techniek Chemisch-fysisch analist (Chemisch ana list): Liuba Atasi, Vlissingen Laboratoriummedewerker (Allround labo rant): Nathan de Feyter, Schoondijke; Ar den van Oost, Kattendijke; Mathem Slabbe- koorn, Terneuzen; Arnold Tettero, Dreischor; Omar Vermeulen, Vlissingen Mechanisch Operator B: Sebastiaan Kas, Vlissingen Procesoperator B: Adri Blom, Middelburg; Rens Jobse, Middel burg; Kevin Koudenburg, Driewegen Primaire timmerkracht: Jesper Poortvliet, Arnemuiden; Adriaan Steenpoorte, Kruiningen Voortgezette timmerkracht: Michel Dellebeke, Vlissingen; Hans van 't Hoog, 's-Gravenpolder; Erik Rijk, Goes; Jan Slager, Brouwershaven Constructie- en apparatenbouwer: Gerwin de Witte, Kapelle; Sylvion Uranie, Vlissingen Monteur Montage Onderhoud: Ruben de Wild, Goes Werktuigbouwkunde: Alexander Dees, Zuidzande; Robin Verduijn, Breskens Afdeling Motorvoertuigentechniek Commercieel bedrijfsleider Onderne mer kleinbedrijf: Kevin van den Heuvel, Goes Voertuigtechnicus (Personenautotechni cus): Rowan Doene, Goes; Richard Poppe, Middel burg; Gijsbert van der Wilt, Kapelle Eerste autotechnicus: Wouter Koelen, Rilland; Sander Tevel, Vlis singen; Ronny van Wingen, Baarland ROC Zeeland, ICT/ Elektro Afdeling Elektrotechniek, Monteur Sterk stroominstallaties (MSI): Raoul Wijs, Middelburg Technicus Sterkstroominstallaties: Guido Jessen, Goes Eerste monteur elektrische bedrijfsinstal- laties (EMBI): Johnny van Koeveringe, Krabbendijke Je verdient goed bij. Daarnaast werk je vroeg in de ochtend, zodat je de rest van de dag vrij bent. WAT STAAT ER TEGENOVER: -Een prima vergoeding - Gratis dagblad PZC - Een leuke zomerbaan -Rest van de dag vrij DtchtbijMedia. Wegener AANMELDEN EN MEER INFORMATIE: Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? Selecteer op www.bezorgers.nl het dagblad dat je wilt bezorgen en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800 - 022 2710. T Word dagbladbezorger voor dagblad PZC!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 167