koste van school 2l IQ Zaterdag 4 juli 2009 15 COLLEGE Het Calvijn College feliciteert van harte alle geslaagden, maar in het bijzonder onze geslaagde leerlingen met het behalen van hun diploma. Veel succes gewenst met de vervolgopleiding. Degenen die nu nog niet geslaagd zijn wensen we sterkte. We zijn dankbaar voor de zegen van God die we op ons samenwerken in onze school mogen ervaren. naland; Lydia Roubos, Vlissingen; Joost Schroevers, Wolphaartsdijk; Remco Staal, Yerseke; Hanneke van der Werf, Ooster- land; Niels Wisse, Aagtekerke; Annelien Wis se, Vlissingen; Mark Witsel, Krabbendijke; Niels Witte, Nieuwdorp zld. Havo, economie en maatschappij en cul tuur en maatschappij Arminda van Beveren,- Kapelle; Maurits Kruis, Middelburg; Annemarie Nieuwdorp, Arnemuiden; Priscilla Radings, Tholen. Havo, natuur en gezondheid Louise van den Bosch, Sint Maartensdijk; Hanneke van Burg, Spui; Sarieke Dekker, Zaamslag; Rens Heger, 's-Gravenpolder; Mariël van Koeveringe, Borssele; Cornelie van Kooten, Goes; Lizette de Koster, 's-Gra venpolder; Elisabeth Luiten, Sint Laurens; Gerardine Marijs, Hoedekenskerke; Mirthe Niemantsverdriet, Hoedekenskerke; Patricia van Noorden, Yerseke; Willemiek Poppe, Middelburg; Kirsten Schroevers, Arnemui den; Babette de Winter, Waarde. Havo, natuur en techniek Dennis de Bat, Zaamslag; Boudewijn Boone, Oostdijk; Jan-Jaap de Bree, Sint Annaland; Taco Coppoolse, Arnemuiden; Bram van den Hoek, Goes; René den Hollander, Melis- kerke; Julian Hollebrandse, Kapelle; Renco Karelse, Borssele; Matthijs Koole, Goes; Robbert Proost, Arnemuiden; Kris Verhulst, Aagtekerke; Jan de Visser, Aagtekerke; Andries Wouters, Meliskerke. Havo, Natuur en Techniek en Natuur en Gezondheid Marten Bakker, Goes; Marc Bal, Yerseke; Jan Pieter Bijnagte, Sint Maartensdijk; Nathalie Bijnagte, Scherpenisse; André Bolier, Scher- penisse; Elise Eggebeen, 's-Gravenpolder; Ja- nita van der Hart, Kruiningen; Niels Koe man, 's-Gravenpolder; Anne Moerdijk, Goes; Daan Moerdijk, Goes; Eline Sturm, Middelburg Hilbert de Vos, Tholen; Karine van der Wart, Tholen. Vwo, cultuur en maatschappij Marije Allemekinders, Kapelle; Suzanne den Boer, Tholen; Annemieke Bol, Tholen; Mariëlle Fieret, Oostdijk; Christel de Goffau, Waarde; Marieke Houtekamer, Krabbendij ke; Adriaan Jansen, Bruinisse; Nadine Klaas- sen, Hoek; Johnny Koesveld, Zaamslag; Ca- rolien Koopman, Sint Maartensdijk; Simone Koster, Borssele; Nelleke Maljaars, Goes; Jo- hanneke Otte, Oosterland; Annelies Poort vliet, Goes; Marieke Prinsen, Meliskerke; Maaike Sturm, Aagtekerke; Janine Trimp, Goes; Martineke Verwijs, Nieuwerkerk; Mat thijs Walhout, Kloetinge; Eline van der Wek ken, Goes. Vwo, economie en maatschappij Johanna van den Berge, Tholen; Alex Blan- kenstijn, Kortgene; Eline van den Bosse, Ka pelle; Maarten den Dekker, 's-Gravenpol der; Adrianne Dieleman, Goes; Tonian van Elsacker, Tholen; Erika van Gilst, 's-Heer Hen drikskinderen; Peter Goedbloed, Middel burg; Marjolein Koster, Krabbendijke; Jan-Kees Lokerse, Arnemuiden; William Ma- rinissen, Middelburg; Joost Moeleker, 's-Gra- venpolder; Mirjam Poppe, Middelburg; Aart Prinsen, Middelburg; Hylke Stelpstra, Mid delburg; Elise Vader, Tholen; Jan-Willem van Vossen, Sint Annaland; Timo Wisse, 's-Gra- venpolder; Jewannes Witte, Nieuwdorp zld. Vwo, natuur en gezondheid Emmelie Brouwer, Middelburg; Marloeska Hoogerhuis, 's-Gravenpolder; Joanne Hoo- gerland, Wolphaartsdijk; Nelleke Lokerse, Kruiningen; Jojanneke Otte, Kapelle; Aman da de