X-factor ging wel ten 14 Zaterdag 4 juli 2009 Laurens Wauters uit Hulst, die meedeed aan de tv-talentenjacht X-factor, heeft zijn papiertje eindelijk binnen. door Paul Begijn Wat was het leukste van de hele schooltijd „Ik heb het meest genoten van de schoolvoorstellin gen van Foxart op het Reynaertcollege, waaraan ik drie keer heb meegedaan." Wat was het vervelendste van de hele schooltijd? „In havo 4 ben ik blijven zitten, dat was wel even minder. Ik was niet de enige, zeker de helft bleef zit ten. School was dat jaar bijzaak." Wie was de leukste docent? „Aan mijn mentor Nicole van der Mee heb ik veel te danken gehad tijdens mijn X-factor-avontuur. Zij stond volledig achter me tijdens de talentenjacht en heeft ervoor gezorgd dat ik vrijstelling kreeg van school om naar Hilversum te gaan om op te treden." Wie ga je het meeste missen? „Eigenlijk niemand. Ik sluit deze periode af en laat het achter me. Er breekt een nieuwe tijd aan." Wat was de leukste klas waar je in hebt gezeten? „Havo 4 was echt een beestenboel. We zaten meer op café dan in de klas. Het was lang leve de lol. Die lol ging er echter wel af toen de halve klas aan het einde van het schooljaar bleef zitten." Hoe zou je je schooltijd in een paar zinnen beschrijven? „Het was een geweldige tijd met als hoogtepunt mijn avontuur bij X-factor. Met een minimale inzet heb ik uiteindelijk het maximale eruit gehaald." Welk vak was het leukste? „Ik was er meer voor de lol dan voor de vakken. Al leen naar gym ging ik graag." War was het moeilijkste? „Met wiskunde heb ik heel veel moeite gehad. Dank zij bijles van de vader van een vriend ben ik echter wel geslaagd met een voldoende voor wiskunde." Wat zou je - terugkijkend - willen veranderen? „Een betere inzet en hogere punten. Vooral tijdens X-factor word je echt geleefd, er komt zo veel over je heen. Dat ging in die maanden ten koste van school. Gelukkig heb ik me daarna goed herpakt." War ga je nu doen? „Ik zou aanvankelijk Media entertainment in Bre da gaan studeren. Daar stap ik waarschijnlijk vanaf nu ik leuke aanbiedingen heb liggen van productie maatschappijen waarmee ik in gesprek ben. Als ik mijn gevoel volg, kies ik voor een zangcarrière." Laurens Wauters uit Hulst: „Als ik mijn gevoel volg, kies ik voor een zangcarrière." foto Ronald den Dekker Calvijn College, Krabbendijke Locatie Kerkpolder Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Christian van Beek, Kruiningen; Marius Bes- seling, Sint-Annaland; Remaico Bevelander, Scherpenisse; Jack Bliek, Krabbendijke; Jan-Jaap de Boed, Oosterland; André Bo- gert, Poortvliet; Kees Bout, Tholen; Frans de Bruijn, Arnemuiden; Dirk Buijs, Sint-Philips- land; Kees van Damme, Yerseke; Peter Duijn- kerke, Borssele; Benjamin den Engelsman, Poortvliet; Timon van Es, Kapelle; Rico Guil- jam, Zaamslag; Gert-Jan de Hond, Tholen; Patrick IJZerman, Sint-Annaland; Wilbert Janssen, Sint-Maartensdijk; Hans Lambregt- se, 's-Gravenpolder; Jordi Louwerse, Seroos- kerke Walcheren; Leon van der Maas, Mid delburg; Jan Moerland, Sint-Annaland; Mar- tijn Mol, Scherpenisse; Johan Otte, Nieuwer- kerk; Maurice Otte, Kruiningen; Jan Paauwe, Krabbendijke; Adriaan van Poortvliet, Scher penisse; Adriaan Provoost, Aagtekerke; Erik de Rijke, Stavenisse; Johan Ruissen, Waarde; Jan-Willem van Snippenberg, Oosterland; Daan Sturm, Oost-Souburg; Adriaan Verwijs, Nieuwerkerk; Bart