Ridder, Arnemuiden; Maurien Rooze- mond, Stavenisse; Lineke Ruissen, 's-Graven polder. Vwo, natuur en techniek Jan van den Ende, 's-Gravenpolder; Reijnder de Feijter, Heinkenszand; Michel Harinck, Goes; Pieter-Jan de Lange, Kapelle; Jan Pros man, Scherpenisse; Arjen Quist, Scherpenis se; Adriaan Quist, Scherpenisse; Mark Treur niet, Middelburg; Lenn de Visser, Aagteker ke, Janinka Zwemer, Zaamslag. Vwo, natuur en techniek en natuur en ge zondheid Jan-Kees van den Berge, Krabbendijke; Lenn- art Driece, Wolphaartsdijk; John Meeuwsen, Krabbendijke; Cora Moerland, Kloetinge; Jos Nieuwenhuijse, Rilland; Sjaak Verhelst, Kruiningen; Werner Vos, Middelburg; Theo Vreugdenhil, Vlissingen; Wilco Wisse, 's-Gra venpolder. Calvijn College Locatie Middelburg Vmbo, theoretische leerweg, zorg en wel zijn Merel Cijsouw, Biggekerke; Lisanne Dees, Oostkapelle; Carline Francke, Westkapelle; Bastiaan Grootjans, Arnemuiden; Hanneke Janse, Domburg; Willine de Korte, Aagteker ke; Lianne Lievense, Westkapelle; Anne Ma rie Marijs, Arnemuiden; Carina Marteijn, Ar nemuiden; Ankie van Mourik, Arnemuiden; Eunice Paardekooper, Oostkapelle; Jan-Peter Wisse, Vlissingen; Roeland Wouters, Melis kerke. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn Pieter van Beizen, Middelburg; Pauline Fran cke, Middelburg; Elina Francke, Meliskerke; Anne-Marie Francke, Middelburg; Elice Hou- mes, Middelburg; Christine Kaljouw, Middel burg; Lydia Koppejan, Meliskerke; Mirjam van Leeuwen, Middelburg; Rozemarie Mal jaars, Aagtekerke; Judith Meulmeester, Arne muiden; Nadiene van Moolenbroek, Middel burg; Lisanne de Visser, Meliskerke; Christi ne de Visser, Aagtekerke; Diane Wouters, Oostkapelle. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Paul Nieboer, Oost-Souburg; Chiel Over- beeke, Middelburg; Gerrit Treurniet, Middel burg; Wim de Visser, Aagtekerke. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Sam Boogaard, Meliskerke; Gilco de Bree, Meliskerke; Pieter Corbijn, Aagtekerke; Har- men Dieleman, Oost-Souburg; Andries van Duijn, Vlissingen; Jaco Maljaars, Domburg; Jeroen van Moolenbroek, Middelburg; Jan Roorda, Middelburg; Bert Wisse, Melisker ke; Rens de Wolf, Middelburg. Vmbo, gemengde leerweg, economie Martin Hage, Vlissingen; Simone van Keu len, Meliskerke; Koen Maljaars, Middelburg; Liseth Poortvliet, Arnemuiden; Pieter Pro voost, Middelburg; Charina Roos, Arnemui den; Sam de Visser, Domburg. Vmbo, theoretische leerweg, economie Rieneke Boterenbrood, Arnemuiden; David Dingemanse, Middelburg; Timo Donze, Mid delburg; Michelle van Eijzeren, Middelburg; Stefanie Janse, Arnemuiden; Esther Jansen, Middelburg; Anne-Maaike Kapaan, Oost-Souburg; Marian Maljaars, Aagtekerke; Annelotte Steenbakker, Biggekerke; Hugo Westerbeke, Meliskerke. Calvijn College Locatie Goes Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn Alida van Buren, Oosterland; Miriam van Dijk, 's-Gravenpolder; Rozanne Donselaar, Oosterland; Ineke Elenbaas, Baarland; Agnes Geschiere, Kruiningen; Jaccolien de Jonge, Scharendijke; Annerie Steendijk, Axel; Lian ne de Witte, 's-Gravenpolder. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en wel zijn Manon Bustraan, Kapelle; Marit van Dorp, 's-Gravenpolder; Michel Giljam, Bruinisse; Patricia Goudzwaard, Terneuzen; Maaike Guiljam, Sluiskil; Renate van Heukelom, Nieuwerkerk; Suzan Hoekman, Hoedekens kerke; Clarie Jacobusse, 's-Gravenpolder; Mariëlle Kesselaar, 's-Gravenpolder; Irene Koppejan, Goes; Elly Koppejan, Goes; Fran- cinda Larnain, 's-Gravenpolder; Lydia van Lie- re, Kloetinge; Nelianne van Luik, Terneuzen; Yvonne Maljaars, Kapelle; Patricia Meijers, 's-Gravenpolder; Maria van Middelkoop, Goes; Esther Murre, 's-Gravenpolder; Mart ha Murre, Terneuzen; Anne Nieuwenhuijse, Hoedekenskerke; Jolanda de Nood, 's-Gra venpolder; Hanneke Pannekoek, Bruinisse; Annemiek van de Velde, Noordgouwe; To- nia de Visser, 's-Gravenpolder; Rozanne Wal hout, Kerkwerve; Alida Weststrate, Nieuw dorp. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Arjen Burger, Borssele; Elzo Keurhorst, Ka pelle; Bas Slingerland, Bruinisse; Harrold de Visser, Nieuwdorp. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Roelof Dieleman, Goes; Niels Goud, Bier vliet; Harry Goudswaard, Goes; Jim Gunter, 's-Heer Hendrikskinderen; Ardjan van Liere, Kapelle; Corné Verhage, Eversdijk; Eric Ver- schuure, Kapelle; Theo Wagenaar, Kapelle; André van der Wekken, Scharendijke. Vmbo, gemengde leerweg, economie Marlies Hoekman, 's-Gravenpolder; Jacco Pij- pelink, Zaamslag; Ria Verhelst, Philippine; Li- sette Timmerman, Kapelle. Vmbo, theoretische leerweg, economie Nick Schreuder„Goes; Hans Mulder, Goes; Marnix de Bat, Zaamslag; Arinda Berman, Eversdijk; Johanna van den Bosse, Lewe- dorp; Dirk-Jan Buijs, Hoek; Martin van Dam, Schoondijke; Nathalie Duerink, Terneuzen; Adeline de Feijter, Hoek; Annemieke den Haan, Borssele; Stefan Hoogstrate, Goes; Jacco van Klinken, Nieuwerkerk; Andreas Murre, 's-Gravenpolder; Robbert Ottervan ger, Wolphaartsdijk; Perry van der Post, Goes; Anthonie Schroevers, Wolphaartsdijk; Jonathan Schroevers, Wolphaartsdijk; Anne ke Witte, Nieuwdorp. Havo, cultuur en maatschappij Jannita Beunder, Middelburg; Riët Blok, Krabbendijke; Adriënne Bustraan, Kamper land; Anne-Marije Dekker, Oostkapelle; Mar leen Eerland, Stavenisse; Maaike Geluk, Tho len; Lenny Geluk, Tholen; Suzanne Goud, Waarde; Nelline Hoogerland, Kruiningen; Jo sephine Janse, Zierikzee; Eefke Jongman, Middelburg; Sarita Joosse, Meliskerke; An- ne-Sophie de Kam, Oostkapelle; Dianne Krij ger, Borssele; Sandra de Looff, Meliskerke; Linda van der Maas, Wissenkerke; Dingena Maris, 's-Gravenpolder; Blaziena Meulmees ter, Arnemuiden; Esther Meulmeester, Goes; Stefanie van Moolenbroek, Middel burg; Anneleen van Moolenbroek, Middel burg; Mirjam Mostert, Goes; Teunette Quist, Tholen; Marissa van der Velde, Tholen; Rosanne van de Vreede, Krabbendij ke. Havo, economie en maatschappij Arco Amperse, Kortgene; Jaap Blok, 's-Gra venpolder; Ruud Bosschaart, Aagtekerke; Hendrik Brons, Poortvliet; William van Dam, Poortvliet; Thomas Dekker, Domburg; Wil lem Don, Yerseke; Ben Dorst, Kapelle; Joost van Driel, Zaamslag; Johnny Eggebeen, Krui ningen; Maurits de Feijter, Lewedorp; Jacco van de Gruiter, Arnemuiden; Janine Hoek man, Goes; Jacoline IJzelenberg, Ooster land; Corné van der Jagt, Yerseke; Wille- mien Jansen, Bruinisse; Annemarie van der Kaaden, Middelburg; Colin van Koeveringe, Arnemuiden; Albert Krijger, Borssele; Jeroen van Kruiningen, Krabbendijke; Hanko Lievense, Westkapelle; Arjan van der Maas, Vlissingen; Niels Markus, 's-Gravenpolder; Arnold Meijer, Krabbendijke; Ilse Meulmees ter, Meliskerke; Jacobus Meulmeester, Arne muiden; Samuël Moens, Middelburg; Ma rianne van Mourik, Kapelle; Martin Otte, Kruiningen; Jos Overbeeke, 's-Gravenpol- der; Kirsten Polak, Kapelle; Anika Quist, Tho len; Irene Reijnoudt, Kapelle; Maarten Rie- mens, Meliskerke; Gosine Roeland, Sint An-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 165