de Vos, Stavenisse; Julian de Vos, Stavenisse; Gert van de Vreede, Krabbendijke; Johan Walhout, Goes; Jaap Witte, Meliskerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg leer werktraject, handel en verkoop Cora van de Pol-van Vossen, Sint-Philipsland Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, han del en verkoop Angelique van den Berge, Kruiningen; Marin- da Bliek, Krabbendijke; Linda Boogert, Krab bendijke; Wendy Driesse, Kruiningen; Dori- na Goedegebure, Kruiningen; Dirk Jan Ha gen, Tholen; Mariëtte Jansen, Kruiningen; Carola Klaassen, Terneuzen; Leandra de Kos ter, Kruiningen; Rick Maassen, 's-Gravenpol der; Inge-Lize Moens, Middelburg; Arjen Of fermans, 's-Gravenpolder; José Oosdijk, Sta venisse; Nadia Sandee, Kruiningen; Moni que Steketee, Yerseke; Lia Weststrate, Nieuwdorp; Aarnoud de Witte, 's-Graven polder. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, ön- stalektro Ronnie Boone, Oostdijk; Marnix van Burg, Oostdijk; Mark Traas, Krabbendijke; Patrick van de Vreede, Krabbendijke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, me taaltechniek Martin Baaij, Yerseke; Martin van den Ber ge, Yerseke; Dennis den Braber, Krabbendij ke; Bertus Bruijnooge, Yerseke; Martin van der Eijk, Terneuzen; Steven Everaers, Tho len; Diederick Hazeleger, Yerseke; Martin Hoogerland, Oostdijk; Carlo Joossen, Oost dijk; Roel Kik, Nieuwerkerk; Robbert Koppe- jan, Middelburg; Antwan Krijger, Yerseke; Anco van Liere, Baarland; Alexander Lind- hout, Kruiningen; Arjan Lokerse, Yerseke; Jacco de Looff, Grijpskerke; Jeroen Moens, 's-Gravenpolder; Pieter de Nooijer, Arnemui den; Bas Peene, Middelburg; Koen de Put ter, Zaamslag; André de Voogd, Grijpskerke; Corné Weerheim, Zoutelande. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Vincent van Bezooijen, Goes; Hendriëtte Bolier, Scherpenisse; Mariëlle van Dijke, Sint-Annaland; Miranda Elenbaas, Scherpe nisse; Miriam Goedegebure, 's-Gravenpol der; Anne-Marie Goudzwaard, 's-Gravenpol der; Nicole Hirdes, Krabbendijke; Christa de Jong, Kruiningen; Melissa de Jong, Arnemui den; Erik de Keijzer, Scherpenisse; Hanneke van Koeveringe, Goes; Marilyn van Leer dam, Arnemuiden; Christianne Marijs, Arne muiden; Arianne Murre, Borssele; Janneke Niewenhuijse, Waarde; Anita Otte, Ooster land; Anita Overtveld, Aagtekerke; An ne-Marie Schrijver, Lewedorp; Leandra Sin- ke, Krabbendijke; Bas Sturm, Oost-Souburg; Margreth Teeuw, Brufnisse; Carlo Vogel, Oost-Souburg; Sa- rien Wisse, Krabbendijke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek 1 Andries van Binsbergen, Terneuzen; Hanco van Dijk, Borssele; Sjaak van den Dorpel, Oosterland; Jaap Eerland, Stavenisse; Lau rens Houterman, 's-Gravenpolder; Peter Kruijsse, Krabbendijke; Huib de Leeuw, Krabbendijke; Jasper Marijs, Hoedekensker- ke; Leon Schrijver, Middelburg; Andries Smit, Scherpenisse; Jaap Smit, Scherpenis se; Jaap Steenpoorte, Oosterland; Hans de Visser, Westkapelle; Dennis Weststrate, Krabbendijke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en verkoop Tannette van den Berg, Scherpenisse; Roel Bij de Vaate, Kapelle; Erica Bijnagte, Scherpe nisse; Ton Boers, Oud-Vossemeer; Joost Bout, Kapelle; Eline Braam, Nieuwerkerk; Stefan van Burg, Terneuzen; Anton van Dam me, 's-Heer Hendrikskinderen; Janita Elen baas, Poortvliet; Jeroen Geuze, Kapelle; Ma rio de Graaf, Tholen; Annelien Houmes, Ar nemuiden; Marieke van Iwaarden, Krabbendijke; Anne- leen Janse, Meliskerke; Matthias Knook, Kloetinge; Dineke Koesveld, Zaamslag; Ge orge van Koeveringe, Kapelle; Lisanne Kooij- man, Goes; Gerben Nicolasen, Kapelle; Pie ter van der Paauw, Nieuwerkerk; Maarten Penning, Kruiningen; Emmelie Pleijte, Arne muiden; Arjan Schot, Sint-Maartensdijk; Mare Stout, Waarde; Dinanda Tramper, Yer seke; Joanne Vader, Middelburg; Laura Ver donk, Kapelle; Lianne de Visser, Vrouwen polder. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, in- stalektro Henk Aarnoudse, Tholen; Edwin Andriesse, Scherpenisse; Sander van Ginkel, 's-Graven polder; Michel van Manen, Krabbendijke; Jan-Willem de Visser, Aagtekerke; Jan Andries de Voogd, 's-Gravenpolder; Hans Weerheim, Zoutelande; Peter Westdorp, Stavenisse; Arwin Wisse, Aagtekerke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Jeroen Adriaanse, 's-Gravenpolder; Wilco Dekker, Grijpskerke; Jelmer van Eijzeren, Meliskerke; Daniël Geuze, Middelburg; Mar- tijn Guiljam, Philippine; Wilfred van Haaften, Stavenisse; Izak Huijsman, Oud-Vossemeer; Matthias Joziasse, Arnemuiden; Jelle Klap, Krabbendijke; Ruben de Korte, Meliskerke; Ricardo Koster, Krabbendijke; Reinier van Leerdam, Arnemuiden; Jacco Marinissen, Le wedorp; Johan Minderhoud, Aagtekerke; Jan Otte, Oosterland; Bart Prinsen, Melisker ke; David de Ridder, Arnemuiden; Mike Scherpenisse, Sint-Annaland; Jelle van Sluijs, Meliskerke; Gerben Westmaas, Arnemui den. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Annemarie den Boer, Poortvliet; Janine Bol, Yerseke; Miranda van den Bosse, Oostkapel- le; Mariëtte Bout, Tholen; Martijn Braamse, Goes; Kyra Brouwer, Meliskerke; Debora van Driel, Sint-Annaland; Anne-Marie Elen baas, Lewedorp; Gerarda Elenbaas, Arnemui den; Marnella van der Endt, Yerseke; Hanne ke van Essen, Krabbendijke; Connie van Ga len, Vlissingen; Cornelieke Geuze, Tholen; Jorien Giljam, Tholen; Arina Goedbloed, Middelburg; llona de Graaf, Tholen; Vera Hendrikx, Oud-Vossemeer; Berdine den Her der, Yerseke; Cobi Jeroense, Aagtekerke; El- vy Joosse, Arnemuiden; Jesse Labruijère, Middelburg; Marianne Luijk, Nieuwerkerk; Matine Luteijn, Krabbendijke; Femke Mara- nus, Meliskerke; Eline Marijs, Arnemuiden; Marilene Marijs, Arnemuiden; Joanne de Muijnck, Borssele; Rosanne Nieuwenhuijse, Yerseke; Jaccoline Noom, Scherpenisse; Charlène Paauwe, Yerseke; Annemarie Pon- se, Sint-Maartensdijk; Willem Roozemond, Stavenisse; Hanneke Scheele, Yerseke; Mo- niek Simonse, Meliskerke; Arinda Sinke, Krabbendijke; Bas van der Steldt, Tholen; Jo- rinda Sturm, Middelburg; Wina Tramper, Ar nemuiden; Femke Verhage, Oostkapelle; Marinda Versluis, Tholen; Marion de Visser, Aagtekerke; Anne van der Weele, Borssele; Arida Weststrate, Krabbendijke; Marlie Wis se, Aagtekerke; Heieen Zwemer, Terneuzen. Calvijn College, Krabbendijke Locatie Appelstraat Vmbo, theoretische leerweg, economie Maurice van den Bos, Kruiningen. Vmbo, gemengde leerweg, economie Annet Adriaanse, Krabbendijke; Ronald Bu- tijn, Waarde; Anne Dekker, Kalmthout; Ma- rije van den Dorpel, Krabbendijke; Sarien Fieret, Krabbendijke; Eline Hoogeveen, Krab bendijke; Daniël van Iwaarden, Yerseke; Car ta Jacobse, Kruiningen; Judith Janse, Yerse ke; Mauritz Kleyn, Waarde; Danielle Polder man, Rilland; Marieke Poppe, Kruiningen; Neline van de Velde, Kruiningen; Sandrina van de Vreede, Rilland; Bas Weststrate, Ril land; Marianda Zuidweg, Krabbendijke. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Cathy Duijnkerke, Waarde; Angeline den Herder, Yerseke; Maurice Weststrate, Krab bendijke. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Michiel van Beveren, Krabbendijke; Ruben Boone, Rilland; Wijnand Kruijsse, Krabben dijke; Martijn Niewenhuijse, Krabbendijke; Richard Paauwe, Oostdijk; Ricardo Sinke, Krabbendijke; Cor-John Verschuure, Oost dijk, Vmbo, theoretische leerweg, zorg en wel zijn Mériesa Bunt, Krabbendijke; Lisette van Iwaarden, Yerseke; Jorina Maas, Yerseke. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn Angela Baas, Krabbendijke; Lydia van den Berge, Krabbendijke; Leaniek Biersteker, Yer seke; Naomi Brouwer, Yerseke; Lizanne Bur ger, Krabbendijke; Jeanthilde de Dreu, Oost dijk; Anne Franke, Yerseke; Marina Hoek man, Rilland; Elize Hoogerland, Krabbendij ke; Jeroen Jansen, Kruiningen; Amanda Kaan, Krabbendijke; Jacobien van Koeverin ge, Krabbendijke; Adriënne van Koeveringe, Yerseke; Tanja de Kok, Waarde; Clarinda Kruijsse, Krabbendijke; Anita van der Poel, Yerseke; Eline Schipaanboord, Rilland; Chris tine Sinke, Kruiningen; Heieen Zweemer, Kruiningen; Mathanja Zweemer, Kruiningen. Praktijkonderwijs Roel van Beveren, Krabbendijke; Leendert Dooge, Oosterland; Erik van Ginkel, Krab bendijke; Leontine van Haaften, Stavenisse; Jeroen Kessèlaar, 's-Gravenpolder; Marieta Meeuwsen, Kruiningen; Niels Rovers, Krab bendijke; Marjolein Ruissen, Goes. Calvijn College Locatie Tholen Vmbo, gemengde leerweg, economie Eline den Braber, Stavenisse; Ariëlla op den Brouw, Sint-Maartensdijk; Jorian Geluk, Sint Philipsland; Leonie Geluk, Tholen; Marjolein Gonlag, Poortvliet; Art Heijboer, Tholen; Matthijs Joppe, Sint-Maartensdijk; Wilmar Kole, Oud-Vossemeer; Job Moerland, Sint-Annaland. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn Wendy Aarnoudse, Oud-Vossemeer; Irma Baaij, Tholen; Jan-Willem de Boer, Sint-Anna land; Afke Bout, Tholen; Andrea Dorst, Sta venisse; Wilna Dorst, Stavenisse; Anne de Groen, Tholen; Marinelle Heijboer, Tholen; Linette van Iwaarden, Sint-Annaland; Youri van de Kasteele, Poortvliet; Sarieke Kleppe, Scherpenisse; Erika Klippel, Stavenisse; Huib van der Klooster, Sint-Annaland; Amina Kos ten, Oud-Vossemeer; Marielle Maliepaard, Tholen; Gerdine Oosdijk, Stavenisse; Anne- wil Priem, Stavenisse; Lisanne Rijstenbil, Scherpenisse; Marnix van der Slikke, Scher penisse; Eline Troost, Tholen. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Richard Pul, Tholen; Leon Aarnoudse, Tho len; Coen Burger, Tholen; Jacco van Voorst, Tholen; Lennard Koopman, Sint-Maartens dijk; Evert Walpot, Sint Philipsland; Johan Huijsman, Oud-Vossemeer. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en wel zijn Dinanda den Braber, Stavenisse; Jarco Hage, Tholen; Martiene Hoftijzer, Tholen; Miran da Ligtendag, Sint Philipsland; Mandy Stok man, Sint-Maartensdijk; Elseline Zwaai, Tho len. Vmbo, theoretische leerweg, economie Jörgen Beens, Tholen; Corianne Blaasse, Sint-Maartensdijk; Jelle Ponsteen, Stavenis se; Guido Roozemond, Stavenisse; Gerwin van der Welle, Dinteloord; Filip van Zetten, Sint-Maartensdijk. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Daan Rijsdijk, Sint-Annaland; Jaap Zwagema- ker, Tholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 164